Diskusní téma: Vítězství všech!

Datum
Vložil
Titulek

konec S9

Sehráli jsme hodně tvrdý server. Pro řadu lidí to byla tvrdost, kterou nečekali a na kterou nebyli připraveni. Ale ať se dělo co se dělo, ať se ten server nazývá server sviní oprávněně nebo ne, tak podle mě je pravda to, co jsem měl na konci v profilu.

finis coronat opus

neboli ... konec korunuje dílo.

A konec serveru byl korunován utokem readera, který jako boží prst ukázal kdo má morální právo na výhru. (samozřejmě vím o tom posledním útoku, pěkný, ale přišel v době, kdy bylo rozhodnuto)

Server vyhrála Lucka 13 (bengoš) a spolu s ní, všichni kdo ji pomohli.
Prohráli jen POC a jejich přímí podporovatelé na divu.

Nemuseli. Dočetli jste se v jiném článku, že dostali možnost připojit se opětně k MA. Odmítli ji. Chápu, možná to měli přijmout, protože je škoda, že za rozhodnutí několika hráčů ve vedení nese důsledky chyby celá skipina a řada poctivých hráčů. Ale je to jen a pouze jejich rozhodnutí a je na nás to respektovat.

Stavitelé a zásobovači na divu POC podali hodně dobrý výkon, téměř si výhru zasloužili.
Nicméně Lucka a Dart dřeli celou dobu ve prospěch MA a pokud mi tu na serveru něco opravdu vadilo, byla to zbytečná nenávistná kampaň která měla za cíl očernit Darta.
Poc se touto aferkou de fakto porazil sám, a je téměř jedno, kdo nakonec byl nositelem osudového úderu. Prohrál by sice jinak, ale naprosto reálně, i kdyby div dostavěli. Prohráli by u lidí se kterými bojovali na tomto serveru.

Tento server udělal jednu záslužnou věc. Vyslal poselství o tom, že lidi mají špíny na travianu plné zuby.
A není dobře dělat rovnítko mezi tvrdost a zákeřnost.

Já se pod tento výsledek serveru rád podepíšu.
Skynet

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu