Diskusní téma: O Skynetovi __??

Datum
Vložil
Titulek

Tolik pochvalných slov.

Tolik pochvalných slov si snad ani nezasloužím. Takhle bych se třeba mohl ještě začít rdít. :D

Stačilo jen stručně napsat, je to parchant, ale je dobrej, když dokázal stát za vším podstatným co se na serveru stalo přestože začal později a ještě jsme ho měsíc drželi zadupaného do prachu, když stál sám proti v tom čase naprosto nejsilnější skupině ally , která válcovala server.

Vlastně špatně. Je nejlepší!

Ten pocit, kdy i mně SION a pisatel tohoto dopisu de fakto vděčí za to, že neskončili na straně poražených je naprosto úžasný.

Všem přeji někdy ho zažít.

Autor příspěvku má v řadě věcí pravdu.

1. Ano, katy na mém účtu neodpouštím!
2. Ano, klidně mohu být ten kdo postavil celý server proti Sionu, ale nikdy jsem nehovořil jen sám za sebe.
3. Ano, zastal jsem se Filipa, celkem nevýznamného hráče v době, kdy si SION myslel, že mu patří server i za cenu rizika, že Imperium bude smeteno. Na rozdíl od pisatele toho dílka, věřím ve své hráčské umění, ve schopnosti lidí se kterými spolupracuji a nebojím se o ně opřít, když je to za dobrou věc. Lidi, kterým jsem uvěřil mě nikdy nezklamali.

A v některých pravdu nemá.

1. Ne , já ty dva levely skladu nesundal. I já mám své meze, za které bych nešel. Vím kdo to byl, ale raději to nechám na sobě, než abych dotyčného napráskal.
2. Ne, autor se mýlí, nebyl to spor mezi mnou a Sionem. Nedělejte ze sebe obětní beránky Skynetovy chorobné touhy po moci.. Prostě jste potřebovali dostat na prdel a našlo se dost lidí, kteří byli přesvědčeni o tomtéž. Jediný důvod, proč to nakonec vypadá tak jak se v článku píše je ten, že mi nedělá problém společné názory odprezentovat a účinně prosazovat.

Něco o sobě:
Ano, jsem příznivec myšlenek Nikoly Machiavelliho a nebojím se je aplikovat ve hře.
Tvrdá hra na Travian patří, intriky a lsti na Travian patří, špehování na Travian patří. Válka profilů na travian patří. Přestřelky na chatech a forech na Travian patří. Kdo na to nemá nebo to neumí, tak se buď přizpůsobí a nebo jde od válu. Travian je válečná hra a pitomé citečky si strčte za klobouk.
Zpravidla mě najdete na mém nicku, neschovávám se před historií. Výjimku tvoří převzaté účty a účty kde vypomáhám na duálu. Ale vždy svou přítomnost dostatečně označím v profilu. Takže pro všechny, kdo si na mě zase budou chtít ověřit své schopnosti, jako se o to pokusil v tomto věku Jantar, pamatujte si jedno.

Existují dvě hrubé chyby, kterých se může můj soupeř dopustit.
1. Poslal na mě katy.
2. Přestal posílat katy.

Myslím, že tyto dva body jasně vystihují vše podstatné.
Je lepší mít mě na své straně, ale ani to není záruka, že to se mnou budete mít lehké.
A to že někdo má 5 vesnic a je v top útočnících a já jednu s pop 4, ještě neznamená, že jsem ochotný vzdát boj. Naopak, je to pro mě jen zvýšení motivace a důvod, abych pořádně přiložil pod kotel.

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu