Diskusní téma: O Skynetovi __??

Datum
Vložil
Titulek

Re: revenge

Aethiusy, opět výborně, šak ty jsi na toto třída :-).

Ohledně zveřejnění těch skladů, tak abych řekl pravdu je mě úplně jedno kdo POC ty 2 lvl skladů shodil. Kdyby někdo nechal třeba bloknout účet DW něbo něco podobného, tak já bych mu byl jedině vděčnej. Je mě úplně jedno co by kdo POC udělal, kdyby to byla zmrďárna až ke stropu a mohl bych jí udělat třeba já sám, neváhal bych ani sekundu (i já mam své meze, kam bych normálně nezašel, ovšem v případě POC rád udělam výjimku a ještě ke všemu mi to velmi potěší)! Za to co POC udělal si zaslouží vyžrat všechno svinstvo, co se na travi dá najít.

"Milý" POC MORe jak jste dopadli teď, tak to byl jen začátek, protože až vás někdy někde potkáme, tak opět zaplačete, jak jsem už někde psal náš "black list" si vás pamatuje!

Od pátka jsem skyneta nechyt na skypu (možná že tam byl, možná že jsem jsem ho přehlíd), abych mu mohl osobně poděkovat. Nic méně, nevadí. Rád to udělám veřejně třeba zde.
Skynete díky za vše ;o).

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu