Diskusní téma: S Mesh ve válce!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Qui bono?

Já myslím že se to tady naznačuje dost usilovně, viz ten rozhovor s Čajdou - a někteří tomu nesmyslu dokonce věří...:-/ Přitom je to přesně naopak.

Já jsem se s vámi pohádal - s Tebou osobně, Dart Vader se s vámi vpodstatě taky pohádal, i když to podáváš jinak. A bylo to kvůli Bushidu a kvůli útokům na jejich div. Rozhodně jsme se neshodli a naše představy, jak to bude dál, se dost rozcházely. Netuším, o čem jste chtěli mluvit s Deathwalkerem, předpokládám že jste chtěli "řešit problém s Bushidem", tedy vyloučení Bushida z MA, na základě vašich obvinění. O to se tu hrálo celou dobu.

Na to, že se Bushido v případě že ho vybombardujete MŮŽE spojit při stavbě s PocMar, jste snad ani varování od Dart Vadera nepotřebovali, nebo ano? :-) To že jste div PocMar vybombardovali PREVENTIVNĚ, na základě PŘEDSTAVY, že ASI MOŽNÁ budou stavět NAKONEC spolu, svědčí o tom jak to celé vzniklo. Aspoň něco. Vpodstatě si tu hráčům PocMar objasnila, že jste jim vykatovali div, protože vám někdo z jejich vedení dostatečně neodpověděl na to co jste chtěli...a netahejte sem pořád Dart Vadera, předpokládám že ho nepodezíráte, že by Deathwalkerovi mazal vaše zprávy ze žluťase, nebo ano? :-)

Pánů X je tady plno - bacha! Doporučuju koukat i pod postel, do záchoda a případně zkusit občas projet skříně. Nikdy nevíš! :-)

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu