Diskusní téma: Vítězství všech!

Datum
Vložil
Titulek

zástup škůdce u DW

Se zájmem jsem si přečetl emotivní líčení událostí týkajících se závěrečných hodin stavby. Bohužel pravděpodobně kvůli té emotivnosti jsou některé částii vyprávění poněkud nejasné... Měl bych proto následující dotazy:
1) Píšete, že "sabotér nemusel mít heslo" a že vašich 5 stavitelů je důvěryhodných, a nemýlím-li se, tak tím naznačujete, že onen sabotér byl z Bushida. Dále píšete, že jste považovali za samozřejmost dát podporujícím kolegům přístup ke stavbě. Zajímalo by mě, jak dlouhý byl časový úsek mezi tím, kdy jste věděli, že tam sklady 1 mega máte, a kdy jste zjistili, že už dvě úrovně malého skladu chybí, a kdo z Bushida měl v tuto dobu zástup. Mimochodem, zástupce Bushida měl zástup po celou závěrečnou fázi stavby?
2) Popravdě moc nerozumím větě "My stavitelé hlídali jen velké sklady, na chybějící 2 levly malého jsme přišly již pozdě."; toto neporozumění se netýká deathwalkerova pohlaví či jeho zpochybnění jako stavitele, chci se zeptat, jakým způsobem jste ony velké sklady hlídali? Stav skladů je přece vidět na každé stránce, pokud je aktivní vesnicí natarka.
3) Nesouhlasím s tvrzením "6h nás dělilo od odkliknutí 100 lvlu Divu. Pak bychom již sklady nepotřebovali a pobořit samotnou bábovku by se s naší dobrou obranou nepovedlo." Pokud armáda zboří lvl 20 na lvl 7, zboří velmi pravděpodobně i lvl 99 na lvl 98, v případě readerovy armády by bylo možné i zboření o 2 úrovně. Je to nicméně irelevantní, protože obě armády byly nejspíš vyslány ještě před tím "ubouráním skladů".

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu