Diskusní téma: Vítězství všech!

Datum
Vložil
Titulek

Re: zástup škůdce u DW

1) Sklady jsme kontrolovali po vykatování 9.9. a malé sklady jsme měli postaveny na úroveň, kterou jsme potřebovali. Stavěli jsme tedy jen velké sklady a když jsme je měli postaveny, tak jsme zjistili, že chybí 2lvl malého skladu, žádný výpis útoku, který by ty dva levely malého skladu shodil jsme nenašli. Tedy doba než jsme zjistili, že musíme dostavovat malý sklad byla přes týden, tedy času dost, aby ho někdo dal zbořit přes hlavní budovu a v tu dobu měl zástup z bushida jen skynet a amatér.
2) Bohužel jsme v průběhu stavby velkých skladů nepřepočítávali kapacitu, když hlídáte v divu, tak spíš řešíte obilí a aby nechcípali vojáci, takže si toho nikdo ze stavitelů nevšiml.
3) samozřejmě je možné, že by reader vyslal katování na div, ale neudělal tak. Tedy kdybychom neměli zdržení při dostavbě malých skladů, stihli bychom odkliknout 100lv divu. Stejně tak kdyby ho vyslal na div a nechaly by se sklady, zpoždění by bylo menší než když se musely dostavovat zpět velké sklady.
Ať už to bylo tak nebo tak, stalo se. Aspoň jsme se poučili pro příště..

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu