Konec S9 ! 

 

Pomalu, ale jistě se nám blíži konec a všem dávam možnost se vyjádřit do diskuze k tomuto věku. Ne, jen o konci serveru ale hlavně všechno co jsme spolu prožili za ten jeden rok hraní . Jak dobré časy, tak i ty méně dobré. Ale pořád je to jenom hra a není třeba o někom tvrdit, že je čur*k apod. Ja jsem na jiných serverech podrazil pár lidi a mě taky, ale vždy jsem si řekl :) JE TO PŘECE JENOM HRA A NENÍ DŮVOD SE ROZČILOVAT. Tak se prostě regnu jinam a hotovo. Pomyslím si své o daném člověku a jdu dál. Tak doufám, že se všichni zachováte normálně a zavzpomináte i na lidi, kteří travianem žili a pořád žijou. Např. hráč Vampies, který nas před pár měsíci opustil. 

 

Diskusní téma: Konec S9 !

Datum
Vložil
Titulek

Re: ...

Bude ti vadit kdyz video umistim na stranky ?

Datum
Vložil
Titulek

výpisy ze skype - důkazy o naší zradě

Deathwalker pravil, že to bude bomba, až to zveřejníte. Tak by jste to neměli prošvihnout a zveřejněte to, ať travian národ vidí, jaký jsme zrádci :-) Ty naše skype-pletichy proti vám jsou jistě vrcholně zajímavý. Jako "důkaz" naší srpnové zrady mají ty materiály jeden drobný problém - je to všechno až z doby po 9.9.2009, tedy po vašem milém "spojeneckém" útoku na náš div. Taková malá záměna příčiny s důsledkem, hopla :-) Ale věřím tomu že pravověrný pocmar věřící si z toho vezme to, co potřebuje :-) Budiž vám to přáno...

Datum
Vložil
Titulek

Re: výpisy ze skype - důkazy o naší zradě

Tak já bych si to docela rád přečetl, ať jsem v obraze:-) Hodíte to sem?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: výpisy ze skype - důkazy o naší zradě

Doufám že to sem dají celé, to bude počteníčko. Dokazuje to naprosto "skandální a šílenou skutečnost" - totiž že jsem den po našem vykatování divu pocmarem jednal o tom, jak jim to vrátit. Kdo by to byl řekl...:-) Och jaká to strašlivá zrada! :-)

Pro představu máš část na profilu Lordatreidse, doplněné ještě pohádkou pro hodné pocmary, o tom jak jsou všichni ostatní zlý, jen oni jsou čestně hrající andílci.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: výpisy ze skype - důkazy o naší zradě

Jen bych chtěla říct k té pohádce v profilu lordatreidse, že €uro nejednalo s nikým z ASODu či Lucky ani po shození amébina divu, natož před ním. Doteď na sebe naši členové útočí. Nejsme namrzlí jako někteří a k nepříteli se chováme jako k nepříteli a ke spojencům jako ke spojencům, že vy si ty pojmy pletete je docela smutný. Takže nás laskavě přestaňte zatahovat do těch vašich sraček, nepotřebujeme být od hoven od hlavy až k patě, to rádi přenecháme jiným, pač my radši dýcháme čerstvej vzduch... a hlavně, kdo se s tím má mejt, že jo...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: výpisy ze skype - důkazy o naší zradě

No jo, vostrá holka, tak to má bejt! :-))

Když už je řeč o extrementech, nechci ti brát iluze, ale na jaře jednal doslova každý s každým, včetně eura s pocmarem - i tak to mohlo dopadnout. Za vás jednal nejvíc Cholera, což je diplomat par excelence :-) A proto jste se ocitli tak trochu v izolaci a dopadli jako "čestní poražení", co dýchají čerstvý vzduch :-)

Potvrzuji, že jsem po "spojeneckém katování" 9.9. oslovil Zlou Bidlovou a poslala mě někam. K žádné spolupráci mezi námi nedošlo. Před 9.9. jsme euro oslovovali převážně katapulty...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: výpisy ze skype - důkazy o naší zradě

Vis Aethie... trosku hrdosti by to chtelo... ta ti dost schazi...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: výpisy ze skype - důkazy o naší zradě

Iluze mi sebrat se ti opravdu nepodaří, to už se podařilo jiným.

Jinak nechápu, co máš z toho, že tady rozmázneš, co by kdyby. Naznačovat, že kdyby jsme byli v jiné pozici, že se budem chovat stejně jako ostatní, mi přijde trochu zcestné. Teda trochu víc, ono co kdyby ses nenarodil, kdo by vedl ASOD a psal tady ty srdceryvné příspěvky?

Och a jaké krásné oslovení, to si snad ani nezasloužím, za to na tebe budu příště ještě milejší.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: výpisy ze skype - důkazy o naší zradě

Krásný profil:-))) Skynet je prostě jednička :-D

Datum
Vložil
Titulek

na závěr

Omlouvám se za všechna ostrá slova, která jsem tu dnes napsala. Nechala jsem unést.

Jsem hrdá, že jsem mohla celý rok za alianci Pocmar, nejsilnější alianci na s9.

3x nám byl vykatován DS bývalými spojenci a přesto jsme se dokázali vždy postavit na nohy a znovu napnout sílu k dalšímu posílání def a obilí. Jsme zřejmě tak silní a nebezpeční, že se kvůli nám spojili i bývalí rivalové v zoufalé snaze nás srazit na kolena.

Bylo mi ctí být takovou motivací :-)

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu