Konec S9 ! 

 

Pomalu, ale jistě se nám blíži konec a všem dávam možnost se vyjádřit do diskuze k tomuto věku. Ne, jen o konci serveru ale hlavně všechno co jsme spolu prožili za ten jeden rok hraní . Jak dobré časy, tak i ty méně dobré. Ale pořád je to jenom hra a není třeba o někom tvrdit, že je čur*k apod. Ja jsem na jiných serverech podrazil pár lidi a mě taky, ale vždy jsem si řekl :) JE TO PŘECE JENOM HRA A NENÍ DŮVOD SE ROZČILOVAT. Tak se prostě regnu jinam a hotovo. Pomyslím si své o daném člověku a jdu dál. Tak doufám, že se všichni zachováte normálně a zavzpomináte i na lidi, kteří travianem žili a pořád žijou. Např. hráč Vampies, který nas před pár měsíci opustil. 

 

Diskusní téma: Konec S9 !

Datum
Vložil
Titulek

Re: na závěr

Aneb... jsem tak dokonalá, že každé zlepšení je krokem zpět :-)

Vykatován vám byl proč? Protože jste vykatovali v te době ještě nebývalým spojencům div. Chápeš to? Utok na spojence a utok na "bývalé" spojence je opravdu trochu něco jiného..

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: na závěr

Už jsem nechtěla psát, ale Heraldik má krátkou paměť.
1. nejdříve jsme byli katování mEshem za plného spojenectví
2. poznali jsme pletichy Lucky a Asodu proti nám, rozvázali s nimi spojko a zaútočili na div
3. Lucka a Asod dali dohromady zbylou polovinu serveru katovali dáš div
..... dál už si to snad pamatuješ sám :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: na závěr

Ano, tak nějak se to stalo, až na to že bod 2 je čistě vaše autosugesce, nepodložená žádnými důkazy - ty se pracně hledají a vytváří až dodatečně :-) A drobný detail je i v tom, že Mesh vás katoval někdy v půlce srpna, kdežto vy jste katovali náš div 9.9...jako reakce na zradu je to trochu opožděný.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: na závěr

Nechápu, proč jsem se rozhodla sem pstát. Cokoli tu napíšu, tak je někdým z Asodu pěkně překrouceno.

Nechte si svojí pravdu a my si necháme svou. Hlavně si hlídejte div, aby vám skynet nezřídil návštěvu.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: na závěr

Hlavně se zbytečně nerozčiluj. Nikdo nic nepřekrucuje, jen si nechceme nechat líbit, když lžeš.

Máte nějaké důkazy o tom, že jsme vás nějak zradili během našeho spojenectví, tedy v období do 9.9. 2009 ?? NE! Nemáte nic, jen výpisy ze skype z 10.9. Ale to jste si mohli ušetřit námahu - klidně bych vám to potvrdil kdyby jste se zeptali - ANO, po 9.9. jsme se na vás skutečně snažili poslat každého, u koho jsem předpokládali, že nemiluje podrazy a není mu lhostejné, že aliance která podrazila spojence může vyhrát. Na tom ale není nic tajného, ani nic nepochopitelného...

Takže abychom si shrnuli fakta - vy jste na nás zaútočili proto, že jste chtěli sami vyhrát. na spojenecké dohody kašlete z vysoka. Měli jste vztek a ten nebyl na kom vybít. Žádné důkazy o naší zradě jste neměli a ani mít nebudete, protože se nestala.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: na závěr

Ad3. Mohla bys mi říct, kdo je první polovina serveru? Poc dle mého nezabírá ani čtvrtinu :)

Jinak, pokud by Poc nešel do Améby, tak se už stahovaly €uroarmády, které nakonec šly k DW. Jejich cílem bylo sundat právě první div, v té době Améby. Smůla, což :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: na závěr

Jo vlastně máš tak nějak asi pravdu .... jste dokonalý, úžasný, silný, nebezpečný (mohl bych pokračovat .... je to zralé na výčet do Guinessovi knihy rekordů). Takže jste vlastně ti nejlepší z nejlepších a přesto se vám na po 3x nepodařilo vyhrát, no asi to bude tím, že tady celá S9 vás úplně zbožňuje :-), tak vám chtějí dát 4. možnost, aby si teda Jarča mohla kliknout ten 100. lvl DS, když se na to tak těšila :DDD.

Datum
Vložil
Titulek

Teda asodáci

Tak to bych teda od vás nečekal asodáci,nadáváte jaký jsou pocmáci krysy atd,ale to,že kleáte na jejich úroven a vysmíváte se jim,to není od vás moc čestný,stačilo by pouze napsat něco v těchto mšlenkách-zradili jste nás,my zradíme vás,ale takový ubohý vysmívání,to bych například do tebe amébo nikdy neřekl...ale vidím,že chytáte asi pocmarský syndrom.....:(

Datum
Vložil
Titulek

Re: Teda asodáci

Jsou stejni jako my :) NIkdo za celou dobu hrani na s9 nehral cestne ..

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Teda asodáci

Copak Nouene, PoCmar přehodnotil svůj výkřik "PoC Mar HRAJE ČESTNĚ A NIKDY SE NEVZDÁVÁ!!!"? Počkej až k vám přijde Bushido na návštěvu ;)

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu