Konec S9 ! 

 

Pomalu, ale jistě se nám blíži konec a všem dávam možnost se vyjádřit do diskuze k tomuto věku. Ne, jen o konci serveru ale hlavně všechno co jsme spolu prožili za ten jeden rok hraní . Jak dobré časy, tak i ty méně dobré. Ale pořád je to jenom hra a není třeba o někom tvrdit, že je čur*k apod. Ja jsem na jiných serverech podrazil pár lidi a mě taky, ale vždy jsem si řekl :) JE TO PŘECE JENOM HRA A NENÍ DŮVOD SE ROZČILOVAT. Tak se prostě regnu jinam a hotovo. Pomyslím si své o daném člověku a jdu dál. Tak doufám, že se všichni zachováte normálně a zavzpomináte i na lidi, kteří travianem žili a pořád žijou. Např. hráč Vampies, který nas před pár měsíci opustil. 

 

Diskusní téma: Konec S9 !

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Teda asodáci

Ano, museli jsme ze sebe setřást ten plevel, který se tu mezi námi rozrostl a jak je vidět, tak pěkně parazitil.

Nebudu se přít, server ještě neskočil a dost možná se tu ještě budeme dívat, jak se Asod a Bushido perou mezi sebou o vítězství. Ani jeden z vás si to stejně nezaslouží.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Teda asodáci

"Problém" je v tom, že to už je v porovnání s POC vlastně takovej detail :-P. Jestli jsi to do teď nepochopila, tak tady byla prvořadá věc ta, že POC nevyhraje a za tím jsme šli.
Jak jsi tam mluvila o tej rovnej cestě nebo jak to bylo řečeno ..... kua to byl joke :D .... tam je serpentýn, že slabší povahy by při rychlejší jízdě blily :D.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Teda asodáci

asi jste ten plevel podrazili moc brzo..:) teď vám docela dává na prd..:-))

Jestli my nebo Bushido je už jenom kosmetický detail.. Hlavně ne PoC.. :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Teda asodáci

Víte jaký je nejhorší živočišný druh na tomhle serveru? Posmtichtivá mrcha, viď Amébo! :-))

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Teda asodáci

Ještě chvíli tituluj amébu a pak budu titulovat já tebe a to se máš teprve na co těšit! Šťouráš do háklivý zóny a na to jsem velmi úzkoprsej ;o).

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Teda asodáci

Pokud jde o "pomstychtivé mrchy", tak bych tu rád vyjmenoval jen namátkově hráče z Pocmar - Tencotěsežere, Scarlett, Azbestka, ano ti se nám mají za co mstít. Dále Adike, Miros - tam hraje celé hejno "pomstychtivých mršin", Enlil by mohl vyprávět...a jako třešničku na dortu tu máme čestně hrajícího pocmar hráče Colby, který je doteď zablokovaný za nabourávání cizích účtů - a tak by se dalo pokračovat, kdyby se mi chtělo ráchat v žumpě...ale jak napsal správně zdejší moderátor - je to jen hra, takže to chce klid a nenadávat :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Teda asodáci

No nic, chlapci, je vidět, že jste rytíři. Ovšem já zůstala nepochopená, mrcha je rodu ženského. Zrovinka si totiž čtu v krásných přepisech skype-chatu a tam se Ameba chová přesně tak, jak jsem jí nazvala.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Teda asodáci

"Ovšem já zůstala nepochopená, mrcha je rodu ženského."

Tuhle větu jsi napsalo skoro dobře, dovolím sijen drobounkou úpravu a pak až to bude, tak jak se patří.

Ovšem já zůstala nepochopená mrcha rodu ženského. - Tak je to správně .... ženská asi budeš a mrcha? Nepochybuju :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Teda asodáci

100% souhlasím Čajdo :-)
ale uvědom si kdo tu koho podrazil:-))

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Teda asodáci

Majdo kdyby se hrálo ještě měsíc, tak vám ten "plevel" ošklivě přeroste přes hlavu a moc toho z vás nezbyde...koukám že DW si dal nějakou redukční dietu nebo co :-) Ale to že mluvíš o plevelu hezky ukazuje, jaký vztah jste k nám "spojencům" celou dobu měli...zajímavé je, že jste ten "plevel" neposlali pryč už dávno a čekali jste, až si vystřílí bourací armády :-) A ještě se s těmi útoky chlubíte tady na svém fóru - no ale to je pocmar filozofie.

To co napsal Buffalo o těch zákrutách sedí velmi přesně :-)

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu