Konec S9 ! 

 

Pomalu, ale jistě se nám blíži konec a všem dávam možnost se vyjádřit do diskuze k tomuto věku. Ne, jen o konci serveru ale hlavně všechno co jsme spolu prožili za ten jeden rok hraní . Jak dobré časy, tak i ty méně dobré. Ale pořád je to jenom hra a není třeba o někom tvrdit, že je čur*k apod. Ja jsem na jiných serverech podrazil pár lidi a mě taky, ale vždy jsem si řekl :) JE TO PŘECE JENOM HRA A NENÍ DŮVOD SE ROZČILOVAT. Tak se prostě regnu jinam a hotovo. Pomyslím si své o daném člověku a jdu dál. Tak doufám, že se všichni zachováte normálně a zavzpomináte i na lidi, kteří travianem žili a pořád žijou. Např. hráč Vampies, který nas před pár měsíci opustil. 

 

Diskusní téma: Konec S9 !

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Teda asodáci

Aethiusi s tou redukční dietou jsi mě dostal ..... to bylo velmi dobré, se tady skoro válim smíchy na podlaze :DDD

Datum
Vložil
Titulek

Re:

Nechápu,proč se asodáci a lucka rozčiluje,už od začátku jste byli varováni svými hráči,že to přijde,zrada,nikdo ale nevěřil a nevšímal si nás(prosýho lidu),mno a pak to dopadlo pocmarskou zradou,přesně totok s už ale stalo i na jiných servrech,čekal jsem,že vedení bude zkušený a rozhodný,ale to,co jsme předvedli taky nebylo moc hezký.....
P.S.gratuluju pocmarům za jejich nečestný vítezství :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re:

dalsi hop bez preskoceni... hraje se dokud slunce nevysvitne nad travianem ;)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re:

Byla chyba důvěřovat "spojencům".. ale nemohli jsme samozřejmě vyslyšet každý "hlas lidu" jak sám píšeš, který nás varoval před spojenci.. :P
Byli jsme varováni že Nalu se nedá věřit.. Pak když vznikla Lucka mnoho lidí nás varovalo před nimi.. Pak samozřejmě před mEshi, Sionem, Bushidy a samozřejmě i Pocem.. :) Vždycky někdo na 100% věděl že zrovna tenhle spojenec nás zradí :-D
ono vylízt takhle na konci a říct "já vám to řikal" není až tak těžký.. :-P

Datum
Vložil
Titulek

...

Porad se ohanite a dekujete kotatkovi,pritom to byl tukulus kdo sundaval Div :) Takze si taky zaslouzi trosku chvaly :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: ...

Mluvil jsem o kotatkovi jen proto, protože přímo s ním jsem osobně mluvil. Ale jak jsem psal někde níže, tak jsem děkoval celé eurozoně ;o).

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: ...

Tukulus,Kamir a sulik nejsou eurozona,ale Sion ;)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: ...

J, to máš recht :-). Pro mě je ten sever takovej zapeklitej :D, se tam moc nevyznám :P .... popravdě jsem ani nezkoumal, kdo je z eura a kdo ze soinu.

Ale poděkování patří samozřejmě i útočníkům ze Sionu.

Datum
Vložil
Titulek

:-)

teda tady panuje veselí

situace se teda vyvinula, chápu nadšení lidí z ASoD a lucky... eura se nám postarala o další zábavu. Děkujeme za další dny, které tu budeme moct doklikávat s POC, připomínat jim co udělali. Nemám to tak spočtený, jak oni... kdy že opět servr skončí, ani nevím přesně jestli jsou zbržděni dost, aby to nepostavěli první... ale to je mě osobně fuk... máme šanci se mstít... Musíme se snažit, aby jim zhořkla na jazyku každá lež s kterou v poslední době vylézaj na svět.

Ať už diky nepotřebujete, já stejně poděkuji. To co POC spáchali mě docela vzalo, a dneska se mě opět začalo lépe dýchat.

jinak bych se vyjádřil k otazkám neučelného využití armád. Vzhledem ktomu co nás potkalo na konci tohoto věku, mužu říct... že škoda každé armády která vyrazila do boje společně s POC. Stalo se, po bitvě by šlověk dělal spoustu věcí jinak, ale luxus vracet čas nemám.

jinak s kotatkem to bylo skutečně zajímavá historie, taky jsem mu poslal zbytek obilí... a je to oto větší paradox, že jsem tu jeho bouračku tušil, a snažil se ji co nejvíc poškodit... ještě že se to neudělalo tak dukladně, jako v případě dádovníka. uf...

no nic, bavte se a spamujte... a speciálně pro lidi z LUCKY a ASoD: užijte si těch dalších 10 avizovanejch dní... víte co máte dělat :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: :-)

Tady na tom webu se mi líbí, jak se tu zdejší vybraná společnost chlubí útoky na Hotera, které obstarali z větší části jejich spojenci...právě ti spojenci, kterým nakonec vykatovali div.

Já osobně bych se zrovna tímhle nechlubil, ale když to tady chcete mít a nefackuje vás hanba, tak prosím, aspoň každý uvidí, co jste zač :-)

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu