O Skynetovi __??

 

 

Ahoj,

Od 1. dne co se objevil na s9 to byla arogantni k****, ktera vesla do sporu s nasim hracem Jantar. Kdyz jsem cetl jeho komunikaci usoudil jsem, ze je to zakomplexovany h***** .Umi jenom skodit a borit a pindat blbosti.
Nasledne ho pod kridla vzali icka, do te doby nasi spojenci. Potom extempore s hracem ... uz nevim filip nebo tak nejak skynet rozkolil icka a sion.
Ignorovali jsme to, ale skynet nam proste nedokazal odpustit jeho temer vykatovani (jantar ho na zacatku skatoval asi na pop 6 tusim, pak kdyz vlezl do icek jsme uznali jeho existenci a dohodli se s ickama, ze se prestehuje mimo nase uzemi a dokonce jsme mu pomahali surkama se stehovanim.
Po te co jsem ukoncilli s ickama spojenectvi pred nami icka klickovali z jedne ali do druhe zakotvili v bushido a postvali je proti nam. Pak jste jim zacali pomahat i vy a mesh.

Od zacatku jsme rikali, ze cely problem a spor je skynet, nikdo nas neposlouchal a nechtel nam verit. Nyni si troufnu na 100% verit tomu, ze ty sklady vam shodil on, presne to na nej sedi, nestiti se niceho a vyjadrovaci styl, ktery ma, snad tuto verzi jen podopruje.

Bohuzel toto vse nahrava jenom jeho egu, je to pan vsemocny, ktery proste ovladl tento server a stal za vsim podstatnym. Ovsem za cenu poslapani vsech pravidel nejenom travianich .. viz jeho mulatky, ale to cert vem, neni jediny kdo to dela ale hlavne tech, co si cele MA hrde psalo do svych profilu ... cest laska a bratrstvi. 

Vsechno je to k smichu, nebo spis k placi, jestli bushido vyhraje. Ale zase tolik me travian nebere, abych si kvuli tomu trhal zily. Konecne bude konec a ja budu moct penize a cas utracet jinak.

Aniz bych chtel nejak pochlebovat ... cest pocmaru za vas herni vykon. Jelikoz jsem taky sitoval, vim co je to za silenost a bezmocnost v nektercyh chvilich. Na druhou stranu, jste uplne stejny bestie a bezpaternici, jako my vsichni ostatni, takze nemuzu rict, ze vam to nepreju.
 

 

Diskusní téma: O Skynetovi __??

Datum
Vložil
Titulek

revenge

Anonym v travianu je snad ještě trapnější, než v reálném životě :-/

Znáte to i z reálu - jeden poslanec v parlamentu někdy dokáže rozhodnout celé hlasování a pohřbít naděje nějaké strany :-) Myslím že to Skyneta hodně bavilo :-) Mě nakonec taky, sebrat pocmaru výhru těsně před koncem bylo velké potěšení :-) Mám na mysli tu operaci kolem Readera 8, a děkuji všem, kdo se podíleli na jeho obraně - Mesh, Sion, Bushido, Omen, Lucky13, ASOD...velké skupině lidí se pocmar nelíbil a byli ochotní přiložit ruku k dílu.

Pro mě osobně to bylo potrestání jedné velké špinavosti (made by pocmar) a jsem za to Skynetovi vděčný. Díky Skynete!

Datum
Vložil
Titulek

Re: revenge

Tak ti pěkně děkuju :D

Teď si to tu tuplem schytám :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: revenge

Možná by se měl přiznat ten co jim shodil ten sklad zevnitř, ne? Vždyť už o nic nejde...

Za tu akci s Readerem 8 se nemusíme stydět ani jeden :-) Pocmar dostal to co zasluhoval.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: revenge

To by nebylo spatne.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: revenge

Mimochodem, anonymní jsou všichni, kdo nedrží nick ze serveru na server. A není to všeobecně profláknutý nick.
Takže já osobně proti anonymům nic nemám.
je to hra a je mi jasné, že ne všichni musí být nadšení ze stylu kterým hraji. Tím pádem je mi předem jasné, že se jask v průběhu, tak na konci objeví řada kritických hlasů. Spíš by bylo špatné, kdyby se nikdo nedokázal ozvat.
Skynet

Datum
Vložil
Titulek

Re: revenge

Aethiusy, opět výborně, šak ty jsi na toto třída :-).

Ohledně zveřejnění těch skladů, tak abych řekl pravdu je mě úplně jedno kdo POC ty 2 lvl skladů shodil. Kdyby někdo nechal třeba bloknout účet DW něbo něco podobného, tak já bych mu byl jedině vděčnej. Je mě úplně jedno co by kdo POC udělal, kdyby to byla zmrďárna až ke stropu a mohl bych jí udělat třeba já sám, neváhal bych ani sekundu (i já mam své meze, kam bych normálně nezašel, ovšem v případě POC rád udělam výjimku a ještě ke všemu mi to velmi potěší)! Za to co POC udělal si zaslouží vyžrat všechno svinstvo, co se na travi dá najít.

"Milý" POC MORe jak jste dopadli teď, tak to byl jen začátek, protože až vás někdy někde potkáme, tak opět zaplačete, jak jsem už někde psal náš "black list" si vás pamatuje!

Od pátka jsem skyneta nechyt na skypu (možná že tam byl, možná že jsem jsem ho přehlíd), abych mu mohl osobně poděkovat. Nic méně, nevadí. Rád to udělám veřejně třeba zde.
Skynete díky za vše ;o).

Datum
Vložil
Titulek

Tolik pochvalných slov.

Tolik pochvalných slov si snad ani nezasloužím. Takhle bych se třeba mohl ještě začít rdít. :D

Stačilo jen stručně napsat, je to parchant, ale je dobrej, když dokázal stát za vším podstatným co se na serveru stalo přestože začal později a ještě jsme ho měsíc drželi zadupaného do prachu, když stál sám proti v tom čase naprosto nejsilnější skupině ally , která válcovala server.

Vlastně špatně. Je nejlepší!

Ten pocit, kdy i mně SION a pisatel tohoto dopisu de fakto vděčí za to, že neskončili na straně poražených je naprosto úžasný.

Všem přeji někdy ho zažít.

Autor příspěvku má v řadě věcí pravdu.

1. Ano, katy na mém účtu neodpouštím!
2. Ano, klidně mohu být ten kdo postavil celý server proti Sionu, ale nikdy jsem nehovořil jen sám za sebe.
3. Ano, zastal jsem se Filipa, celkem nevýznamného hráče v době, kdy si SION myslel, že mu patří server i za cenu rizika, že Imperium bude smeteno. Na rozdíl od pisatele toho dílka, věřím ve své hráčské umění, ve schopnosti lidí se kterými spolupracuji a nebojím se o ně opřít, když je to za dobrou věc. Lidi, kterým jsem uvěřil mě nikdy nezklamali.

A v některých pravdu nemá.

1. Ne , já ty dva levely skladu nesundal. I já mám své meze, za které bych nešel. Vím kdo to byl, ale raději to nechám na sobě, než abych dotyčného napráskal.
2. Ne, autor se mýlí, nebyl to spor mezi mnou a Sionem. Nedělejte ze sebe obětní beránky Skynetovy chorobné touhy po moci.. Prostě jste potřebovali dostat na prdel a našlo se dost lidí, kteří byli přesvědčeni o tomtéž. Jediný důvod, proč to nakonec vypadá tak jak se v článku píše je ten, že mi nedělá problém společné názory odprezentovat a účinně prosazovat.

Něco o sobě:
Ano, jsem příznivec myšlenek Nikoly Machiavelliho a nebojím se je aplikovat ve hře.
Tvrdá hra na Travian patří, intriky a lsti na Travian patří, špehování na Travian patří. Válka profilů na travian patří. Přestřelky na chatech a forech na Travian patří. Kdo na to nemá nebo to neumí, tak se buď přizpůsobí a nebo jde od válu. Travian je válečná hra a pitomé citečky si strčte za klobouk.
Zpravidla mě najdete na mém nicku, neschovávám se před historií. Výjimku tvoří převzaté účty a účty kde vypomáhám na duálu. Ale vždy svou přítomnost dostatečně označím v profilu. Takže pro všechny, kdo si na mě zase budou chtít ověřit své schopnosti, jako se o to pokusil v tomto věku Jantar, pamatujte si jedno.

Existují dvě hrubé chyby, kterých se může můj soupeř dopustit.
1. Poslal na mě katy.
2. Přestal posílat katy.

Myslím, že tyto dva body jasně vystihují vše podstatné.
Je lepší mít mě na své straně, ale ani to není záruka, že to se mnou budete mít lehké.
A to že někdo má 5 vesnic a je v top útočnících a já jednu s pop 4, ještě neznamená, že jsem ochotný vzdát boj. Naopak, je to pro mě jen zvýšení motivace a důvod, abych pořádně přiložil pod kotel.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Tolik pochvalných slov.

Skynete, na tvou odpověď jsem čekal dlouho.
Je docela sranda jak se vychvaluješ a vytahuješ před ostatníma, ale když tě taková hra baví proč ne, je to tvoje věc..
Spíš mi jde ale o ten konec. Pokud jde o nás dva, počítám se jako vítěz.
Moje útoky na tebe dopadli tak, že jsem tě držel na pop 0.
Tvoje útoky dopadli tak, že jsi mi udělal pár obilných smrtí ve vedlejších vsích, ale v situaci kdy ti v tom pomáhalo pár dalších aliancí. Nějaké armády jsem ti rozbil a to si cením.

Navíc jestli jsi měl za cíl mě sejmout tak nic moc, Hlavní mi stála celou hru v původním stavu a offka lehla tak tak. Ještě jsem stihl dokonce vyprodukovat poměrně velkou armádu a sní napáchat škody..

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Tolik pochvalných slov.

Hrál si hodně dobře. Nevím, nakolik tě můj názor zajímá, ale vzhledem k tomu, co píšeš, myslím, že ano.
Za jiných okolností, než se vyvrbily bych si spolupráci dost považoval.

Respekt chlape.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Tolik pochvalných slov.

No, Skynete,
i kdybys byl tak extrémně vynikající hráč, i kdybys ovlivňoval server od začátku do konce ... tak tolik narcismu, sebechvály a samolibosti na závěr je na mne "přes".
Pokud používáš různé stylizace uprostřed hry, O.K., je to Tvoje volba a Tvůj způsob zábavy. Nakonec musím přiznat, že párkrát jsi mne i pobavil, profil s úryvkem Kryla byl načasovaný perfektně - to jsem hodně ocenil. Že hraješ na nejnižší pudy řadovek, že jdeš jemně a v podstatě nepostižitelně i za hranu pravidel ( etika ), je prostě Tvůj styl a Tvůj přístup k travoši ... budiž.
Ale ....
Game Over ... tak zklidni hormon, pokud to dokážeš.
A dík za hru.
V reálu ... hodně štěstí ... mám takový pocit, že ho potřebuješ.

1 | 2 | 3 >>

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu