Souhrn zničených budov

 

Info Budova Městská zeď byla zničená 
Info Budova Velký sklad poškozená z úrovně 20 na úroveň 9
Info Katapult Budova Velká sýpka byla zničená

Info Ohnivý katapult Budova Hlavní budova poškozená z úrovně 20 na úroveň 9 

Info Ohnivý katapult Budova Sklad surovin poškozená z úrovně 20 na úroveň 17

Info Katapult Budova Velký sklad poškozená z úrovně 20 na úroveň 9

Info Katapult Budova Velký sklad byla zničená

S Mesh ve válce!

 

 

Špatné zprávy z boje ! Náš milovaný spojenec MESH nás opětovně podrazil ba přímo ZRADIL. Několik jejich hráčů útočí na náš DIV. Zatím nevíme jak silné útoky jdou. Doslechli jsme se, že má jit o útoky kvůli tomu, že by se k nám se stavbou mělo přidat Bushido. K dnešnímu dni však v naší Natarce není ani JEDINÝ voják bushida a zatím neposlali žádné obilí, takže tvrzení meshe jsou zase jen jejich oblíbené LŽI a POMLUVY. Jestli na náš div dopadne jen jediný i sebeslabší útok tak okamžitě jsme s meshem a potažmo sionem ve válce. BERTE TO TEDY JAKO BEZPEČNOSTNÍ VAROVÁNÍ a jako předehru k případnému válečnému konfliktu. 

Počet útoků na naši ds od aliance mesh se rozrostl na 59!!!
Vzhledem k tomu jsem s tou ali rozvázal spojenectví. V případě ostrého útoku na náš div jsme s meshem ve válce!!!
 

 

Diskusní téma: S Mesh ve válce!

Datum
Vložil
Titulek

/-(

Hold kdyz to tady nekdo zacne nazyvat zumpou, tak mu dam ban a jeste celou diskuzi smazu a bude klid. Jste jak banda dmntu !

Datum
Vložil
Titulek

Re: /-(

prosím nemazat. Někteří hráči tápou, co se děje, je docela důležitý to tu nechat.

Díky

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: /-(

Smazu to ! Kdyz mi tady nekdo bude rikat a urazet stranky a rikat jim zumpa !

Datum
Vložil
Titulek

Konec

Venco vy už jste dávno prohráli. Tak jste si to k nám prákli a teď otravujete i tady. Co kdyby jste nám všem udělali radost a prostě odtáhli tam kam patříte. Všem se nám uleví, když tu nebudeme muset číst ty ubohé bláboly.

Taky mě připadá, že už toho tady bylo řečeno víc než dost a tyhle stránky se nedělali, aby jste to jen všem znechucovali svýma žvástama.

Nuene ZAMKNI TO!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Konec

Já sem neprohrál ani nevyhrál já si přišel zahrát. Weby jsou svobodná věc takže mě tu neokřikuj. Poroučet mi nemusíš nejsme tvoje ovečka to znamená že nebudu skákat jak pískáš to můžeš zkoušet na vaše hráče.

Divím se že už to nezmakl já osobně bych to udělal už dávno jelikož zprávný admin webu to tak dělá běžně :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Konec

Ona je trochu otázka, co je "vítězství". Těžko lze zabránit tomu, aby si aliance s poškozeným divem vybrali jiný, kde budou přicmrdovat a nakonec ho společně dotáhnou k lvl 100 ...
Těžko lze zabránit tomu, aby aliance, přestože nesouhlasí se stylem jednoho spojence, mu dala přednost před jiným, díky osobním vazbám. Naše jednání okolo 11.5. ( uznání wingu a navázání oficielních diplomatických vztahů ) budiž příkladem : souhlasil jsi, vymlčel jsi, a pak fjodor zřejmě zavelel.
Za daných podmínek neexistuje větší výhra, než zabránit těm, kteří iniciovali či podporovali styl, který znechucuje půlce serveru hru, aby byli přímými vítězi. Buďme realisté - naše ambice nemohly sahat dále.

Datum
Vložil
Titulek

Dnes nic?

Divné dnes ještě nikdo nepsal do žumpy :-)

EDIT : Pokud si tady pripadas jako v zumpe, tak tahni !

Datum
Vložil
Titulek

Re: Dnes nic?

Tak si budu povídat sám o srabech z REVENGE :-D Jděte už do zadnice s těma vašema spojkama s celým serverem je to ubohý a pak se chlubit že ste vyhráli taková výhra by mě nebavila to radši prohraju s hrdostí . :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Dnes nic?

Jak jsem psal Venco...vyhrát je nuda. Proto je lépe býti jurodivým pošukem. Dobře - tuhle filozofii beru, je to pořád lepší, než špitat si do ušek, že vás k tomu jančení někdo navedl...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Dnes nic?

S jakou hrdosti??? Ty vyznam tohoto slova znas???

Záznamy: 11 - 20 ze 241

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu