Souhrn zničených budov

 

Info Budova Městská zeď byla zničená 
Info Budova Velký sklad poškozená z úrovně 20 na úroveň 9
Info Katapult Budova Velká sýpka byla zničená

Info Ohnivý katapult Budova Hlavní budova poškozená z úrovně 20 na úroveň 9 

Info Ohnivý katapult Budova Sklad surovin poškozená z úrovně 20 na úroveň 17

Info Katapult Budova Velký sklad poškozená z úrovně 20 na úroveň 9

Info Katapult Budova Velký sklad byla zničená

S Mesh ve válce!

 

 

Špatné zprávy z boje ! Náš milovaný spojenec MESH nás opětovně podrazil ba přímo ZRADIL. Několik jejich hráčů útočí na náš DIV. Zatím nevíme jak silné útoky jdou. Doslechli jsme se, že má jit o útoky kvůli tomu, že by se k nám se stavbou mělo přidat Bushido. K dnešnímu dni však v naší Natarce není ani JEDINÝ voják bushida a zatím neposlali žádné obilí, takže tvrzení meshe jsou zase jen jejich oblíbené LŽI a POMLUVY. Jestli na náš div dopadne jen jediný i sebeslabší útok tak okamžitě jsme s meshem a potažmo sionem ve válce. BERTE TO TEDY JAKO BEZPEČNOSTNÍ VAROVÁNÍ a jako předehru k případnému válečnému konfliktu. 

Počet útoků na naši ds od aliance mesh se rozrostl na 59!!!
Vzhledem k tomu jsem s tou ali rozvázal spojenectví. V případě ostrého útoku na náš div jsme s meshem ve válce!!!
 

 

Diskusní téma: S Mesh ve válce!

Datum
Vložil
Titulek

Qui bono?

Vážení...to že někomu ve vašich představách ten útok Meshe na div PocMar prospívá, ještě nutně neznamená, že jsme to zosnovali. Dokonce to v našem případě neznamená ani to, že by to naší věci opravdu nějak prospívalo (viz útok Beny). Takže prosím zanechte planých spekulací, jejichž výsledkem bude nějaká další vratrovražedná aktivita a ideální podmínky pro výhru našich nepřátel...:-/ Jediný, komu tohle celé totiž opravdu prospívá, je Eurozóna...

ASOD ani Lucky 13 s tím útokem nemají nic společného a distancujeme se od něj - mimo jiné i rozvázáním dohod s Mesh, Mesh TT a Sionem. Filosofujte si tu o tom, kdo vlastně může za rozkol v MA a neblábolte o šachových partiích, neblamujte se spikleneckými teoriemi, ve snaze najít nějakého tajemného pana X, který za všechno může. Já chápu, že ten útok na PocMar je těžko vysvětlitelný a proto je potřeba zapojit i "nadpřirozeno", ale vámi zmiňovaný démon serveru Dart Vader např. nebyl v době útoku (a týden před ním) vůbec online a já na tom byl podobně. Mesh není ani obětním beránkem, ani zneužitou aliancí. To že dal najevo svou nespokojenost s jednáním v MA opravdu dost razantně tu myslím velitelé Mesh popsali dostatečně. Já k tomu doplňuji, že to bylo mimořádně neš'tastné.

Nevím čeho chtěla Gaba dosáhnout zveřejněním toho sáhodlouhého chatu, ale pokud jste si z toho někdo vyfabuloval, že za tím útokem je někdo z Lucky13 nebo ASOD, tak bych vám chtěl říct své velmi razantní NE.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Qui bono?

Už nevíš, kam, že chceš zpochybnit fyzickou přítomnost DV??

nejdřív jsme byli obviněni, že je pan X je chiméra, kterou se ospravedlňujeme, proto byl chat zveřejněn
potom že jsme to plánovali dlouhodobě
potom že tam Béčka nebyla ani být neměla (že měla potvrzeno i Pocem)
a když jsme všechno vyvrátili důkazy, a pan X má i jméno, tak přichází teorie, že snad s námi vůbec nejednal? To mělo 6 lidí halucinace??? Pokud vím, odjížděl na dovolenou až na víkend - a ta jednání probíhala v půli týdne. Ještě je tu jedna možnost - můžeš tvrdit, že se mu na skype někdo naboural :-D
Už se z toho stává parodie na travian.... čekám, s čím kdo ještě přijde. Přitom mi důvody, které jsme za sebe předložili, přišly docela srozumitelné a jasné, i když pro mnohé z vás nepřijatelné.
Zvláštní je i fakt, že přes vybídnutí ke komunikaci po žlutých - nepřišla ani jediná... Soukromá korespondence totiž nemá takovou sledovanost.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Qui bono?

Já nevím kam? To mi píše velitelka z aliance, která vykatovala spojencům jejich div a teď tady na tom fóru kopíruje nepřehledné chaty a marně se snaží odvést pozornost někam jinam...myslíš to vážně?

Dart Vader tu byl několik dní, pohádal se s vámi a zase odjel. Tzn. že v době útoku tu nebyl a týden před ním taky ne. Smyslem té hádky rozhodně nebylo, poštvat vás do nějakého útoku proti komukoliv...bylo to přesně naopak a doufám že ti to tady Dart napíše sám. O tomtéž jsem se s vámi pohádal i já týden předtím, když jste po mě chtěli, abychom rozvázali spojko s Bushidem a pomohli vám ve válce s nimi. Odmítnul jsem to a nerozešli jsme se právě v dobrém.

NIKDO VÁS NENABÁDAL K ÚTOKU NA DIVY NAŠICH SPOJENCŮ. Bylo to přesně naopak. Ano - vy jste chrlili mnoho důvodů pro vaše útoky, nad kterými jsme jen kroutili hlavou a krčili bezmocně rameny...a to se psalo většinou o Bushidu. To že zaútočíte na PocMar jsem bral jako teoretickou hororovou vizi a důvod je pro mě osobně stále stejně nepochopitelný, přes to co jste tu napsali.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Qui bono?

To víš že nenabádal. Ani jsme to nikde neřekli. Jediné, co jsme říkali, že informaci o spolupráci Bushida a Poc nám dal DV a není pravda,že jsme si to sami vycucali z prstu.
Že by se pohádal je pro mě ovšem novinka - co vím, přišel, nařídil, nepozval Poc, protože to chtěl mít ve svých čistých rukách on, na naše požadavky, že přesto chceme jednat se zástupcem ali nám vyřídil, že ten nemá zájem... Prosté a jasné. A velmi regulérní. Poté zas odešel.
Tohle zní dobře: ... "To že zaútočíte na PocMar jsem bral jako teoretickou hororovou vizi .." takže to předpokládal dřív, než to došlo nám samotným :-) Do včerejška jsem ještě úplně nevěřila, že to byl záměr, ale po tvých příspěvcích už jsem si jista, že ano. Nebyl jen jeden pan X - jsou tu dva... ty jsi zadobře se všemi, DV je součástí úzkého multialiančního klanu, kdo by vám mohl něco přisuzovat, že? :-DD
Nechme toho, mEsh je pro vás mrtvý už dávno a mrtvole je upřímně jedno, kdo si do ní ještě přijde kopnout. Někdo pohřbívá pod hromadou hlíny, někdo vrší hnůj, každý hází to co má :-) Poslužte si "přátelé".
Tak - kdo navrší větší hromádku? ;-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Qui bono?

Já myslím že se to tady naznačuje dost usilovně, viz ten rozhovor s Čajdou - a někteří tomu nesmyslu dokonce věří...:-/ Přitom je to přesně naopak.

Já jsem se s vámi pohádal - s Tebou osobně, Dart Vader se s vámi vpodstatě taky pohádal, i když to podáváš jinak. A bylo to kvůli Bushidu a kvůli útokům na jejich div. Rozhodně jsme se neshodli a naše představy, jak to bude dál, se dost rozcházely. Netuším, o čem jste chtěli mluvit s Deathwalkerem, předpokládám že jste chtěli "řešit problém s Bushidem", tedy vyloučení Bushida z MA, na základě vašich obvinění. O to se tu hrálo celou dobu.

Na to, že se Bushido v případě že ho vybombardujete MŮŽE spojit při stavbě s PocMar, jste snad ani varování od Dart Vadera nepotřebovali, nebo ano? :-) To že jste div PocMar vybombardovali PREVENTIVNĚ, na základě PŘEDSTAVY, že ASI MOŽNÁ budou stavět NAKONEC spolu, svědčí o tom jak to celé vzniklo. Aspoň něco. Vpodstatě si tu hráčům PocMar objasnila, že jste jim vykatovali div, protože vám někdo z jejich vedení dostatečně neodpověděl na to co jste chtěli...a netahejte sem pořád Dart Vadera, předpokládám že ho nepodezíráte, že by Deathwalkerovi mazal vaše zprávy ze žluťase, nebo ano? :-)

Pánů X je tady plno - bacha! Doporučuju koukat i pod postel, do záchoda a případně zkusit občas projet skříně. Nikdy nevíš! :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Qui bono?

Pokud něco mEsh chtěl řešit, tak bych to odhadoval ne na vyloučení Bushida z MA, ale postavit se proti jeho nastěhování se do divu PoCmar. Tohle co se předvádí je neskutečné - tři multialiance staví čtyři divy, mají plány na další jeden, do toho se ve finále nastěhuje jeden člen k Anunnaki a jako vrchol vtipu - pokud kterýkoliv z těchto 5ti (de facto šesti) DS vyhraje, tak se všichni poplácají po ramenou, jací jsou borci.. Když jsem poprvé slyšel o stavbě DS v rámci velké MA, myslel jsem, že to bude prostě soutěž bez vzájemného katování se, kde faktor náhody bude zastupovat EUROzóna. Koukám, že jsem se spletl o míle.. Proč tedy nestavíte všichni jeden superDS? Takhle to vypadá, že se stejně v jednom takovém sejdete.. A dobře vám tak.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Qui bono?

Taky dobře. Jestli ti tedy rozumím, chtěli jste zakázat PocMaru, aby k sobě vzal Bushido do divu, protože vy jste s Bushidem na kordy, je to tak? Tohle nám chtěli zakázat někteří z Bushida obráceně a s vámi...a taky neuspěli. Takže i kdyby s vámi Deathwalker mluvil, nejspíš by jste se nedohodli...zaútočili by jste na ně stejně?

K tomu dalšímu co píšeš - přesně tak to bylo myšleno:...že to bude prostě soutěž bez vzájemného katování se, kde faktor náhody bude zastupovat EUROzóna...bohužel těch "faktorů náhody" bylo víc a dopláceli jsme na to všichni. Až do toho vašeho katovacího útoku se ale dařil tento "status quo" udržet. Vy jste ale napadli spojence a vykatovali mu div...ne nějaký jednotlivec nebo skupinka pošuků - ale celá aliance organizovaně. A to je docela rozdíl...:-/

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Qui bono?

To je můj odhad, zeptej se mEshe. Za SION o tom nepochybuju, že kamkoliv se hne Bushido, hne se i náš zaměřovač.. Co se mEshe týká - myslím, že jasně řekli, že to cítí podobně jako SION. Co se útoku týká - na DS Bushido šel jediný hráč a jedna nejmenovaná osoba pak prskala, že to bude mít "nedozírné následky".. asi proto, že je tam slibovaných 6M deffu.. na PoCmar se uvolnilo více než jedna.. stane se.. nebo to měli zahrát jako lamy? Udělalo by Ti to větší radost?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Qui bono?

Mě by udělalo radost, kdyby se aliance MA (nebo bývalé MA, chcete-li) nemlátili mezi sebou. Ale příjde mi že si tu někteří z vás řekli, že vyhrát je příliš fádní, tak proč se neporvat navzájem a nenechat vyhrát Eurozónu. :-/

Vysvětlujte si tu dál motivy, proč jste zaútočili na div PocMaru, teda jestli to vysvětlit lze. Pište o tom, že jsme s vámi nejednali podle vašich představ, že jsme vás nevzali do party při podpisu smlouvy "čtyř apoštolů", ale nevymýšlejte si báchorky o tajemném panu X, který vás k něčemu návaděl. Tohle nesežrali ani Barboře Škrlové a těm dalším výtečnicím - a já pevně doufám, že ani vám na to neskočí...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Qui bono?

myslim, ze tohle mluvi za vsechny, o nasem znechuceni a je pro tuto situaci prizracne, ze je to prave hrac mesh...skoda, ze jak tady gaba, plamene mluvila, aby se pocmari a ostatni pridali k boji proti bushidu, ze situaci ani nedokazali vysvetlit svym hracum...zrada se tezko vysvetluje a jeji nasledky za ni taky...melete tady o tam, ze "kam bushido tam my", jenze to je opet mlzeni toho, aby jste nemuseli rici, ano jsme zradci, zautocili jsme na pocmay, a vzali jsme si jako zaminku pritomnost bushida v jejich DS, coz se ukazal jako predpoklad zcela zcestny


Kubajslik
žádný předmět
22.08.09
02:26:34
psáno pro hoter, aliance euro ....

Ahoj, promiň možná Tě budu obtěžovat, ale věřím že si mojí zprávu přečteš, myslím že těch pár řádků tady za to stojí, stahuju všechny svoje jednotky z divu sodovek hráče bengos, protože co tu předvádí celá MA a spol kolem, tak je mi z toho ve stručnosti na blití :-OOO, když po celém dniu dorazím a vidím že už to není div asod13 :-DDD vážně výsměch
smekám před aliancema euro, vfc , omen atd, kteří proti takové převaze zvítězí, máte u mě obdiv, že jste to dokázali, posláno, všem hráčům co staví div ;)

prosím na tuto zprávu netřeba odpovídat, jediný od koho čekám odpověď je hoter, ano hráč HOTER, nikdo jiný!!!
VY ostatní se nad sebou můžete tak akorát zamyslet !!!

Záznamy: 21 - 30 ze 241

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu