Souhrn zničených budov

 

Info Budova Městská zeď byla zničená 
Info Budova Velký sklad poškozená z úrovně 20 na úroveň 9
Info Katapult Budova Velká sýpka byla zničená

Info Ohnivý katapult Budova Hlavní budova poškozená z úrovně 20 na úroveň 9 

Info Ohnivý katapult Budova Sklad surovin poškozená z úrovně 20 na úroveň 17

Info Katapult Budova Velký sklad poškozená z úrovně 20 na úroveň 9

Info Katapult Budova Velký sklad byla zničená

S Mesh ve válce!

 

 

Špatné zprávy z boje ! Náš milovaný spojenec MESH nás opětovně podrazil ba přímo ZRADIL. Několik jejich hráčů útočí na náš DIV. Zatím nevíme jak silné útoky jdou. Doslechli jsme se, že má jit o útoky kvůli tomu, že by se k nám se stavbou mělo přidat Bushido. K dnešnímu dni však v naší Natarce není ani JEDINÝ voják bushida a zatím neposlali žádné obilí, takže tvrzení meshe jsou zase jen jejich oblíbené LŽI a POMLUVY. Jestli na náš div dopadne jen jediný i sebeslabší útok tak okamžitě jsme s meshem a potažmo sionem ve válce. BERTE TO TEDY JAKO BEZPEČNOSTNÍ VAROVÁNÍ a jako předehru k případnému válečnému konfliktu. 

Počet útoků na naši ds od aliance mesh se rozrostl na 59!!!
Vzhledem k tomu jsem s tou ali rozvázal spojenectví. V případě ostrého útoku na náš div jsme s meshem ve válce!!!
 

 

Diskusní téma: S Mesh ve válce!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Radovi hraci nechapou

promin zapoměla napsat na koho na sion :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Radovi hraci nechapou

klidne utocte, ja nemit bushido bliz, taky si zastrilim. To te vazne bavi jen pokarit a posilat surky? To muzes hrat klidne simcity a mas to bez stresu :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Radovi hraci nechapou

promin, ale mi je to jedno :) ale já tady mluvím o něčem jiném než-li ty. Ty asi jsi rád za tuto situaci.

Nebaví mě klikat a posílat obili do DS, ale chci už aby skončilo toto a posledním řadě jenom že toto bylo podraz od Meshe, který skočil na lep kdo mu řekl že DS mají společní bushido a poc mar? nic víc :)

Datum
Vložil
Titulek

jsi asi mimo

toto je spiš podraz než-li hrdost kdyby to byl hrdost tak by zrušil před tim spojku a napsali šefovům zaprvé a poc mar nikomu nic nediktoval asi ty spiš :)

Datum
Vložil
Titulek

Konecne

Cely server byl jedna velka sprosta nuda :D Ale to bych opravdu necekal, ze se takhle pri konci zacne masakrovat :D hodne stesti pocmar tak i mesh

Datum
Vložil
Titulek

"Milovaný spojenec"

Tedy, tuhle frázi považuji za fór měsíce.. vytíráte si s mEshem zadek, snažíte se jim diktovat podmínky ve stylu "tohle přijměte a basta", nepřijdete na jednání, kde na vás čekají jak pitomci, tak co chcete? Napsat "milovaný mEsh" je skutečně výsměch.. Mohli jste v klidu postavit DS, vyhrát si server v souboji se ASoDem, poplácat se po ramenou, ale když to chcete jinak, máte to mít. Gratuluji mEshům k tomu, že mají hrdost!

Datum
Vložil
Titulek

Re: "Milovaný spojenec"

nevím co urobilo poc mar meshi nic nedikovalo a neutočilo jest na jejich hráče, ale když tomu říkáš hrdost mít spojko s poc marem a potichu zaútočit? tak toto je fakt hrdost spiš jsou hrdi eurozánci právoplatně než-li mesh = zrádci, kteří neuměji slušně vypovědět spojko :(

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: "Milovaný spojenec"

Promiň, nějak jsem přehlédnul Tvé jméno ve vedení PoCmar. Je sice moc fajn, že fandíš vedení, ale to nic nemění na tom, že vedení PoCmaru chtělo ústy lucky13 slib po aliancích mEsh o neútočení na společný DS PoCmar a Bushido. Nic za to jako protinabídka, nezájem o jednání, prostě pouhé "takhle to chceme a vy to slibte". Teď se můžou zbláznit a dobře jim tak.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: "Milovaný spojenec"

nejsem vedení, ale toto mám pocit není hrdost níbrž ubohost útočit když jsou ještě spojenci kdyby aspon měli slušnost zrušit a napsat.

ale nevím kde jsi to vzal že DS poc mar je společní s bushidem to není dotetka nic neposlalai ani zrno ani vojáky na obranu maji vlastni DS :D to je výmysl někoho kdo chce hold očernit Poc Mar aby se povrvali s meshem a třeti někdo potají smysl tu sladkou smetanu a ještě k tomu aby se mohl smát :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: "Milovaný spojenec"

Papo možná že ty jsi tam u vás v nějaké náhražce vedení ale spíš asi ne. Víš ta fráze je ironická, protože jinak bych musel být sprostý a to vzhledem k vám mě teď přijde i tak málo. To jak máte teď plnou hubu keců jak si chcete zahrát to už tu bylo tolikrát a hlavně u těch co nebyli sami schopni cokoliv dokázat, že jste jen k smíchu. Jak jsem si mohl přečíst ty vaše skvostné HZ tak jsem měl málem záchvat. Do dnešního dne u nás nebyl ani jediný voják z bushida a ani jejich dodávky obilí k nám nechodili. Celý DS jsme stavěli jen sami a spolupracovala s námi jen jedna menší ali, takže další blábol od vašeho vedení (co taky jiného chtít, že?) a i kdyby s námi spolupracovalo bushido tak to nebyl žádný důvod k vašim útokům, ale dlabu na to a nebudu se s takou verbeží jako jste vy zahazovat. Možná nám něco pobouráte ale my to stejně dostavíme. Po vás tu na tomto serveru nezustane vůbec nic než jen zápach. Mesh zradilo své spojence v prvním věku s9 a nyní to udělalo opět. Gratuluji vám určitě v tomto vyhrajete :-)))

Záznamy: 201 - 210 ze 241

<< 19 | 20 | 21 | 22 | 23 >>

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu