Souhrn zničených budov

 

Info Budova Městská zeď byla zničená 
Info Budova Velký sklad poškozená z úrovně 20 na úroveň 9
Info Katapult Budova Velká sýpka byla zničená

Info Ohnivý katapult Budova Hlavní budova poškozená z úrovně 20 na úroveň 9 

Info Ohnivý katapult Budova Sklad surovin poškozená z úrovně 20 na úroveň 17

Info Katapult Budova Velký sklad poškozená z úrovně 20 na úroveň 9

Info Katapult Budova Velký sklad byla zničená

S Mesh ve válce!

 

 

Špatné zprávy z boje ! Náš milovaný spojenec MESH nás opětovně podrazil ba přímo ZRADIL. Několik jejich hráčů útočí na náš DIV. Zatím nevíme jak silné útoky jdou. Doslechli jsme se, že má jit o útoky kvůli tomu, že by se k nám se stavbou mělo přidat Bushido. K dnešnímu dni však v naší Natarce není ani JEDINÝ voják bushida a zatím neposlali žádné obilí, takže tvrzení meshe jsou zase jen jejich oblíbené LŽI a POMLUVY. Jestli na náš div dopadne jen jediný i sebeslabší útok tak okamžitě jsme s meshem a potažmo sionem ve válce. BERTE TO TEDY JAKO BEZPEČNOSTNÍ VAROVÁNÍ a jako předehru k případnému válečnému konfliktu. 

Počet útoků na naši ds od aliance mesh se rozrostl na 59!!!
Vzhledem k tomu jsem s tou ali rozvázal spojenectví. V případě ostrého útoku na náš div jsme s meshem ve válce!!!
 

 

Diskusní téma: S Mesh ve válce!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: "Milovaný spojenec"

nouene evidentne mas malo informaci,proc taky... soudis jen z finalnich akci... klidne se mi ozvi na zlutou co ti neni jasne-vysvetlim to o cem neco vim :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: "Milovaný spojenec"

mužeš psát cokoliiv ale mi víme své zaprvé

a zadruhé poslat na spojence útok na DS tak to je promně dost silné kafe a tato akce byla spontální nebo jenom za 3 dny níbrž jest to je asi díl než měsíc plánováná akce na poc mar hm hm hm.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: "Milovaný spojenec"

nepis slova o kterych nic nevis (mY,nÝbrz,dÝl)
ty vis to sve,ale nevis celkové... nic planovene dopredu nebylo,ale lidem jako tobe (s horkou hlavou) se to nevysvetli. Psani slov "zradci,zradili,planovali" bez podlozenych konverzaci muze napsat jedine ten kdo soudi podle hlaseni "Podpora v POC MAR D.C. byla napadená"

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: "Milovaný spojenec"

:D to musím se smát tobě spiš jste ubohý zdůvodu mě by to nevadilo, kdybyste aspon měli slušnost před tím než jste poslali ty útoky - napsat že rušíte spojko a jste nepřítele. hm a budu a budu trvdit, že jste to plánovali zdůvodu kdyby ne tak pak jste to taky řešili horkou hlavou

a proč tu nenapíšeš ten udajný pravý důvod ? protože zase na nějaký cuclek z prstu jako že prý udajně bushido mělo stavět s námi DS? hm hm a co vy vy nastavíte s asodem? mohu se v tomto bodě mýlit.

Když máš problémy bushidem tak proč jsi vylívaš na poc mar zlost? :) nic víc a nemám horkou hlavu

PS: jsi vevedeni meshe?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "Milovaný spojenec"

Podivej se laskave do hry at vis kdo jsem. Nejsem mEshak,ja si zadnou zlost nevylival,jen je chapu a na jejich miste bych udelal to same.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "Milovaný spojenec"

Taito, chápu tvoji zlost. Ale situace je taková, jak ji popsali přede mnou. Nic nebylo předem plánované, ale jestli máte potřebu nám to přisuzovat, prosím. Byl to výsledek dvoudenního jednání - ultimátní příkaz neútočit na váš DS, protože k vám přejde (nebo přešlo-to nebylo možné ověřit) Bushido. Jednání vedla (pro nás) důvěryhodná osoba, která za vás vystupovala a tento fakt nám oznámila, vč. vzkazu od DW, že nemá zájem se tohoto jednání účastnit, přestože jsme opakovaně jeho přítomnost (nebo jiné kompetentní osoby) vyžadovali. Byly po nás tvrdě vyžadovány záruky a sliby, abychom neútočili, pokud je nedáme, budou (a byly) vyvozeny důsledky. Také jsme byli seznámeni s interní smlouvou mezi zástupci vedení několika aliancí, která byla uzavřena už někdy na jaře, ale ke které jsme nebyli vůbec přizváni. Ale to jsou jen některé momenty ze zákulisí. Pro naše aliance to byl konečný signál, že naše působení na této devítce ztratilo smysl a není proč tu dál hrát. Pak už k rozhodnoutí, že alespoň ztížíme Bushidům šance dmout se úspěchy někoho jiného, byl jen krůček.
Tímto se omlouvám vám všem, které jsme zklamali. Nevypovězení spojka před útokem nebylo v pořádku, s tím souhlasím (ale Bushido si s podobnými malichernostmi také nedělá hlavu a nikoho to tu nezajímá).
Náš postoj k vaší alianci - lidem, se nijak nemění, je to výsledek dlouhodobé politiky vašeho vedení, s tím nemají obyčejní hráči nic do činění. Útok byl veden na div, nikoli na vás jednotlivě. I když všichni chápeme, že jsme vás také zasáhli.
Další vývoj událostí necháme na vás.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "Milovaný spojenec"

promin ale budu se smát zdůvodu ty jak může jednat někdo za DW a ovzlášt když není z aliance poc mar zapvé a zadruhé ty dny kdy jste jednali bez nás tak DW nebyl online jako ve hře a jako na skypu tak o tom nemluv a nevím proč by bushido stavělo by s námi zaprvé a zadruhé když máte problémy s bushidem tak proč umíte to vyřešt jasně a důkladně válkou?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "Milovaný spojenec"

otázka zní: když jste měli takovou snahou mít schuzi s DW nebo někoho s poc maru? tak proč nenapsali jste žloutou přiklad ABE a Munchys nebo Drag1, Jarča?

Ne jsou to jenom výmluvi :)

Datum
Vložil
Titulek

Re:

Výmluva bez výmluvy jako žena bez ženy :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re:

diky ;)

Záznamy: 221 - 230 ze 241

<< 21 | 22 | 23 | 24 | 25 >>

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu