Souhrn zničených budov

 

Info Budova Městská zeď byla zničená 
Info Budova Velký sklad poškozená z úrovně 20 na úroveň 9
Info Katapult Budova Velká sýpka byla zničená

Info Ohnivý katapult Budova Hlavní budova poškozená z úrovně 20 na úroveň 9 

Info Ohnivý katapult Budova Sklad surovin poškozená z úrovně 20 na úroveň 17

Info Katapult Budova Velký sklad poškozená z úrovně 20 na úroveň 9

Info Katapult Budova Velký sklad byla zničená

S Mesh ve válce!

 

 

Špatné zprávy z boje ! Náš milovaný spojenec MESH nás opětovně podrazil ba přímo ZRADIL. Několik jejich hráčů útočí na náš DIV. Zatím nevíme jak silné útoky jdou. Doslechli jsme se, že má jit o útoky kvůli tomu, že by se k nám se stavbou mělo přidat Bushido. K dnešnímu dni však v naší Natarce není ani JEDINÝ voják bushida a zatím neposlali žádné obilí, takže tvrzení meshe jsou zase jen jejich oblíbené LŽI a POMLUVY. Jestli na náš div dopadne jen jediný i sebeslabší útok tak okamžitě jsme s meshem a potažmo sionem ve válce. BERTE TO TEDY JAKO BEZPEČNOSTNÍ VAROVÁNÍ a jako předehru k případnému válečnému konfliktu. 

Počet útoků na naši ds od aliance mesh se rozrostl na 59!!!
Vzhledem k tomu jsem s tou ali rozvázal spojenectví. V případě ostrého útoku na náš div jsme s meshem ve válce!!!
 

 

Diskusní téma: S Mesh ve válce!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Qui bono?

a jeste neco...kdyby ten debilni sion neprisel k mesh a zustal v eckach, tak verim tomu, ze by situace vypadala tak, ze by jeden znechucenej hrac eurozony psal takhle nam, protoze tahle aliance dokaze zasvinit vsechno, ceho se jen vzdalene dotkne

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Qui bono?

A kdyby se nabubřelé Bushido co vleze do zadku každého odmázl byl klid a pohoda :-D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Qui bono?

Já se mu ani nedivím...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Qui bono?

Drahý Two Beer, nechci Ti do toho povídat, ale ten příspěvek vyjadřuje znechucení nad tím, jak hraje AsOD a vznik aliance Revenge (ať už "spojenecká aliance" znamená cokoliv). Chtěl podporovat AsOD, ne nějaký podivný spolek Bushida, PoCmaru a Sodovek.. Takže díky za zveřejnění, ano, jsou tu lidé znechuceni Vašim jednáním a Ty jsi nám o tom dala krásné svědectví. Děkujeme, odejděte..

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Qui bono?

Kubajslík má plné právo na znechucení čímkoliv...ostatně jako každý tady. Mě kupříkladu na tomto fóru nejvíc znechutilo, jak se tu někteří z vás snaží přehodit odpovědnost za ty útoky na nás a naznačují nějaké spiklenecké teorie. Revenge je reakcí mimo jiné i na to, jak jste se zachovali. A zase vás to znechutilo, míra znechucenosti na tomto serveru zřejmě dosáhla kritického bodu...je to tak trochu začarovaný kruh. Ve finále zřejmě budeme všichni znechuceně blít jeden z druhého...to bude zase v álejích nablito...

Datum
Vložil
Titulek

šachová partie

Asi budu opakovat zhruba co napsal Mrakoplash,ale musím taky reagovat(četl jsem tohle forum od rána 8:30 do 11:45což je slušný výkon).věšina dialogů jsou jen kecy stále o tom stejném takové bla bla bla.skutek,že nám mEsh pobořilo DS je realita,která podle mě vychází z Dart Vaderového pobízení mEshe proti našemu DS(jak to psal i lordatreids).pěkně to DV zahrál a dobře poznal pocity všech z velení MA i jejich pocitů beznaděje při řešení problémů mezi Bushidem a mEsh(se kterými se asi vedení Poc nechtělo zaobírat a ani se nedivím).
-prostě využil situaci a pobídl mEsh k akci jak je to v lordatreidsovém příspěvku.jo a to za podpory mEsh stavěli Asod DS(měli to v profilu).mEsh se prostě nechal zneužít jak se řekne:" obětuješ pěšáka a dáš MAT".
-samozřejmě nejvíce to schytali mEsh a Poc.ten kdo byl za tím si mnul ruce.
-s takovou situací se myslím pár lidí nechtělo smířit a udělali nebo udělají to po svém(jako třeba bena444)z čím plně souhlasím a myslím,že se to ukáže až budou DS-ka na lvl kolem 90.
a myslím,že tomu nikdo ze žádného vedení nezabrání protože je to rozhodnutí každého majitele účtu který je fyzickým a psychyckým majitelem toho účtu.
Pro mě je to naprosto pochopitelné z důvodů,že když se někdo celý věk stará a takové MEGAarmády jako třeba bena444(300 000obilí spotřeba/h)je mu líto aby ta snaha vyšla vniveč.zažil jsem to na první s4 kdy nepoužilo vedení ali SA**armádu nejsilnějšího člena ali a ten se pak po skončení věku,který vyhrála konkurence,rozčiloval,že mu chípají hlady.proto všechny MEGAarmy ven!at je radost se dívat na ty logy.bena444 zatím v počtu myslím vede"klobouk dolů"

Datum
Vložil
Titulek

Provokace?

Tohle jste četlli?

https://forum.travian.cz/showthread.php?t=91774&page=22

Datum
Vložil
Titulek

Bena na navsteve u bengose

Mno... co rict... cekam,ze ho ospravedlnite tim,ze vystoupil z Poc :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Bena na navsteve u bengose

hodne ironie z toho citit...ne, ospravedlnit mne muzu jen ja sam, vedeni o nicem nevedelo, absolutne sem se od nich distancoval a z ally separoval, takze my sme ty spatni, pro 50% zradci, smejdi, hovada, jak ted ctu ve spravach, a pro zvysnych 50% sme udelali jedinou moznou vec, jak jeste neco zvratit a schvaluji to...

https://travian-reports.net/cz/raport.php?id=17b90d637

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Bena na navsteve u bengose

Ne ne-ironii si z toho citit nemel. Ale vis co je strasne zvlastni? Ze si sel na spojenecky Div-v tom paktu z jara bylo napsano kazdy stavi sam a na konci pujdeme spolecne do jedne stavitelske aliance na znameni vitezstvi MA... to jen k tomu "jak jeste neco zvratit" Beno takhle se hraje se spojenci?
Jinak arma krasna :)

Záznamy: 31 - 40 ze 241

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu