Souhrn zničených budov

 

Info Budova Městská zeď byla zničená 
Info Budova Velký sklad poškozená z úrovně 20 na úroveň 9
Info Katapult Budova Velká sýpka byla zničená

Info Ohnivý katapult Budova Hlavní budova poškozená z úrovně 20 na úroveň 9 

Info Ohnivý katapult Budova Sklad surovin poškozená z úrovně 20 na úroveň 17

Info Katapult Budova Velký sklad poškozená z úrovně 20 na úroveň 9

Info Katapult Budova Velký sklad byla zničená

S Mesh ve válce!

 

 

Špatné zprávy z boje ! Náš milovaný spojenec MESH nás opětovně podrazil ba přímo ZRADIL. Několik jejich hráčů útočí na náš DIV. Zatím nevíme jak silné útoky jdou. Doslechli jsme se, že má jit o útoky kvůli tomu, že by se k nám se stavbou mělo přidat Bushido. K dnešnímu dni však v naší Natarce není ani JEDINÝ voják bushida a zatím neposlali žádné obilí, takže tvrzení meshe jsou zase jen jejich oblíbené LŽI a POMLUVY. Jestli na náš div dopadne jen jediný i sebeslabší útok tak okamžitě jsme s meshem a potažmo sionem ve válce. BERTE TO TEDY JAKO BEZPEČNOSTNÍ VAROVÁNÍ a jako předehru k případnému válečnému konfliktu. 

Počet útoků na naši ds od aliance mesh se rozrostl na 59!!!
Vzhledem k tomu jsem s tou ali rozvázal spojenectví. V případě ostrého útoku na náš div jsme s meshem ve válce!!!
 

 

Diskusní téma: S Mesh ve válce!

Datum
Vložil
Titulek

perfektna sachova partia :)

Nie som clen rady MA a neviem ake je pozadie ale z toho co citam a myslim si ze som cital dost pozorne tak sa tu rozohrala perfektna sachova partia :) a lordatreids si toho tiez vsimol len kopa z vas so zakalenym zrakom hadzete vinu jednen na druheho. dokolecka dokola mesh - sion - bushido - poc mar.

Ja som dospel k nazoru ze tu perfektnu sachovu partiu tu rozohral Dart Vader so zvyskom MA a teda aj zvyskom serveru a ako to tak vyzera tak Dart Vader ju aj vyhra :)

Polozili ste si aspon raz otazku kto by mal najvacsi prospech z toho ze mesh a sion poslu utoky na poc mar? Kto by mal najvacsi prospech ked na seba zacnu utocit pocmar vs. mesh? €ura ani moc nie pretoze ich DS je v podstate pod stalou palbou a myslim ze nemaju moc sanci dobehnut DS A&SoD-13 na ktory nebude utocit ani pocmar ani mesh vlastne na neho asi nik okrem natarov ani neutoci :)

Nech uz to dopadne akokolvek smekam klobuk pred strategiou hraca s nickom Dart Vader :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: perfektna sachova partia :)

To já už říkám od víkendu jen tu je asi pár slepounů a jedinců ale spíš se mě zdá že pár slepých aliancí :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: perfektna sachova partia :)

Děkuji laskavému čtenáři, že se obtěžoval zamyslet se.. díky! Jsem rád, že tolik napsaného někoho oslovilo a dospěl k závěru, který za něco stojí.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: perfektna sachova partia :)

Když tedy připouštíte, že ten útok nebyl z vaší hlavy, proč to neřekla už Gába mě v sobotu do očí? To to ještě nevěděla?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: perfektna sachova partia :)

Byla jsi se mnou od pátku do neděle, byla jsi u všeho.... nechápu, co to tady meleš?? Ty sama jsi mi se smíchem vysvětlila, že si s náma DV zahrál, že je to šedá eminence serveru a my jsme se nechali zmanipulovat - a tobě první jsem poslala náš skype rozhovor (který jsi tu mohla vyvěsit dřív než my)! Já tomu dlouho nechtěla věřit, tys mě přesvědčovala, že to tak je. Tak co se mi tu snažíš přisuzovat?? Co jsem ti, prosím tě, měla říct do očí?? Věděla jsi všechno!
A taky jsem ti řekla, že jsem pro tebe na žlutých (nebo na skype), začínám mít pocit, že to tu víříš jen pro obecenstvo.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: perfektna sachova partia :)

1. poprvé jsi mi ten rozhovor četla a to vyzníval úplně jinak, než když jsem ho četla.
2. ano, připouštím, že jsem byla první, kdo řekl, že DV je manipulátor (je hezké, že jste si tuto myšlenku vzali za svou)
3. říkala jsi, že si ten rozhovor mám nechat pro sebe, tak jsem to udělala. Důvěrné informace jsou důvěrné.
4. Nepochopila jsem, že to bylo na mě, ta výzva ke žluťákům.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: perfektna sachova partia :)

Ale teď už je zveřejněné totéž, co víš, tak proč mi TADY kladeš otázky, na které znáš už delší dobu odpověď? Jsi nejinformovanější.
Opravdu - už naposled navrhuju - nechme toho. Je to probrané ze všech stran, každý si udělal svůj závěr a nemá skutečně smysl to tu stále přehrabovat. Jsem na žlutých - pro všechny :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: perfektna sachova partia :)

Chtěla jsem tím říct, že po prvním přečtení už jsem si nemyslela, že DV je manipulátor. Při každém dalším čtení jsem objevovala další a další jedince, kteří mohli být původci.
Teprve v neděli jsem se dověděla, že DW o jednání nevěděl.
A pořád mi k tomu skypu chybí ten úvod - kdo a za jakým účelem to svolal (na něm tedy bylo zajistit účastníky). Nějak mi to uniklo.

už se o tom nechci bavit - vesnice je dost kaput, veškeré dobré vztahy pošramoceny natolik, že se to nedá zalepit. Dohrajeme server jako nepřátelé.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perfektna sachova partia :)

Na tom skype je to od prvopočátku - od prvního okamžiku - co ti tam zas chybí?????? Svolával to DV, měl "něco na srdci". Je to tam od první vteřiny!! Už si připadám jak u Chocholouška!
_____________________________________________________________________________

Vidíš, a já říkám - dohrajme to v neutralitě. My nemáme zájem se s vašimi hráči bít, nemáme zájem na dalším útoku na váš DS, za svůj jsme se omluvili, tak se mi zdá, že je ta nenávist uměle udržovaná a rozdmýchávaná. Myslela jsem, že klid z naší strany vám umožní soustředit na dostavbu DS. Ale dělejte jak myslíte - vy vedete ali. Jen to podtrhuje to co říkáme - dlouhodobý postoj vašeho vedení vůči (nejen) mEsh T-T.
Už jsem deklarovala, že vaši odvetu chápeme a náš konec na tomhle serveru je nepodstatný. Nikoho od nás to tu už nebaví a jestli nás vyhladíte, jen nám umožníte se dřív vrátit k tomu, co jsme v reálném životě šidili.
Tak jestli s tebou cloumají emoce - hurá do nás.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perfektna sachova partia :)

Cloumání emocemi už mám za sebou, byla jsem šíleně naštvaná, že se nám hrají tak moc protáhlo. S tím teď už nic nenadělám.

Postoj aliance můžu klidně tlumočit, nic se na něm nezměnilo: Pokud se někdo z aliance mEsh nebo mEsh T-T chce podílet na stavbě DS tak může, místa v alianci máme dost. Vyřiďte to ve svých aliancích.

Záznamy: 41 - 50 ze 241

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu