Server 9 skončil !! 25.9.09

Vypadá to, že konec serveru je doopravdy tady. Dostali jsme nabídku sednout naposledy ke společnému stolu s Bushidem, Asodem a Luckou a na poslední chvíli naplnit dávnou dohodu, že vítězové jsou všichni a stavitelé budou v jedné alianci. Rozhodli jsme se tuto nabídku nepřijmout. Toto jsme poslali partnerům jako oficiální vyjádření:

Nabídku na ukončení serveru ve společné stavitelské alianci nemůžeme přijmout. Bylo by pokrytecké se teď přihlásit se společnému vítězství Asodu a Lucky13. Dohoda mezi aliancemi pro nás pozbyla platnosti a nelze ji na poslední chvíli obnovovat. Jak někdo napsal – „Pocmar umí jenom posílat obilí a def“, tak proč dokazovat, že jsme zdatní v diplomacii. Deathwalker se vrátí do Pocmaru a konec serveru budeme spolu. Věřím, že naše rozhodnutí pochopíte.

 

Fotogalerie: Server 9 skončil !! 25.9.09

/album/fotogalerie-server-9-skoncil-25-9-09-/a100asod-png/
/album/fotogalerie-server-9-skoncil-25-9-09-/vseobecne-png/
/album/fotogalerie-server-9-skoncil-25-9-09-/aliace-png/

Anketa

Budete hrát na další s9 ?

Ano (17) 41%

Ne (20) 49%

Nevím (3) 7%

Uvidíme (1) 2%

Celkový počet hlasů: 41

Diskusní téma: Server 9 skončil !! 25.9.09

Datum
Vložil
Titulek

:)

Jménem obou alianci LEG XX a LEGi XX* děkuji za možnost si s Vámi zahrát.

Ella

Datum
Vložil
Titulek

Sláva vítězům, čest poraženým!

Konečně jsme tedy skončili a můžeme si podat ruce, říct "Díky za hru" a jít dál.

Tenhle server byl plný podlostí a intrik a nakonec to bylo všichni proti všem. Pokud chcete ještě někdy v budoucnu hrát tuto hru, musíte se oprostit od minulosti a do hry jít zcela od nuly. Celý tento travianí věk se hodně lidí snažilo srovnávat s tím předcházejícím. A to byla ta zásadní chyba. Takže pro příště radím dívat se na to jako na člověče nezlob se - je to jen hra.

Pro T-Gábu: Nespletla sis baráky? Nebo jsi klepala na okno do sklepa? Do obýváku se žádný zvuk nedostal.

A ještě bych chtěla podotknout něco k tomuto webu: Jsou stránky o travianu a alianci Pocmar. Jejich jediným autorem je nouen. Texty zde napsané jsou buď nouenovi vlastní věci nebo interní sdělení (HZ nebo příspěvky na foru), které zde namají co dělat. Diskuze je spíše VOX POPULI. Nic víc a nic míň.

Datum
Vložil
Titulek

Gratulace

Když loni prohrálo Tornádo, uznání, respekt a gratulace od soupeřů plnily stránky jejich fóra, jejich poštu, jako by byli vítězi serveru. Byly zasloužené obdivuhodnou vůlí a skvělými válečně-taktickými schopnostmi. Boj s nimi byl pro mnohé (i z Poc) natolik emotivní, že po finiši mnoha udatným mužům napadalo "cosi" do očí a byl také impulzem k tomu, abychom se znovu sešli na restartované devítce, přestože jsme se zapřísahali, že už opravdu ne.

I dnes bych vám chtěla, Poc Maři, jako čestnému soupeři popřát. Ale nejde to - není k čemu. Vaše prohra nevystihuje všechnu tu mizérii, ke které jste se propůjčili.
Tady je na místě upřesnit jednu maličkost - po našich útocích na Poc většina tvrdila, že jsme zradili stejně jako loni. Svádělo k tomu naše označení "mEsh". Ale jen část lidí (vč. vedení Poc) ví, že v minulém věku to byli oni, odkud vzešla taktická a rozhodující zrada - když hráli s předponou "mEsh Poc". Začínali jsme tu znovu spolu - a znovu s označením mEsh, aby bylo patrné, že k sobě patříme, budeme znovu hrát v těsném spojenectví a znovu spolu projdeme devítkou, ať v dobrém nebo horším. I s tímto handicapem, ke kterému jsme (mEsh T-T a mEsh) přišli trochu jako slepí k houslím. Paradoxem je, že jediné Poc ("přátelé" z loňska) se k mEshákům už nikdy nepřihlásili. Proč asi?
Dejme tomu, pro ty co to potřebují - že jsme zradili. Podstata je ta, že jsme hodně dlouho zvonili u dveří, bouchali na okna u domnělých přátel o pomoc a podporu. Ale obyvatelé předstírali, že dům je prázdný, nikdo neotevřel, nikdo nikdy nevyšel vstříc. Tak jsme hodili kámen, aby jsme dali průchod zlosti a bezmocnosti, která se hromadila a byli vzati konečně na vědomí. V tu chvíli se ukázalo, že dům je plný obyvatel, kteří vidí své rozbité okno a nadávají nám do šmejdů a zmijí. Nikdo se radši neptal proč to....
Jenže v porovnání s touhle "lumpárnou" je zvrat postoje vůči Lucce a Asodu naprosto šokující! Ano, Travian je tvrdá hra s mnoha nefér kličkami, ale tohle už přešlo hranice hry a zasáhlo do lidské podstaty. Ač nejsem žádná obluzená fanynka Darta, tak jako je Two Beer Fjodora, velmi ostře vnímám jak tvrdou ránu dostal. A zasadil mu ji nejen spoluhráč, spojenec, spolubojovník - zasadil mu ji především kamarád! A s plným vědomím co dělá a jaký dopad to bude mít nejen na hru, ale také na člověka, který stál rok při něm a nikdy nezaváhal. Dart tu hrál stejně čistě a jednoznačně, jako loni za Tornáda. I přes moje varování, že tady je to jiné, ať je opatrnější, nevěřil, jednal stejně po svém. Myslel si, že z druhé strany je to stejné. Namísto toho, aby si Poc těhle zásad u svého spojence cenil, zneužil je ve svůj prospěch.
Ano - mám na tom podíl i já, nezříkám se toho, zveřejněním našeho skype rozhovoru v době našeho útoku. Ale!! - to je měsíc zpátky a pokud to mělo být důkazem manipulace Lucky námi, měla protiakce přijít okamžitě. Náš útok byl rozhodnut a vykonán ze dne na den, Poc útok byl rozhodnut možná také rychle, ale vyčkávali měsíc, ujišťujíc Lucky a Sodovky, že vědí, že to není jejich vina. S vlídným úsměvem je ukonejšili, že je všechno ok, zatímco se čekalo na vhodnou příležitost. Takovou, která jim zaručí, že nedojde k odplatě, pojistí jim vítězství a nestihne vyhrotit nesouhlas jejich vlastních hráčů. Ideálně kdyby Asod A Lucka udělaly nějakou fatální chybu, jako důkazní matroš podporující oprávněnost a spravedlnost jejich útoků. Bohužel, nic takového se nestalo. Chyba se logicky nekonala, jejich úmysly byly regulérní a výsledkem jsou tu zoufalé pokusy nějak to navléknout, naroubovat na cokoli, co by se jen trochu mohlo předvést znechuceným "řadovkám", kterým je potřeba vymýt mozek, aby z travoše neodcházeli přímo směrem na toaletu. A právě těm chci říct, byly jste vynikající, zvládli jste mnohé a dokázali jste mít důvěru ve své vedení, přesto že si ji nezasloužilo. Vaše práce si ocenění zaslouží, vaše vedení však jen despekt celého serveru.
Přesto není důvod s Travianem končit, naopak - zkušenější a připravenější můžete na jiném serveru hrát tak, aby vás naplnil nejen průběh hry, ale i její finále. Hrát na rovinu!
Howg :-)

Datum
Vložil
Titulek

...

vyjadřil bych se jen ktomu zeleně zvýrazněnému. Je hezké si něco vyfantazírovat, ale LUCKA ani ASoD se s POC nechtěla takle smířit. Pokud jsme byli nakonci ochotni jít do nějaké společné aliace v duchu dřívějších dohod, bylo to jedině s našimi spojenci z BUSHIDA, a tedy bez POC, ale i tak by to uplně nevyjádřilo konečný výsledek... který jste nám vlastně vykouzlili vy samotní. Nakonec jsme se rozhodli, že je to stejně jedno... jedinými poraženými na tomto servru je POC a tak ten náš zbytek se může s vítězstvím bengose ztotožnit. Ať už motivy kterékoliv strany byly jakékoliv, každý krok ktomu přispěl... zacož jsem vyjádřil i naše díky v obou kronikách. Tedy jak v kronice lucky, tak v kronice stavby DS.

Datum
Vložil
Titulek

:)

Doufam, ze se nekteri jeste potkame na dalsim restartu 9 serveru :) ...

Datum
Vložil
Titulek

děkuji za hru

děkuji za hru všem hráčům asod, lucka 13, euru, bushido, mesh, sion, poc mar a i ostatním. Dál mi ten to serv něco i ubrál něco. I když byl ten závěr hektici nebo podrazacký jak byl, tak jsem spiš ráda, že to skončilo toto vše. Pro mně je vítěz všichni, kteří to nezabili u prostřed nezebalili když měli vykatění vesnice atd. :) Děkuji všem a gratuluji vítězům, kteří postavili tu nesmyslnou bábovku a ukončíl ten to serv, který vypadál nekoneční :)

Taita - Pampalini

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu