Vítězství všech!

 

Jak jsme přišli o 2 lvly malého skladu. To se má tak. Momentálně se na Divu střídá max. 5 aktivních stavitelů, kteří dřou dnem i nocí. Ve chvíli, kdy se k nám přidalo Bushido svou deff, bylo samozřejmostí přizvat i některé jejich stavitele do našeho Divu. Dlužno říci, že krom Skyneta a jistého Amatéra, nikdo jiný od nich nestavěl a přístup do Divu neměl!!!! Postupně si začali stahovat i svou deff až nezůstala skoro žádná. Všichni ostatní PoC stavitelé jsou prověřené a důvěryhodné osoby. A já též nejsem ještě tak zmatená. Sabotér nemusel mít heslo aby boural v Divu sklad přes hlavní budovu. Dobře si spočítal, že stačilo nás zastavit o 6h, aby stihla bourat již vyslaná katovačka. 6h nás dělilo od odkliknutí 100 lvlu Divu. Pak bychom již sklady nepotřebovali a pobořit samotnou bábovku by se s naší dobrou obranou nepovedlo. My stavitelé hlídali jen velké sklady, na chybějící 2 levly malého jsme přišly již pozdě. 
Píši tu suchá fakta, na nikoho neukazuji prstem, ale přímo v našem středu byl zrádce. NIKDO jsme tomu nemohli zabránit. Vypovídají se spojenectví, nastrkují se falešné zprávy a rozesílají špehové... ano, to je ta druhá tvář travianu, ale toto je ta nejhnusnější podrazárna, která již nemá s hrou jako takovou nic společného. Tak se tím ani nešpiňte. Proto jsem psala již po žluté, že jste opravdu vítězové. Během našeho společného roku se celá POC neotřásla ani jednou v základech, všichni ostatní se různě seskupovali, prohazovali...vy jste byli skvělý tým. Vojensky jsme také byli plně soběstační, obranu od spojenců jsme maximálně dokázali oplatit vždy. Div jsme po celou dobu stavěli sami. A též pak čelili sami úplně celému servru a dokázali najít sílu stavět a zásobovat dál. To všechno jste zvládli v nějakých 200 lidech. Já osobně jsem pyšná ještě za jednu věc a to za důstojnost a slušnost všech našich hráčů. Nemuselo se nikdy vyhazovat za vulgární chování. Udržme si prosím tento kredit i do budoucna. Vzpomínejme na celý uplynulý rok s nadhledem a radostí nad hrou samou. Vždyť ve skutečnosti je to přímo zázrak, když se dá dohromady taková horda úplně cizích lidí a společně něco vytvoří. Dokáží si pomáhat, obětovat, skvěle komunikovat a navzájem na sebe spoléhat při hromadných útocích... lidi, u nás to fakt fungovalo. Tak kdo tady prohrál? My tedy rozhodně ne.

A strčte si za kloubou taková prohlášení, že dějiny si pamatují jen vítěze. Prdlajs. Záleží, co si budete pamatovat vy samotní. Já nezapomenu na spoustu bezvadných lidí, skvělou atmosféru ve své mikroalianci, na šílené grafické nouenovy kreace na fóru, na vstávání při hromadných útocích a uchovám si na památku několik logů.

Je také mou smutnou povinností Vám všem věrným a obětavým hráčů oznámit, že náš Div byl opět zasažen.

https://travian-reports.net/cz/raport.php?id=82ab53b26 , https://travian-reports.net/cz/raport.php?id=556bdd06d

Tentokrát o to bolestněji, že šlo o úder na poslední chvíli. Prohlašuji za všechny stavitele, že nebýt tohoto úderu, POC MAR by byl vítěz. Vy všichni jste tvrdě pracovali po celý rok, třikráte po sobě jste dovedli svým zásobováním obilím i obráci Div na vítězné místo, drželi jste po celou dobu největší obranu z celého servru a věřte, že veškeré činy provedené vedením byly ve jménu cti. NEMÁTE SE ZAČ STYDĚT. Naše ztráta nyní činí 3,5 dní, je to dost, ale žádáme Vás všechny, nevzdávejte ještě náš společný boj. Pojďte ještě naposledy sebrat veškeré síly a vydržet. Nabízí se spousta spekulací o našich spojencích bývalých i současných, vynořují se různé důkazy.... ano, i my máme ve svém středu zrádce. Přesto Vás prosím, nehoňme se za viníky našeho neúspěchu a pojďme to dohrát. Na konci bude dostatek času na diskuze a polemiky.

 

Anketa

Ohodnotte tento server jako ve škole !

1 (14) 38%

2 (2) 5%

3 (1) 3%

4 (5) 14%

5 (15) 41%

Celkový počet hlasů: 37

Diskusní téma: Vítězství všech!

Datum
Vložil
Titulek

:)

Porad tu ctu neco s skynetovi !! Co on vlastne udelal ? Je to zradce nebo co ? Vubec nevim .. Muzete mi neco k tomu rict ?

Datum
Vložil
Titulek

autor

Mohla bych mít prosbu? Řeší se tu podpisy hráčů z jiných ali v soukromé korespondenci (kdy si myslím, že je na místě nechat rozhodnutí na nouenovi), ale oficiální prohlášení na vašich stránkách pro vaše hráče podepsaná nebývají. Šlo by to doplnit? Nejspíš jsou to sdělení vašeho vedení, tak myslím, že by tam podpis byl vhodný.

Datum
Vložil
Titulek

Re: autor

Ted uz je bohuzel pozde. Vsechy Hz jsou smazany a asi bych uz nedohledal kdo co psal v novinkach. Nepovazoval jsem to za nutne.

Datum
Vložil
Titulek

Re: autor

Tohle nejsou oficiální stánky aliance Pocmar a bohužel se zde objevují texty bez vědomí jejich autorů.

Datum
Vložil
Titulek

konec S9

Sehráli jsme hodně tvrdý server. Pro řadu lidí to byla tvrdost, kterou nečekali a na kterou nebyli připraveni. Ale ať se dělo co se dělo, ať se ten server nazývá server sviní oprávněně nebo ne, tak podle mě je pravda to, co jsem měl na konci v profilu.

finis coronat opus

neboli ... konec korunuje dílo.

A konec serveru byl korunován utokem readera, který jako boží prst ukázal kdo má morální právo na výhru. (samozřejmě vím o tom posledním útoku, pěkný, ale přišel v době, kdy bylo rozhodnuto)

Server vyhrála Lucka 13 (bengoš) a spolu s ní, všichni kdo ji pomohli.
Prohráli jen POC a jejich přímí podporovatelé na divu.

Nemuseli. Dočetli jste se v jiném článku, že dostali možnost připojit se opětně k MA. Odmítli ji. Chápu, možná to měli přijmout, protože je škoda, že za rozhodnutí několika hráčů ve vedení nese důsledky chyby celá skipina a řada poctivých hráčů. Ale je to jen a pouze jejich rozhodnutí a je na nás to respektovat.

Stavitelé a zásobovači na divu POC podali hodně dobrý výkon, téměř si výhru zasloužili.
Nicméně Lucka a Dart dřeli celou dobu ve prospěch MA a pokud mi tu na serveru něco opravdu vadilo, byla to zbytečná nenávistná kampaň která měla za cíl očernit Darta.
Poc se touto aferkou de fakto porazil sám, a je téměř jedno, kdo nakonec byl nositelem osudového úderu. Prohrál by sice jinak, ale naprosto reálně, i kdyby div dostavěli. Prohráli by u lidí se kterými bojovali na tomto serveru.

Tento server udělal jednu záslužnou věc. Vyslal poselství o tom, že lidi mají špíny na travianu plné zuby.
A není dobře dělat rovnítko mezi tvrdost a zákeřnost.

Já se pod tento výsledek serveru rád podepíšu.
Skynet

Datum
Vložil
Titulek

Re: konec S9

nevím kdo očervnovál Dart Vadera, ale vím jedno že jsem ho bránila a nevěřília jsem tomu, že by on spáchal ten první podraz jestli to se dá říct a druhý udajný ... to jsem měla nebo spiš neměla jistotu jestli je to fakt pravda či lež prostě byla jsem do té hry přiliš sežrana když to se dá, ale nevím kde jest ta pravda prostě na jednu stranu je to dobře, že jsme šly proti Amébě zdůvodu aspon se trochu spestřili ale na druhou stranu že jsme šli proti Lucka 13 mě dost vadilo zdůvodu morálního a zdůvodu, že vím že jsou to dobří hráči i fajn lidi :) jako marus77 , se kterým jsem si pomáhlai podpoře :) ale i další. Já jsi myslím, že ten útok na amébu :( nebyl plánovaný, ale náhlí.

Já jsem vítězum popřála nic víc jest nemohla udělat :)

Pampalini

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: konec S9

Dart Vadera očerňovalo vaše vedení, konkrétně Deathwalker, Lordatreids...opakovaně se mu snažili přišít, že proti vám poštval v srpnu Mesh, což je nesmysl. Důkazy, které jste předložili, jsou směšné a nepřesvědčivé. Nikdo z Lucky ani ASOD proti vám před 9.9.2009 nepřátele neštval.

Je třeba si konečně přiznat:

1. bodli jste nám 9.9. kudlu do zad - protože jste chtěli sami vyhrát, bez ohledu na dohody. Vše ostatní byly jen pracně hledané záminky

2. hráč Tukulus vodil poměrně dlouho Deathwalkera za nos, tím že mu dodával útržky výpisů ze skype, které měly dokazovat naši zradu a omluvit vaše (neomluvitelné) chování. Snažil se poštvat pocmar proti Bushidu, kompromitovat Skyneta. Stali jste se tak obětí "zpravodajské hry" nepřítele, který si dělal z vašeho vedení legraci - velmi lituji řadových členů pocmar, kteří svému vedení věřili. A Deathwalker ještě teď věří tomu, že mu Tukulus dá další důkazy o naší zradě...musím k tomu něco dodávat? :-)

3. vsadili jste vše na jednu kartu - a tou kartou byla zrada spojenců a rychlá výhra. O tom jak špatná to byla strategie vás myslím dostatečně poučil Skynet, ale to že jste si nechali vykatovat před koncem účet stavitele taky není zrovna dobrá vizitka...

Takže za tu hořkou prohru si poděkujte lidem, kteří rozhodli o útoku 9.9. a kteří ze sebe nechali udělat blázny...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: konec S9

promin, ale mě je to jedno víš proč už je konec a stejnak co s tím ted já udělám? nic nevrátím a ne řeknu DW čí lorodiv, že je to kec atd. promin dost dobře ví Dart Vader že jsem ho bránila a ví dost dobře, že dost hráčů pocu i já jsem byla o hledně této situace mimo. Je to prostě hra, která skončila jak skončila vyhráli to lucka a asod a dokážu od někteří tu se odprostit a nemusím nikoho urážet a prostě dokážu uznat toho nepřítele a u míš to? ne neumíte někteří co tu čtu.

Prostího důvodu jest dost hráčů nevidí do těch velkých rozhodování či řešení vedení.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: konec S9

Taito, na to abych mohl někomu odpustit musí napřed uznat, že udělal lumpárnu...dokud si mi krkolomně snaží dokázat, že jsem byl ten špatný já, tak to opravdu nejde :-) A teď mluvím vašem vedení, ne o tobě, proti řadovým hráčům pocmar nic nemám, maximálně je lituji, že se nechali vést zrovna těmito hráči.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: konec S9

Aethie co to tu placas? Nevidis si do huby? Tukulus behem hr DW utrzky ze skype nedaval,tak si laskave zjisti vsechny fakta,ze tu zacnes zase neco pachtit.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu