Vítězství všech!

 

Jak jsme přišli o 2 lvly malého skladu. To se má tak. Momentálně se na Divu střídá max. 5 aktivních stavitelů, kteří dřou dnem i nocí. Ve chvíli, kdy se k nám přidalo Bushido svou deff, bylo samozřejmostí přizvat i některé jejich stavitele do našeho Divu. Dlužno říci, že krom Skyneta a jistého Amatéra, nikdo jiný od nich nestavěl a přístup do Divu neměl!!!! Postupně si začali stahovat i svou deff až nezůstala skoro žádná. Všichni ostatní PoC stavitelé jsou prověřené a důvěryhodné osoby. A já též nejsem ještě tak zmatená. Sabotér nemusel mít heslo aby boural v Divu sklad přes hlavní budovu. Dobře si spočítal, že stačilo nás zastavit o 6h, aby stihla bourat již vyslaná katovačka. 6h nás dělilo od odkliknutí 100 lvlu Divu. Pak bychom již sklady nepotřebovali a pobořit samotnou bábovku by se s naší dobrou obranou nepovedlo. My stavitelé hlídali jen velké sklady, na chybějící 2 levly malého jsme přišly již pozdě. 
Píši tu suchá fakta, na nikoho neukazuji prstem, ale přímo v našem středu byl zrádce. NIKDO jsme tomu nemohli zabránit. Vypovídají se spojenectví, nastrkují se falešné zprávy a rozesílají špehové... ano, to je ta druhá tvář travianu, ale toto je ta nejhnusnější podrazárna, která již nemá s hrou jako takovou nic společného. Tak se tím ani nešpiňte. Proto jsem psala již po žluté, že jste opravdu vítězové. Během našeho společného roku se celá POC neotřásla ani jednou v základech, všichni ostatní se různě seskupovali, prohazovali...vy jste byli skvělý tým. Vojensky jsme také byli plně soběstační, obranu od spojenců jsme maximálně dokázali oplatit vždy. Div jsme po celou dobu stavěli sami. A též pak čelili sami úplně celému servru a dokázali najít sílu stavět a zásobovat dál. To všechno jste zvládli v nějakých 200 lidech. Já osobně jsem pyšná ještě za jednu věc a to za důstojnost a slušnost všech našich hráčů. Nemuselo se nikdy vyhazovat za vulgární chování. Udržme si prosím tento kredit i do budoucna. Vzpomínejme na celý uplynulý rok s nadhledem a radostí nad hrou samou. Vždyť ve skutečnosti je to přímo zázrak, když se dá dohromady taková horda úplně cizích lidí a společně něco vytvoří. Dokáží si pomáhat, obětovat, skvěle komunikovat a navzájem na sebe spoléhat při hromadných útocích... lidi, u nás to fakt fungovalo. Tak kdo tady prohrál? My tedy rozhodně ne.

A strčte si za kloubou taková prohlášení, že dějiny si pamatují jen vítěze. Prdlajs. Záleží, co si budete pamatovat vy samotní. Já nezapomenu na spoustu bezvadných lidí, skvělou atmosféru ve své mikroalianci, na šílené grafické nouenovy kreace na fóru, na vstávání při hromadných útocích a uchovám si na památku několik logů.

Je také mou smutnou povinností Vám všem věrným a obětavým hráčů oznámit, že náš Div byl opět zasažen.

https://travian-reports.net/cz/raport.php?id=82ab53b26 , https://travian-reports.net/cz/raport.php?id=556bdd06d

Tentokrát o to bolestněji, že šlo o úder na poslední chvíli. Prohlašuji za všechny stavitele, že nebýt tohoto úderu, POC MAR by byl vítěz. Vy všichni jste tvrdě pracovali po celý rok, třikráte po sobě jste dovedli svým zásobováním obilím i obráci Div na vítězné místo, drželi jste po celou dobu největší obranu z celého servru a věřte, že veškeré činy provedené vedením byly ve jménu cti. NEMÁTE SE ZAČ STYDĚT. Naše ztráta nyní činí 3,5 dní, je to dost, ale žádáme Vás všechny, nevzdávejte ještě náš společný boj. Pojďte ještě naposledy sebrat veškeré síly a vydržet. Nabízí se spousta spekulací o našich spojencích bývalých i současných, vynořují se různé důkazy.... ano, i my máme ve svém středu zrádce. Přesto Vás prosím, nehoňme se za viníky našeho neúspěchu a pojďme to dohrát. Na konci bude dostatek času na diskuze a polemiky.

 

Anketa

Ohodnotte tento server jako ve škole !

1 (14) 38%

2 (2) 5%

3 (1) 3%

4 (5) 14%

5 (15) 41%

Celkový počet hlasů: 37

Diskusní téma: Vítězství všech!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: konec S9

Přesně, tuculus to nebyl, to nevíš aethile, že ta upráskaná huba byl smash? :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: konec S9

skynetku zalez do nory a uz nevylizej... tvoje bratrickovani a z niceho nic uznavani kvalit soupere si strc ... treba do te tvoji mostarny :P

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: konec S9

jen tak mimochodem-tebe bych prasknul i za ukradeny rohlik ;)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: konec S9

Přesně, tuculus to nebyl, to nevíš aethile, že ta upráskaná huba byl smash? :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: konec S9

Mě je to docela šumafuk, jestli to byl Smash nebo Tukulus. Opakuji jen to, co mi řekl Ritan, když ten "důkazní materiál" viděl. Smashi nerad bych ti upíral nějaké "zásluhy", takže jestli máš chuť tak se pochlub, co si udělal ty a co Tukulus :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: konec S9

Ty uz bys to hrat nemel... vsechno resis pres zlute misto pres cervene... novodoby travian player-takovym se budou libit i nove pravidla-uzijte si je :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: konec S9

no, nečetl jsem to tady všechno ale jedno vím jistě. s Mesh bylo vypovědeno spojenectví. ANO to je pravda. PoC Mar ale dál Mesh respektovalo až do doby kdy padl první útok. A ten od PoC Mar určitě nebyl...

už je dávno konec, takže si ty zbytečné a matoucí vzkazy už odpusťte!

Datum
Vložil
Titulek

vítězství

Tak spravedlnost přeci jen existuje.....
aneb jak řekla améba na každou svini se najde řezník.
Jinak všem zúčastněným díky za pěknou a v závěru dosti dramatickou hru.
VIVAT LUCKY 13!!!!

Datum
Vložil
Titulek

Vitezstvi Asodu

MA je mrtva uz dlouho. Prakticky zanikla uz pred prichodem nataru. Bylo jasne, ze spolecenstvi, ktere je absolutne nejsilnejsi na serveru a zaroven je tak ruznorode a jednotlive frakce se casto nemaji v lasce nemuze prichod nataru vydrzet vcelku, natoz spolupracovat do konce. Tohle jsme vedeli vsichni.
Vsichni jsme s tim pocitali, vsichni jsme vedeli, ze prijde zrada. Jedina otazka byla, kdo a kdy zradi prvni. Celkem logicky to byl Mesh. Za prve s tim mel bohate zkusenosti z minuleho veku a zadruhe nevlastnil zadnou natarku. Prvni odpadlik, nic to ale nemenilo na predpokladu, ze vyhraje budto div Pocmaru+Bushida, nebo div Lucky+Asodu. Slo jen o to, ktery to bude. Sance byly vyrovnane, kazdy ma dva divy, tedy ma i obranu rozdelenou napul, tedy jsou i kterekoli dva divy zranitelnejsi, nez by byl jeden s dvoji obranou.
A ted prijde pointa. Pocmar a Bushodo si na nic nehraji. Kazdy se jmenujeme jinak, kazdy mame svuj div. Vyhraje ten, kdo bude mit vic stesti, ale nase spojenectvi je jasne a jednoznacne.
Jinak to dela Asod. S Luckou se radoby spoji do jedne aliance (asod 13) a zdanlive naprosto nelogicky tristi sve usili na dva divy. Kdyby byl jeden hlavni, a druhy zalozni, nebylo by na tom nic divneho, ale ony jsou hlavni oba, tim se prece dobrovolne oslabuji. No pochopitelne. Nejsme tu sami, je tu jeste Sion a Mesh a taky Euro. Trochu moc nepratel, na tak malo cilu. Pocitejte se mnou. 4 divy a jen tri nepratelska uskupeni. Je jasne, ze TRI nepratele nemuzou usporadat CTYRI velke akce. Jeden div proste prezije bez poskozeni.
Sion nema rad Bushido -> pujde po nich. Zbyvaji DVA nepratele na TRI divy.
Staci udrzovat co nejvrelejsi vztahy s Meshem, obcas jim rict, jaci jsou frajeri, ze je mame radi a ze je nam fakt lito, ze na ne zadny div nevysel a vubec jim trochu lezt do zadku. Vime, ze zradi. Jde o to, koho. A kdyz maji radi asod, pujdou po pocmaru, nejsou trobove a vi, ze Soin nema rad Bushido. Pro jistotu jim to pripomeneme. Bushido je mimo hru, vy prece musite zradit, no, koho? Kdo zbyva? prece Pocmar!! A to se i stalo
A zbyva nam POSLEDNI nepritel, Euro. Jsou dve moznosti. Mame dva divy. Jeden hlavni a jeden zalozni. Tady je ovsem riziko, ze Euro trefi ten zalozni (predpokladejme, za to taky nejsou troubove a ze se dozvi, ktery je ktery), ale pak jim zbudou bouraci armady na ten pravy. Vsechno spatne. Prave toto je duvod, proc Asod+Lucka stavi dva hlavni divy. Euro jeden rozbije a na ten druhy jim nezbudou sily. tento div musi vyhrat, uz prece neni nikdo, kdo by ho rozbil. Az doted to vychazi skvele, presne podle planu. Az na jeden detail, Pocmar cely plan prokoukl. A ted prichazi zmena planu.
Pocmar se chysta na utok na Euro, jsou to jedini nepratele, stale strada armadu, jenze pak to pocmaru vsechno dojde. Pochopi, ze se stali obeti zrady nejen ze starny Meshe. ktery odvedl spinavou praci, ale hlavne ze starny Asodu, ktery stal v pozadi. Jenze Pocmar dela zasadni chybu. Bezhlave se msti. Nemysli na budoucnost, ale na pomstu. Hned ted znicit div Asodu, ten, ktery mel jediny zustat bez vetsiho poskozeni a vyhrat. Chyba byla, ze jsme vymlatili vsechny armady v jednu chvili, ze jsme Amebu uplne rozsekali. Nespokojili jsme se s tim, ze ji vyradime, my ji musime proste znicit. A zaroven znicit i sve armady. Buhuzel. Tady jsme se sice pomstili, ale prohrali jsme.
Asod mel totiz jeste zalozni plan. Kazdy z nepratel usetril cast svych armad, neudelal stejnou chubu, jako my. A tyhle zbytky nas dokazaly zpomalit, ale ne zastavit. Zrada Asodu graduje. Kdo je posledni na celem serveru, kdo ma armadu? Vsichni se prece vybili, na zastaveni pocmaru prece vsichni pouzili i ty nejposlednejsi zbytky zaloh, co meli. Ale zustal jeste nekdo, kdo celou dobu nebojoval a nechal si posledni zalohu. Nekdo, kdo pocital s tim, ze kdyz jeho plan nevyjde, muze jeste zvratit situaci. Kdo nechal bojovat spojence proti nepratelum i proti sobe navzajem a nikdy se niceho neucastnil? Prece ten, komu zbyly opravdu posledni armady. Nekdo, kdo ve svych planech nepocital s bojem, ale se zradou a cisty boj pouzije jako posledni moznost. Asod.
Asod dokazal vyuzit rozporu v MA a tajnym jednanim s neprateli si zajistit vyhru.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Vitezstvi Asodu

A vite, co je na tom uplne nejlepsi? Ze dostali i mne. I ja jsem veril, ze jsme zradili, az do vcerejsiho rana, kdy konecne vysel na svetlo ten dukaz, ktery vsichni tak dlouho hledali. Naprosto jednoznacny dukaz toho, ze vsechno, co jsem tady napsal je pravda jsou ty dva logy v clanku nad touhle diskuzi

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu