Vítězství všech!

 

Jak jsme přišli o 2 lvly malého skladu. To se má tak. Momentálně se na Divu střídá max. 5 aktivních stavitelů, kteří dřou dnem i nocí. Ve chvíli, kdy se k nám přidalo Bushido svou deff, bylo samozřejmostí přizvat i některé jejich stavitele do našeho Divu. Dlužno říci, že krom Skyneta a jistého Amatéra, nikdo jiný od nich nestavěl a přístup do Divu neměl!!!! Postupně si začali stahovat i svou deff až nezůstala skoro žádná. Všichni ostatní PoC stavitelé jsou prověřené a důvěryhodné osoby. A já též nejsem ještě tak zmatená. Sabotér nemusel mít heslo aby boural v Divu sklad přes hlavní budovu. Dobře si spočítal, že stačilo nás zastavit o 6h, aby stihla bourat již vyslaná katovačka. 6h nás dělilo od odkliknutí 100 lvlu Divu. Pak bychom již sklady nepotřebovali a pobořit samotnou bábovku by se s naší dobrou obranou nepovedlo. My stavitelé hlídali jen velké sklady, na chybějící 2 levly malého jsme přišly již pozdě. 
Píši tu suchá fakta, na nikoho neukazuji prstem, ale přímo v našem středu byl zrádce. NIKDO jsme tomu nemohli zabránit. Vypovídají se spojenectví, nastrkují se falešné zprávy a rozesílají špehové... ano, to je ta druhá tvář travianu, ale toto je ta nejhnusnější podrazárna, která již nemá s hrou jako takovou nic společného. Tak se tím ani nešpiňte. Proto jsem psala již po žluté, že jste opravdu vítězové. Během našeho společného roku se celá POC neotřásla ani jednou v základech, všichni ostatní se různě seskupovali, prohazovali...vy jste byli skvělý tým. Vojensky jsme také byli plně soběstační, obranu od spojenců jsme maximálně dokázali oplatit vždy. Div jsme po celou dobu stavěli sami. A též pak čelili sami úplně celému servru a dokázali najít sílu stavět a zásobovat dál. To všechno jste zvládli v nějakých 200 lidech. Já osobně jsem pyšná ještě za jednu věc a to za důstojnost a slušnost všech našich hráčů. Nemuselo se nikdy vyhazovat za vulgární chování. Udržme si prosím tento kredit i do budoucna. Vzpomínejme na celý uplynulý rok s nadhledem a radostí nad hrou samou. Vždyť ve skutečnosti je to přímo zázrak, když se dá dohromady taková horda úplně cizích lidí a společně něco vytvoří. Dokáží si pomáhat, obětovat, skvěle komunikovat a navzájem na sebe spoléhat při hromadných útocích... lidi, u nás to fakt fungovalo. Tak kdo tady prohrál? My tedy rozhodně ne.

A strčte si za kloubou taková prohlášení, že dějiny si pamatují jen vítěze. Prdlajs. Záleží, co si budete pamatovat vy samotní. Já nezapomenu na spoustu bezvadných lidí, skvělou atmosféru ve své mikroalianci, na šílené grafické nouenovy kreace na fóru, na vstávání při hromadných útocích a uchovám si na památku několik logů.

Je také mou smutnou povinností Vám všem věrným a obětavým hráčů oznámit, že náš Div byl opět zasažen.

https://travian-reports.net/cz/raport.php?id=82ab53b26 , https://travian-reports.net/cz/raport.php?id=556bdd06d

Tentokrát o to bolestněji, že šlo o úder na poslední chvíli. Prohlašuji za všechny stavitele, že nebýt tohoto úderu, POC MAR by byl vítěz. Vy všichni jste tvrdě pracovali po celý rok, třikráte po sobě jste dovedli svým zásobováním obilím i obráci Div na vítězné místo, drželi jste po celou dobu největší obranu z celého servru a věřte, že veškeré činy provedené vedením byly ve jménu cti. NEMÁTE SE ZAČ STYDĚT. Naše ztráta nyní činí 3,5 dní, je to dost, ale žádáme Vás všechny, nevzdávejte ještě náš společný boj. Pojďte ještě naposledy sebrat veškeré síly a vydržet. Nabízí se spousta spekulací o našich spojencích bývalých i současných, vynořují se různé důkazy.... ano, i my máme ve svém středu zrádce. Přesto Vás prosím, nehoňme se za viníky našeho neúspěchu a pojďme to dohrát. Na konci bude dostatek času na diskuze a polemiky.

 

Anketa

Ohodnotte tento server jako ve škole !

1 (14) 38%

2 (2) 5%

3 (1) 3%

4 (5) 14%

5 (15) 41%

Celkový počet hlasů: 37

Diskusní téma: Vítězství všech!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Vitezstvi Asodu

Máš tam jednu zásadní chybu! Ty dva logy - to nejsou army sodovek, resp. jejich je jen JEDNA! Jako druhá jsem šla já! Člen aliance ŠMUK, člen EURA! Šla jsem nezávisle na Readerovi, o jeho armě jsem nevěděla a ani jsem si nebyla jistá, jestli stihnu sklad shodit v čas (nebýt Readera, tak by se mi to nepovedlo)! Prostě jsem viděla, že se blíží definitivní konec a nechtěla jsem, aby mi arma zůstala doma! Takže prostě náhoda!

A to, jak píšeš, že jste si vystříleli všechny army na amébě - je vidět, jak moc jste nepoučitelní! To samé se stalo ally Lucky s tím rozdílem, že oni rozstříleli svoje army na euru na základě rozkazu počmáranců! Ano, tím jste se lehce a elegantně zbavili dost silného nepřítele! Trošku mi ty tvoje počty nesedí v tom smyslu, že píšeš o třech armádách, ale ani slovo o tom, že taky každá ally měla slušnej arzenál! 4 ally - 4x armády! Tím, že jste Lucku poslali na euro vám jeden nepřítel odpadnul, tím pádem se srovnává počet! Zas je v tom troška demagogie! A ten můj včerejší útok rozhodně nemá nic společnýho s těma vašima pletichama! Poslala bych to tam, kde by bylo potřeba, ale na počmárance jsem to poslala s radostí ze tří důvodů:
1. byli jste v tu chvíli první
2. naštvalo mě to vaše arogatní vyhlašování konce serveru (před prvníma útokama od eura)
3. ve chvíli, kdy přišli nataři a obrany byli u divu, se najednou počmáranci rozhodli, že si zabojujou, "hrdinové"! Vykatovali jste mi 20 vesnic a částečně i hlavní! Takže to byla moje osobní pomsta! Nemám ráda, když mi někdo šahá na vesničky a díky těmhle srabáckejm útokům jste si řekli o pomstu!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Vitezstvi Asodu

1. Nerikej mi, ze je to nahoda, ze tva armada nesla na tu megaakci, kdy se do nas pustil celej server, to bych se musel dost smat.
2. Lucka vystrilela svoje armady bez rozkazu Pocmaru
3. Tvoje pocty jsou opravdu zvlastni, psal jsem o nepratelskych aliancich, seskupeni Lucka+Asod povazuju za pratele (v dobe, kdy tenhle plan Asodu vznikl, to znamena na zacatku natarske ery).
4. Katovani nepratelskych vesnic je smysl tehle hry, tesi me, ze uznavas nase bojove kvality. Jen ja jsem Euru pri HU rozbil asi 20-30 vesnic a to vetsinou tak, ze uz je nikdo neobnovil

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Vitezstvi Asodu

Jen technická poznámka - Lucka a ASOD skutečně nevystřílela své armády "na rozkaz" pocmaru. K tomu by víc napsal Dart Vader, jak to bylo. Ale to neznamená, že by o tom vystřílení armád Lucky a ASODu pocmar nevěděl...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Vitezstvi Asodu

To, že jsem nešla na tu akci není náhoda, ale rozvážnost, kterou euro na rozdíl od vás předvedlo! To, že mám ještě armu ale věděli jen lidi od nás! Dokonce když se mě Aethius ptal, jak jsem dopadla, takticky jsem to zahrála do autu a neřekla mu, že jsem nikam nešla a armu ještě mám!
To s těma počtama a armádama odvozuju od těch zrad, o kterých si tady psal! Píšeš o rozbití divů a armádách, ale vynechal si armády uvnitř multisračky a i s těma bylo třeba počítat!
Ano, katování vesnic je smysl hry (proto jsem vám katla ten sklad)! Spíš mluvím o tom, že jste ty army poslali ve chvíli, kdy obrany nebyly doma! Ano, měla jsem 20 vesnic v )), ale všechny do jedný jsem zas dostavěla! Dokonce jedna vesnice zmizela - okamžitě jsem na to samý místo poslala osadníky a vesnici dala stejný jméno - protože tam prostě patřila! Zas na druhou stranu bych vám možná měla poděkovat - jsem děsná popkařka a strašně ráda stavím baráčky, takže jsem si díky těm cd mohla zas zapopkařit! :-D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Vitezstvi Asodu

Opravdu rozvaznost? Nebo zcela evidentni dukaz spojenectvi Asodu s Eurem? Sla na nas jedna davka, ale ta nestacila. Asod si ale moudre nechal zalohu. Armady se posilaji vzdycky ve skupinach. Tohle byly posledni dve bouracky na serveru. Je to opravdu nahoda, ze dopadly na jedno misto a v prakticky stejnou dobu? Trochu moc nahod najednou. Ani ten nejvetsi trouba neuveri, ze to vsechno neni plan, ale dilo nahody.
PS: My jsme s obrovskym uspechem katovali celou zhruba druhou polovinu serveru. To jste meli celou tu doby obranu nekde na vylete? To teda musela byt velika obranna akce, kdyz tam byli obranari celyho Eura pul roku. Jo, a vsechna cest, ze jste to dokazali celou tu dobu uspesne zivit :)))))))

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Vitezstvi Asodu

Bože, co to tu plácáš. By sis měl na pusu pořídit zbrojní pas.

Laskavě nesuď něco, o čem evidentně nemáš páru, nebo spíš páru bychom měli, ale proč ji nepřekroutit, jak se ti to líbí, že? I když tady to už není ani překroucení, ale naprostá pohádka. Akorát že u téhle by se špatně usínalo.

Armáda Innocent zůstala doma pro strýčka příhodu. Jistě, že to nebyla náhoda, ale rozhodně nebyl jasný cíl! Ona a ještě jedna, ta druhá skončila v divu améby. Takže nevím, co to tady šmatláš o naší spolupráci s ASODem či Luckou. Ses asi někde uhodil a to dost silně. Nj, pravda, při otřesu mozku se píšou různý věci, tak čemu já se vlastně divím...

Co se týká toho tvýho katování, tak u mě osobně si se též kdysi zastavil a nevypadá to, že by se ta vesnice nedala opravit, možná své katovací umění přeceňuješ. Chtělo by to ještě cvičit ;D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Vitezstvi Asodu

Bu bu bu! Asod si jde pro tebe, Vladimíre Iljiči! :-))

Já myslím Lenine, že by si měl spíš napsat něco o tom jak je Tornádo nejlepší a jak naučilo hrát všechny na tomto serveru travian, včetně ASOD a pocmaru. To ti jde líp, než rozvíjení konspiračních teorií :-)

Takže aby bylo jasno, že to co píšeš nemá s realitou moc společného:

1. S Mesh jsme stavěli společně div, ale poté co zaútočili na Bushido jsme se rozhádali a poté co zaútočili na vás jsme se s nima rozešli, rozvázali spojka. Se Sionem to samé. Nikdy jsme Mesh nenaváděli (nenahuckali - moc pěkné slovo!) proti našim spojencům, ani proti Bushidu, ani proti pocmaru. Bylo to přesně naopak, i když vaši legendisté o tom budou bájit něco jiného - my jsme se snažili dlouhodobě zabránit válce mezi Sionem s Meshem a Bushidem, protože jsme nechtěli aby se rvali naši spojenci navzájem. Pochopitelně že jsme se po vašem "spojeneckém útoku" z 9.9. s Meshem a Sionem opět smířili a uznali jsme, že ve vašem případě měli pravdu, když na vás útočili - ale to bylo až dodatečně.

2. Eurozóna na vás poslala katovací útoky z části proto, že jste byli první a z části proto, že se jim nelíbí váš herní styl - a já se jim nedivím. Jestli si myslíte, že Eurozóna skáče jak ASOD píská, tak jste blázni :-) Zeptejte se jich, co si o tom myslí...žvanění o tom, jak jsme Euro šetřili při HU nemají s realitou opět nic společného. Zkuste si to ověřit přímo u nich, např. v Trie. Euro bylo celou dobu naším soupeřem - ale někdy je nepřítel lepší, než "spojenec".

3. Skynet se sám rozhodnul, že to co jste provedli nám a Dart Vaderovi, potrestá. Vy jste ho svým chováním jen utvrdili, že si to plně zasloužíte. On měl závěr hry ve svých rukách daleko víc, než kdokoliv z ASOD nebo Lucky. A on bude velmi pravděpodobně jedním z vítězů tohoto serveru. A to nemluvím o nějakém bourání divu zevnitř, ale o Readerovi, který se objevil u nás v ASOD. Může se vám to nelíbit, můžete proti tomu protestovat, ale to je tak asi všechno co s tím můžete dělat...

Ale vy budete nepochybně dál hledat viníky vaší prohry všude jinde, jen ne v pocmar. Budete dál rozvíjet nesmyslné teorie o tom, kdo všechno vás zradil a kdy - přitom MA jste zasadili poslední a smrtelnou ránu právě vy a to 9.9. zákeřným napadením našeho divu. A udělali jste to na základě vašich paranoidních domněnek a zcestných představ. Deathwalker mi to tehdy na skype napsal naprosto přesně a výstižně, o tom jak "je lepší být jednou debil a jednou šmejd, než dvakrát debil" - to je podstata jednání vašeho vedení, vystižená v jedné větě...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Vitezstvi Asodu

SSSR, pokud jsem si všiml, DIV jste stavěli s Bushidem společně, to, že jste neudrželi spojenectví ani s nima (prakticky s nikým) asi už náhoda nebude. A že máte bordel ve stavitelích a pustíte tam kde koho...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Vitezstvi Asodu

ty jo, fakt uz to nehul. Predstava, ze Bushido melo obranu v nasem divu je projev totalni neinformovanosti. Bushido celou dobu stavelo samo, k nam se pridali az par dni pred koncem a to jen proto, ze jejich div to schytal podstatne hur, nez nas a to ne proto, ze by meli obranu u nas, ale proste proto, ze ji meli vyrazne min, nez my.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Vitezstvi Asodu

Muhehe, rusák je king :DDD .... on dokázal při HU sundat neuvěřitelných 20-30 vesnic :D .... no to jsi mě dostal, to za dobu HU měl u nás každej minimálně dvojnásob, co dvojnáseb, taky bralo mnoho lidí několik vesnic najednou, teoreticky se to dá dohledat u nás na foru. Když si vzpomenu na moje HU, tak neznám HU kde bych zbořil jen jednu ves. A ty si tady budeš hrát na útočníka, že jsi dokázal sundat těch 30 vesnic. Mám ten pocit že footbager jedno HU killnul 10 vesnic najednou, o tom se ti asi sotva zdá :-), prože ty zkatuješ vesnic 30 a jinej 90 :D. Nějak tě ta efektivita vázne. Kdyby jsi byl nějakej kloudnej útočník, tak neřeknu nic, ale neudělal jsi žádnou velkou díru do světa svými útoky a budeš tady dělat máchry, no prosim tě, na to se vysér ;o), dyt je to komedie :D.

Za dále co se týče toho, že jsme měli 2 divi .... jak jsi to líčil, tak to bylo taky blbě, ty tvoje teorie a 2 hlavních divech jsou zarážející hodné a tvůj "konečně rádoby" nalezenej důkaz zrady v podobě readera, ten si strč víš kam.

Povim tě, že nic z toho tvýho pohádkovýho žvástání mě nenasralo víc, než to jak si hraješ na mistra útočníka, to jako je "pěknej materiál"

Živě si vzpomínam, ještě v tornadu, jak jsi tam vysílal, že jsi hrál min. S9 a byl jsi velmi chytrej, že víš co a jak máš dělat, tak jsi se moc nepředved. Když se podívam na sebe, tak tuto S9, jsem začínal jako poloviční lama a dost věcí jsem nevěděl (možná si bývalí lidi ze začátku z tornada vzpomenou jak jsem líčil svou neznalost ohledně zdomácnění hrdiny), což dobře dokazovalo, že nejsem žádnej zkušenej hráč, tak si myslím, že jsem se přeci jen dostal poněkud dál než ty. V žádném případě tady nechci říkat, že jsem buhví jakej hráč, ale na těch tvých 30 killnutých vesnic z HU (které vlastně byly totálně zdemolované a nešly ani obnovit .... což jsme tu slyšeli, že to bylo asi jinak, než jsi si tu vysnil) si myslím jsem hravě strčil do kapsy stejně jako drtivá většina lidí z Lucky 13.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu