Vítězství všech!

 

Jak jsme přišli o 2 lvly malého skladu. To se má tak. Momentálně se na Divu střídá max. 5 aktivních stavitelů, kteří dřou dnem i nocí. Ve chvíli, kdy se k nám přidalo Bushido svou deff, bylo samozřejmostí přizvat i některé jejich stavitele do našeho Divu. Dlužno říci, že krom Skyneta a jistého Amatéra, nikdo jiný od nich nestavěl a přístup do Divu neměl!!!! Postupně si začali stahovat i svou deff až nezůstala skoro žádná. Všichni ostatní PoC stavitelé jsou prověřené a důvěryhodné osoby. A já též nejsem ještě tak zmatená. Sabotér nemusel mít heslo aby boural v Divu sklad přes hlavní budovu. Dobře si spočítal, že stačilo nás zastavit o 6h, aby stihla bourat již vyslaná katovačka. 6h nás dělilo od odkliknutí 100 lvlu Divu. Pak bychom již sklady nepotřebovali a pobořit samotnou bábovku by se s naší dobrou obranou nepovedlo. My stavitelé hlídali jen velké sklady, na chybějící 2 levly malého jsme přišly již pozdě. 
Píši tu suchá fakta, na nikoho neukazuji prstem, ale přímo v našem středu byl zrádce. NIKDO jsme tomu nemohli zabránit. Vypovídají se spojenectví, nastrkují se falešné zprávy a rozesílají špehové... ano, to je ta druhá tvář travianu, ale toto je ta nejhnusnější podrazárna, která již nemá s hrou jako takovou nic společného. Tak se tím ani nešpiňte. Proto jsem psala již po žluté, že jste opravdu vítězové. Během našeho společného roku se celá POC neotřásla ani jednou v základech, všichni ostatní se různě seskupovali, prohazovali...vy jste byli skvělý tým. Vojensky jsme také byli plně soběstační, obranu od spojenců jsme maximálně dokázali oplatit vždy. Div jsme po celou dobu stavěli sami. A též pak čelili sami úplně celému servru a dokázali najít sílu stavět a zásobovat dál. To všechno jste zvládli v nějakých 200 lidech. Já osobně jsem pyšná ještě za jednu věc a to za důstojnost a slušnost všech našich hráčů. Nemuselo se nikdy vyhazovat za vulgární chování. Udržme si prosím tento kredit i do budoucna. Vzpomínejme na celý uplynulý rok s nadhledem a radostí nad hrou samou. Vždyť ve skutečnosti je to přímo zázrak, když se dá dohromady taková horda úplně cizích lidí a společně něco vytvoří. Dokáží si pomáhat, obětovat, skvěle komunikovat a navzájem na sebe spoléhat při hromadných útocích... lidi, u nás to fakt fungovalo. Tak kdo tady prohrál? My tedy rozhodně ne.

A strčte si za kloubou taková prohlášení, že dějiny si pamatují jen vítěze. Prdlajs. Záleží, co si budete pamatovat vy samotní. Já nezapomenu na spoustu bezvadných lidí, skvělou atmosféru ve své mikroalianci, na šílené grafické nouenovy kreace na fóru, na vstávání při hromadných útocích a uchovám si na památku několik logů.

Je také mou smutnou povinností Vám všem věrným a obětavým hráčů oznámit, že náš Div byl opět zasažen.

https://travian-reports.net/cz/raport.php?id=82ab53b26 , https://travian-reports.net/cz/raport.php?id=556bdd06d

Tentokrát o to bolestněji, že šlo o úder na poslední chvíli. Prohlašuji za všechny stavitele, že nebýt tohoto úderu, POC MAR by byl vítěz. Vy všichni jste tvrdě pracovali po celý rok, třikráte po sobě jste dovedli svým zásobováním obilím i obráci Div na vítězné místo, drželi jste po celou dobu největší obranu z celého servru a věřte, že veškeré činy provedené vedením byly ve jménu cti. NEMÁTE SE ZAČ STYDĚT. Naše ztráta nyní činí 3,5 dní, je to dost, ale žádáme Vás všechny, nevzdávejte ještě náš společný boj. Pojďte ještě naposledy sebrat veškeré síly a vydržet. Nabízí se spousta spekulací o našich spojencích bývalých i současných, vynořují se různé důkazy.... ano, i my máme ve svém středu zrádce. Přesto Vás prosím, nehoňme se za viníky našeho neúspěchu a pojďme to dohrát. Na konci bude dostatek času na diskuze a polemiky.

 

Anketa

Ohodnotte tento server jako ve škole !

1 (14) 38%

2 (2) 5%

3 (1) 3%

4 (5) 14%

5 (15) 41%

Celkový počet hlasů: 37

Diskusní téma: Vítězství všech!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Vitezstvi Asodu

Jo vzpomínáme Buffíku, i na to jak jsme tě učili počítat do 10. ;-)))

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Vitezstvi Asodu

Nu vidíš to :-) a v Lucky 13 nějaké počítání není potřeba :-P, mohl bych snad i vysvětlit proč, ale ono je to možná zbytečné, protože leckomu dojde, proč asi ;o).

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Vitezstvi Asodu

Aby Buffalo nevykladal nesmysly, to by byl skoro zazrak.
Tak mych 30 vesnic: Kdyz jsme prisli do Pocmaru, bylo jiz nekolik hromadnych utoku bez nas historie. pocitalo se zhruba od 10. HU, posledni byl tusim 31. zhruba v polovie HU jsem znicil po jedne vesnici, ve zbytku po dvou. Dal jsem nebojoval proti jednotlivym vesnicim a rozbil jsem u hotera jeden velky sklad v natarce. A ted pocitej. 300 katu na surovinova policka v deviti vlnach, po 20 katech 3 vlny na mlyn, pekarna, slevarna, cihelna, pila. Zbyva 15 stavebnich parcel, to je 8 vln po 80 katech. 300+60+640=1000. A presne tolik katu je potreba na demolici vesnice. Kdo ma min, nez 300 beranidel na jednu vesnici, je trotl, protoze extremne riskuje zbytecne ztraty a neuspech. Jenze nemame jen stroje. Kolem 10k doprovodu je minimum proto, abychom zbytecne neriskovali. Takze ty mi chces rict, ze v Lucce byl nekdo, kdo chodil do HU takovou megaarmadou? Nekdo u vas mel 10 000 katu, 3 000 beranidel a k tomu 100k doprovod? To je vyziva 178 000. A nekdo u vas to jen tak v klidu toci do HU, kam chodi vojaci v prumeru 20-30 hodin? Pak jeste cesta zpatky. Pocitam, ze jeho hlavni vesnice byla velice dobra, takze mohla davat tak kolem 100k obili. v Lucce asi byli sami supermani, kteri dokazali uplne radostne udrzovat -80 000 po dobu 40-60 hodin. :-)))))
Navic si docela dobre pamatuju, ze podle analyzeru utoky Lucky nebyly ani zdalka tak oslnive, jak nam tady tvrdis.
Poradim ti jednu vec, vzdycky nez napises nejake velemoudro, tak se chvilku zamysli, jak moc kecas a co ti tak zhruba muzou lidi uverit. Takhle ze sebe delas jen idiota.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Vitezstvi Asodu

Si nemůžu odpoustit :D Útoky od Lucky nebyly tak oslnivé, pač to byla jediná aliance, která byla schopná zaměřit obilí, což dává menší populaci dolů, než když ostatní trefují radnice a ambasády ;D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Vitezstvi Asodu

Panečku pozor pan SSSR vidí do všech záležitostí... fíí to byhcom museli být opravdový machři zroganizovat tohle vše a dokonce si nechat v záloze mega armádu, kterou použijeme v případě nouze... Prostě jendodušše se snažíte naněkoho schodit Svůj neúspěch a tak Vám padl do rány, ten kdo vyhrál....MA bylo mrtvé, prosím tedy, proč jste v něm byli nadále? Hmmm.. že by kouzelník někde udělal chybičku? :D :D

Datum
Vložil
Titulek

Jak Ubohé

opravdu víc se k vaší alianci napsat nedá, nejdřív napadnete slovně mEsh jaký jsou to zrádci a že vy HRAJETE ČESTNĚ a ejhle to samé uděláte svým dá se říct po celou dobu nejlepším spojencům, moc dobře víte o čem se mluví, dále pak jak se těšíte jak si odkliknete stý level bábovky a najednou vidíte že už první nebudete, tak hned titulek vítězství všech, OPRAVDU SMĚŠNÉ , pardon SMUTNÉ .....

Datum
Vložil
Titulek

Re: Jak Ubohé

Asi moc nevis co : -)

Datum
Vložil
Titulek

zástup škůdce u DW

Se zájmem jsem si přečetl emotivní líčení událostí týkajících se závěrečných hodin stavby. Bohužel pravděpodobně kvůli té emotivnosti jsou některé částii vyprávění poněkud nejasné... Měl bych proto následující dotazy:
1) Píšete, že "sabotér nemusel mít heslo" a že vašich 5 stavitelů je důvěryhodných, a nemýlím-li se, tak tím naznačujete, že onen sabotér byl z Bushida. Dále píšete, že jste považovali za samozřejmost dát podporujícím kolegům přístup ke stavbě. Zajímalo by mě, jak dlouhý byl časový úsek mezi tím, kdy jste věděli, že tam sklady 1 mega máte, a kdy jste zjistili, že už dvě úrovně malého skladu chybí, a kdo z Bushida měl v tuto dobu zástup. Mimochodem, zástupce Bushida měl zástup po celou závěrečnou fázi stavby?
2) Popravdě moc nerozumím větě "My stavitelé hlídali jen velké sklady, na chybějící 2 levly malého jsme přišly již pozdě."; toto neporozumění se netýká deathwalkerova pohlaví či jeho zpochybnění jako stavitele, chci se zeptat, jakým způsobem jste ony velké sklady hlídali? Stav skladů je přece vidět na každé stránce, pokud je aktivní vesnicí natarka.
3) Nesouhlasím s tvrzením "6h nás dělilo od odkliknutí 100 lvlu Divu. Pak bychom již sklady nepotřebovali a pobořit samotnou bábovku by se s naší dobrou obranou nepovedlo." Pokud armáda zboří lvl 20 na lvl 7, zboří velmi pravděpodobně i lvl 99 na lvl 98, v případě readerovy armády by bylo možné i zboření o 2 úrovně. Je to nicméně irelevantní, protože obě armády byly nejspíš vyslány ještě před tím "ubouráním skladů".

Datum
Vložil
Titulek

Re: zástup škůdce u DW

Tak tak .... souhlasim, ty army by smetli i nějakej ten lvl DS, jak píše Raroh, takže nevím, co taky kdo pleská o nějakejch 2 lvl malého skladu.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: zástup škůdce u DW

Otázka je, co bylo provedeno dříve. Jestli poslání armád nebo ubourání skladů :) Pokud by byly dříve poslány armády s mířením na sklady, pak by to následné ubourání mělo smysl celkem velký, nemyslíš? :)

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu