Vítězství všech!

 

Jak jsme přišli o 2 lvly malého skladu. To se má tak. Momentálně se na Divu střídá max. 5 aktivních stavitelů, kteří dřou dnem i nocí. Ve chvíli, kdy se k nám přidalo Bushido svou deff, bylo samozřejmostí přizvat i některé jejich stavitele do našeho Divu. Dlužno říci, že krom Skyneta a jistého Amatéra, nikdo jiný od nich nestavěl a přístup do Divu neměl!!!! Postupně si začali stahovat i svou deff až nezůstala skoro žádná. Všichni ostatní PoC stavitelé jsou prověřené a důvěryhodné osoby. A já též nejsem ještě tak zmatená. Sabotér nemusel mít heslo aby boural v Divu sklad přes hlavní budovu. Dobře si spočítal, že stačilo nás zastavit o 6h, aby stihla bourat již vyslaná katovačka. 6h nás dělilo od odkliknutí 100 lvlu Divu. Pak bychom již sklady nepotřebovali a pobořit samotnou bábovku by se s naší dobrou obranou nepovedlo. My stavitelé hlídali jen velké sklady, na chybějící 2 levly malého jsme přišly již pozdě. 
Píši tu suchá fakta, na nikoho neukazuji prstem, ale přímo v našem středu byl zrádce. NIKDO jsme tomu nemohli zabránit. Vypovídají se spojenectví, nastrkují se falešné zprávy a rozesílají špehové... ano, to je ta druhá tvář travianu, ale toto je ta nejhnusnější podrazárna, která již nemá s hrou jako takovou nic společného. Tak se tím ani nešpiňte. Proto jsem psala již po žluté, že jste opravdu vítězové. Během našeho společného roku se celá POC neotřásla ani jednou v základech, všichni ostatní se různě seskupovali, prohazovali...vy jste byli skvělý tým. Vojensky jsme také byli plně soběstační, obranu od spojenců jsme maximálně dokázali oplatit vždy. Div jsme po celou dobu stavěli sami. A též pak čelili sami úplně celému servru a dokázali najít sílu stavět a zásobovat dál. To všechno jste zvládli v nějakých 200 lidech. Já osobně jsem pyšná ještě za jednu věc a to za důstojnost a slušnost všech našich hráčů. Nemuselo se nikdy vyhazovat za vulgární chování. Udržme si prosím tento kredit i do budoucna. Vzpomínejme na celý uplynulý rok s nadhledem a radostí nad hrou samou. Vždyť ve skutečnosti je to přímo zázrak, když se dá dohromady taková horda úplně cizích lidí a společně něco vytvoří. Dokáží si pomáhat, obětovat, skvěle komunikovat a navzájem na sebe spoléhat při hromadných útocích... lidi, u nás to fakt fungovalo. Tak kdo tady prohrál? My tedy rozhodně ne.

A strčte si za kloubou taková prohlášení, že dějiny si pamatují jen vítěze. Prdlajs. Záleží, co si budete pamatovat vy samotní. Já nezapomenu na spoustu bezvadných lidí, skvělou atmosféru ve své mikroalianci, na šílené grafické nouenovy kreace na fóru, na vstávání při hromadných útocích a uchovám si na památku několik logů.

Je také mou smutnou povinností Vám všem věrným a obětavým hráčů oznámit, že náš Div byl opět zasažen.

https://travian-reports.net/cz/raport.php?id=82ab53b26 , https://travian-reports.net/cz/raport.php?id=556bdd06d

Tentokrát o to bolestněji, že šlo o úder na poslední chvíli. Prohlašuji za všechny stavitele, že nebýt tohoto úderu, POC MAR by byl vítěz. Vy všichni jste tvrdě pracovali po celý rok, třikráte po sobě jste dovedli svým zásobováním obilím i obráci Div na vítězné místo, drželi jste po celou dobu největší obranu z celého servru a věřte, že veškeré činy provedené vedením byly ve jménu cti. NEMÁTE SE ZAČ STYDĚT. Naše ztráta nyní činí 3,5 dní, je to dost, ale žádáme Vás všechny, nevzdávejte ještě náš společný boj. Pojďte ještě naposledy sebrat veškeré síly a vydržet. Nabízí se spousta spekulací o našich spojencích bývalých i současných, vynořují se různé důkazy.... ano, i my máme ve svém středu zrádce. Přesto Vás prosím, nehoňme se za viníky našeho neúspěchu a pojďme to dohrát. Na konci bude dostatek času na diskuze a polemiky.

 

Anketa

Ohodnotte tento server jako ve škole !

1 (14) 38%

2 (2) 5%

3 (1) 3%

4 (5) 14%

5 (15) 41%

Celkový počet hlasů: 37

Diskusní téma: Vítězství všech!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: zástup škůdce u DW

No tady šlo myslím hlavně o to, že nějakej myslitel z POC tvrdil: "pobořit samotnou bábovku by se s naší dobrou obranou nepovedlo" ..... troufám si tvrdit že Rarohovi se nelíbila přesně tato část věty, stejně jako mě.

Datum
Vložil
Titulek

Re: zástup škůdce u DW

1) Sklady jsme kontrolovali po vykatování 9.9. a malé sklady jsme měli postaveny na úroveň, kterou jsme potřebovali. Stavěli jsme tedy jen velké sklady a když jsme je měli postaveny, tak jsme zjistili, že chybí 2lvl malého skladu, žádný výpis útoku, který by ty dva levely malého skladu shodil jsme nenašli. Tedy doba než jsme zjistili, že musíme dostavovat malý sklad byla přes týden, tedy času dost, aby ho někdo dal zbořit přes hlavní budovu a v tu dobu měl zástup z bushida jen skynet a amatér.
2) Bohužel jsme v průběhu stavby velkých skladů nepřepočítávali kapacitu, když hlídáte v divu, tak spíš řešíte obilí a aby nechcípali vojáci, takže si toho nikdo ze stavitelů nevšiml.
3) samozřejmě je možné, že by reader vyslal katování na div, ale neudělal tak. Tedy kdybychom neměli zdržení při dostavbě malých skladů, stihli bychom odkliknout 100lv divu. Stejně tak kdyby ho vyslal na div a nechaly by se sklady, zpoždění by bylo menší než když se musely dostavovat zpět velké sklady.
Ať už to bylo tak nebo tak, stalo se. Aspoň jsme se poučili pro příště..

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: zástup škůdce u DW

Mě připadá, že mluvim do větru :-(. Neumíš číst, či co? Povídam, že jsem řešil otázku toho, že síla readerova útoky by zbořila DS, což někdo v úvodním článku tvrdil, že ne. O to mě hlavně šlo. Mě je celkem šuma fuk, kde se vám ztratily 2 lvl malého skladu. Doufam, že už snad pochopíte co se snažím vyvrátit.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: zástup škůdce u DW

Když se nad tím pozastavím, tak já jako stavitelka nepochopím, že si někdo nevšimne, že tam ty sklady nejsou. Na to přeci nepotřebuješ přepočítávat kapacitu, když vidíš pokaždé, když vlezeš dovnitř vesnice, na jakých lvlech ty sklady jsou.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: zástup škůdce u DW

citace:"Tedy doba než jsme zjistili, že musíme dostavovat malý sklad byla přes týden, tedy času dost, aby ho někdo dal zbořit přes hlavní budovu a v tu dobu měl zástup z bushida jen skynet a amatér."
poněkud odporuje logice není liž pravda

ale je zajímavá, skoro to vypadá tak, že jsme my dva dřeli týden sami na panském

Datum
Vložil
Titulek

...

Ahoj, je to pěkná zpráva jak jinak, ale vrátilo se Vám Vaše chování nazpět.. tak jak Vy jste nečekaně ( možná i čekáně ) napadli DS Lucky 13 a ASOD, tak teď Vám to někdo vrátil.. Ano v mnohem horší formě, ale je to tak... Nepitval bych to, mylsím, že mluvím za všechny alianci, ať už přátele, či nepřátele.. už je čas aby tento server skončil...Myslím, že jsme si solidně zahráli a vítězové jsme všichni.. je to nejdelší server co jsem kdy hrál.. nevraživost bude zajisté panovat dál... ale tomu je tak vždy... Takže čest poraženým i vítězům ( Ještě není konec, ale doufám, že už bude )....

Datum
Vložil
Titulek

Re: ...

Doufam, ze si vsichni zmeni nicky na zacatek dalsiho serveru 9 :D Jak my se nekteri potkame, tak to pojedou bomby hned od zacatku :D :PP

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: ...

Pojedou to asi ano, ale na druhou stranu spousta lidí končí... takže zde budou povětšinou nový hráči :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: ...

Restart s9 pravděpodobně neproběhne, takže byste ty bomby měli na sebe vyházet ještě před koncem ;-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: ...

Proc by neprobehl ?

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu