Vítězství všech!

 

Jak jsme přišli o 2 lvly malého skladu. To se má tak. Momentálně se na Divu střídá max. 5 aktivních stavitelů, kteří dřou dnem i nocí. Ve chvíli, kdy se k nám přidalo Bushido svou deff, bylo samozřejmostí přizvat i některé jejich stavitele do našeho Divu. Dlužno říci, že krom Skyneta a jistého Amatéra, nikdo jiný od nich nestavěl a přístup do Divu neměl!!!! Postupně si začali stahovat i svou deff až nezůstala skoro žádná. Všichni ostatní PoC stavitelé jsou prověřené a důvěryhodné osoby. A já též nejsem ještě tak zmatená. Sabotér nemusel mít heslo aby boural v Divu sklad přes hlavní budovu. Dobře si spočítal, že stačilo nás zastavit o 6h, aby stihla bourat již vyslaná katovačka. 6h nás dělilo od odkliknutí 100 lvlu Divu. Pak bychom již sklady nepotřebovali a pobořit samotnou bábovku by se s naší dobrou obranou nepovedlo. My stavitelé hlídali jen velké sklady, na chybějící 2 levly malého jsme přišly již pozdě. 
Píši tu suchá fakta, na nikoho neukazuji prstem, ale přímo v našem středu byl zrádce. NIKDO jsme tomu nemohli zabránit. Vypovídají se spojenectví, nastrkují se falešné zprávy a rozesílají špehové... ano, to je ta druhá tvář travianu, ale toto je ta nejhnusnější podrazárna, která již nemá s hrou jako takovou nic společného. Tak se tím ani nešpiňte. Proto jsem psala již po žluté, že jste opravdu vítězové. Během našeho společného roku se celá POC neotřásla ani jednou v základech, všichni ostatní se různě seskupovali, prohazovali...vy jste byli skvělý tým. Vojensky jsme také byli plně soběstační, obranu od spojenců jsme maximálně dokázali oplatit vždy. Div jsme po celou dobu stavěli sami. A též pak čelili sami úplně celému servru a dokázali najít sílu stavět a zásobovat dál. To všechno jste zvládli v nějakých 200 lidech. Já osobně jsem pyšná ještě za jednu věc a to za důstojnost a slušnost všech našich hráčů. Nemuselo se nikdy vyhazovat za vulgární chování. Udržme si prosím tento kredit i do budoucna. Vzpomínejme na celý uplynulý rok s nadhledem a radostí nad hrou samou. Vždyť ve skutečnosti je to přímo zázrak, když se dá dohromady taková horda úplně cizích lidí a společně něco vytvoří. Dokáží si pomáhat, obětovat, skvěle komunikovat a navzájem na sebe spoléhat při hromadných útocích... lidi, u nás to fakt fungovalo. Tak kdo tady prohrál? My tedy rozhodně ne.

A strčte si za kloubou taková prohlášení, že dějiny si pamatují jen vítěze. Prdlajs. Záleží, co si budete pamatovat vy samotní. Já nezapomenu na spoustu bezvadných lidí, skvělou atmosféru ve své mikroalianci, na šílené grafické nouenovy kreace na fóru, na vstávání při hromadných útocích a uchovám si na památku několik logů.

Je také mou smutnou povinností Vám všem věrným a obětavým hráčů oznámit, že náš Div byl opět zasažen.

https://travian-reports.net/cz/raport.php?id=82ab53b26 , https://travian-reports.net/cz/raport.php?id=556bdd06d

Tentokrát o to bolestněji, že šlo o úder na poslední chvíli. Prohlašuji za všechny stavitele, že nebýt tohoto úderu, POC MAR by byl vítěz. Vy všichni jste tvrdě pracovali po celý rok, třikráte po sobě jste dovedli svým zásobováním obilím i obráci Div na vítězné místo, drželi jste po celou dobu největší obranu z celého servru a věřte, že veškeré činy provedené vedením byly ve jménu cti. NEMÁTE SE ZAČ STYDĚT. Naše ztráta nyní činí 3,5 dní, je to dost, ale žádáme Vás všechny, nevzdávejte ještě náš společný boj. Pojďte ještě naposledy sebrat veškeré síly a vydržet. Nabízí se spousta spekulací o našich spojencích bývalých i současných, vynořují se různé důkazy.... ano, i my máme ve svém středu zrádce. Přesto Vás prosím, nehoňme se za viníky našeho neúspěchu a pojďme to dohrát. Na konci bude dostatek času na diskuze a polemiky.

 

Anketa

Ohodnotte tento server jako ve škole !

1 (14) 38%

2 (2) 5%

3 (1) 3%

4 (5) 14%

5 (15) 41%

Celkový počet hlasů: 37

Diskusní téma: Vítězství všech!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: ...

Je málo lidí, tak je celkem pravděpodobné, že se bude počet serverů snižovat. Ale kdo ví, že :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: ...

Doufam, ze ne :) Na 9ce jsem zacal :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: ...

ááááá už se debatuje o změně nicku, tady má hned někdo naděláno v kalhotech :-)))

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: ...

Jde videt, ze jsi nepochopil podstatu t\ vety !

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: ...

zmena nicku nevadi stejnak se do sebe hned od zacatku pustime=), takze poznas kdo je kdo,
jen jsou smutne ty kecy v profilu ameby, ale kazdej chce, aby ho druhej litoval=) zrovna stejnak jako, ze jsem byl ucet navic....

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: ...

No jako na tvém profilu mě taky něco zajujalo:

"Je nás hrstka (jj, docela hrstka :D ), ale jde z nás strach (no evidentně se váš všichni bojej :D ), nehrajem proto abychom si zahráli (jiní jo, vy ne .... si tímto ale léčíte mindráky), ale abychom účet smazali (to jste měli udělat dávno), hra ztratila smysl v těchto nechutných spojenectvích a podvodech (no však tomu jste dali vyvrcholení vy). To však znamená, že musí být naši nepřátelé zničeni (no dostali jste docela na prdel vy :DDD ) a já se nevzdám do poslední falanxy (ve střetu s námi jste jich teda moc neukázali :P ) ."

Datum
Vložil
Titulek

co dodat

Po přečtení si myslím, že spousta z Vás může děkovat jen a pouze vedení, protože každá levá na sebe navazuje další levé, a podraz Vašeho vedení na divu Vašeho spojence Lucky 13, přinesl i Vám odpověď...

Datum
Vložil
Titulek

komu cest

Ahoj Pocmari,
obvykle na fora nepisu, asi potreti udelam vyjimku.

Nemam vasi ali rad, to je asi jasne a jeste o trochu vic nemam rad bushido, ale nepreji si vitezstvi ani jednoho z vas. Cele MA bylo saskarna a kdyz jsme upozornili, byli jsme vyhozeni. Ale k tomu se nechci vracet. Me uz to neboli a vy si to ted vychutnejte.

Nicmene, musim priznat, ze komu cest, tomu cest. Proti tomuto se opravdu hrat neda a vy jste prokazali, ze parta jste skvela a hrajete taktez.

tuc

P.S. Jen si proste neodpustim poprve a naposledy verejne. Cely tento server podelal skynet a jenom skynet. Ten clovek je paskvil, ktery se vyziva v techto vecech. Osobne jsem ho prohledl po 2 jeho zlutych a odmitl jsem s tou osobou jakykoliv kontakt. To ze jste nevyhrali (doufam) je ale hlavne jeho zasluha, takze si za to muzete sami.

Datum
Vložil
Titulek

Re: komu cest

no ona prohra nevadi je to jen hra, skvele sme si zahrali a byli tu skvely lide
hrali sme lip jak ostatni, takze bych to nebral nijak dramaticky, jsem spokojenej
akorat uz ted se smeju za ty kecy co tu bude nekdo psat, ze sme byli nejhorsi a nejpodlejsi

kazdopadne doufam, ze pristi s9 tu budou kolegove s POC MAR a zahraju si s nimi od zacatku

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu