REPORTY

Proč používat externí server pro vytvoření logu z útoku?

Reporty vytvořené travianem vidí jen členové naší aliance, ale už ne členové sesterské aliance. Proto se to dělá takto. Navíc ty hlášky v travianu časem mizí a po nějaké době je již není možné zobrazit. Proto se využívají tyto stránky. Navíc ti to spočítá kolik surovin bylo zapotřebí k výrobě těch vojáků co pomřeli a další zajímavé statistiky co v travian reportu nevidíš. 

https://travilog.org.ua/cz
https://travian-reports.net/cz/


Jak vytvořím report na výše uvedených stránkách?


Najdeš si na výsledek bitvy v travianu (otevřeš travian report z útoku). Klávesovou zkratkou Ctrl+A označíš vše (vše se označí jako vybrané), Ctrl+C zkopíruješ všechno do schránky. Pak na výše uvedených stránkách do velkého textového okna pomocí klávesovézkratky Ctrl+V vložíž to co jsi před chvilkou zkopíroval. Dál zmáčkneš tlačítko uložit report. Vybereš kterej hráč byl jaké národnosti a pak to potvrdíš. Zkopíruješ odkaz, který ti to ukáže pomocí klávesové zkratky Ctrl+C a pomocí Ctrl+V ho vložíš na naše fórum.
 

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu