Výběr národů

Travian Národy

 Travianu existují tři různé národy: Římané, Galové a Germáni. Každý národ má své výhody i nevýhody a také vojenské jednotky se mezi národy podstatně lišíProto je důležité si na začátku hry důkladně rozmyslet, který národ si vybrat. Měl by odpovídat tvému hernímu stylu.

 

 

 Římané mají sice drahé jednotky ale později uvítáte možnosti stavět pole a budovy najednou což ušetří spoustu času a síla jejich vojska je v konečné fázi hry velmi důležitá. Římané jsou ideální pro začátečníky a pro ty, kteří si ještě nejsou jisti, jaký způsob herního stylu si vybrat.
 

+ , - :

+ Můžete zároveň stavět budovy i surovinová pole 
+ Městská zeď zajišťuje efektivní obranu 
-  Obchodníci unesou 500 surovin(rychlost: 16 polí/hodina) 
+ Velice silné pěší jednotky, průměrné jízdní jednotky 
-  Výcvik jednotek je časově náročný a drahé

 

 

 

Galové mají výjimečné obranné schopnosti, ale ani ofensivní způsob hry není vyloučen. To vám umožní taktizovat. Otevírá se široká škála válečných strategií: útočná nebo obranná taktika, být samotářem nebo naopak pomáhat ve stavu nouze, mít základnu v pěší nebo v jízdní pěchotě, být usedlíkem nebo dobyvatelem. Cokoliv, co může uskutečnit zkušený hráč ale i začátečník!

 

+ , - :

+  Výhoda rychlosti: nejrychlejší vojenské jednotky ve hře
+, - Palisáda zajišťuje průměrnou obranu
+  Obchodníci nesou 750 surovin (rychlost: 24 polí/hod.)
+  Dvojnásobná kapacita Úkrytu (ochrana proti nájezdům)
-  Drahé zbraně
-  Levní osadníci

 

 


Germáni jsou nejlepší na ofenzívu, útoky a rabování díky velké nosnosti a malé ceně pálkařů můžete rychle začít rabovat okolí (můžete vnikat i do 1/3 skladů), ale pokud chcete hrát mírumilovně, tak to není to pravé protože obrana je relativně slabá.
Germáni postrádají vojenskou disciplínu Galů a Římanů, jsou proto pomalejší a slabší než ostatní vojáci. Pro ofenzivně zaměřené a zkušené hráče jsou Germáni ta pravá volba!

+ , - :

+  Výhoda při loupeži: Úkryty nepřátel mohou skrýt jen 2/3 surovin
+, - Hradby jsou téměř nedobytné, ale poskytují jen malou obranu
+  Obchodníci nesou 1000 surovin (rychlost: 12 polí/hod.)
+  Nesmírně levné a rychlé vojsko s největší nosnou kapacitou
-  Slabí v obraně


 

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu