World Analyzer

https://www.travian.ws/Jak název napovídá, je to opravdu skvělá stránka sloužící k analyzaci stavu severu. Pamatuje si statistiky několik dní zpět, díky tomu dokáže dokonale porovnat vývoj nejen celého serveru, ale hlavně aliancí a samotných hráčů. Dozvíte se například o kolik se zvedla populace vašich vesnicí za poslední den. Jak jsou na tom ostatní hráči kolem tebe. Jak si stojí ve válce tvoje i nepřátelská aliance a spoustu dalších užitečných potřebností .)


Travian World Analyzer krok za krokem

Jestli chceš můžeš si vpravo nahoře vybrat jazyk, ve kterém stánky chceš mít (je tam i CZ). Další co musíš udělat je vybrat si server, ze kterého chceš výsledky zobrazovat. Celkem mě na tom zarazilo, že ČR má nejvíce serverů ze všech zemí.

Po kliknutí na server se ti zobrazí výběr základních možností (Nejhorší hráč, Nejlepší hráč, Nejhorší aliance, Dobyté vesnice…) V horní části najde i klasické vyhledávání, kde najdeš úplně všechno.


Statistiky jednoho hráče

Dozvíš se jak si vedou jednotlivé vesnice v průběhu týdne. Jejich pozici, můžeš kliknout na odkaz a kouknout se na ně přímo v Travianu. Zjistíš v jaké alianci hráč je, jeho populaci a umístění. Když se překlikneš na “Události” tak se dovíš podrobné informace o jeho aktivitě. Máš možnost se kouknou i na mapu a zkontrolovat jeho umístění.


Statistiky aliance

Podrobné statistiky aliance, nikde nenajdeš lepší a komplexnější. Včetně událostí a mapy.
 

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu