POCMAR a SION 

Dobrý den,
Chtěli bychom Vám oznámit z naší strany tzn. PocMar +  Lucky13 + Bushido zrušení spojky s aliancemi Sion, důvody jsou prosté a to vše co se okolo tohoto spojení děje za poslední dobu, hádky, rozbroje atd. Žádné další DONy a spojky.

To NEznamená že je povoleno na alianci Sion útočit, chovejme se jak lidé a nezačněme první, bylo by to chování hodné zrádců a to my přece nejsme. Pokud bude ze strany Sionu na nás proveden útok, je jen na každém členovi aliance jak se zachová. Nejsou plánované na alianci Sion žadné plošné útoky atd. 

Všechna jiná spojenectví jsou v plné platnosti a řídí se vydaným kodexem.

Prozatím všem děkuji a vydržte do vítězného konce.

Za vedení PocMar
Čajda majda

Diskusní téma: POCMAR a SION

Datum
Vložil
Titulek

[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::;;

Datum
Vložil
Titulek

dsrssrrrs

data

Datum
Vložil
Titulek

Re: dsrssrrrs

data

Datum
Vložil
Titulek

Vtípek na odlehčení atmosféry

Osobně jsem tenhle podraz na SION ještě nerozdýchal, nicméně pochopil jsem, že nikdo nemá právo chtít po Bushidu aby se chovalo v dobré víře a podle kodexu (ať už toho co mají napsaný na profilu nebo toho co sepsali pro MA). Ale život jde dál.. A protože tady nouen nemá kolonku vtípky, tak jeden co koluje po SIONu z doby, kdy aliance *V* (vyvrhelové) o dvou! členech zatápěli alianci BushidoI (o 54 členech) což zakončili parádní katovačkou hlavní vesnice hráče skynet, který den předtím vyzýval, aby na něj SION zaútočil pokud s ním mají problém. Odpověd zní stále stejně - "skynete, máme Tě na háku! Nejsi zajímavý cíl." evidentně chlapci z Vyvrhelů nesouhlasili a co je nejzábavněší - nikdo ze SIONu nevěděl kam míří.. to jen aby laskavý čtenář znal souvislosti:

Za kopcem se ozve "jeden vyvrhel je lepsi nez 5 icek". Nabehne 5 icek, nikdo se nevrati.
Pote se zpola kopce ozve "jeden vyvrhel je lepsi nez 10 icek". Za kopec bezi 10 icek, velky krik, nikdo se nevrati. Za kopcem se zase ozve "jeden vyvrhel je lepsi nez 20 icek". 20 icek se sebere bezi za kopec, po pulhodine se priplazi skynet, roztrhany triko, upocenej od behu zpet a rekne zbytku:" kecali smejdi, jsou tam 2" =u)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Vtípek na odlehčení atmosféry

k tomu reknu jen jedine.
meli jste zustat s nami i za cenu drsnych boju ze strany MA. mate co jste chteli

raulos
Tria

Datum
Vložil
Titulek

:)

důvody jsou prosté a to vše co se okolo tohoto spojení děje za poslední dobu, hádky, rozbroje

Tak to je sranda, po dlouhé době jsem se pobavil. Se divím že tohle veřejně šíříte. Měli by jste se chlapci poplácat navzájem po ramenou, protože jste nás dokonale využili a pak odkopli. Takovým stylem to nedělají ani děvkaři...

Spíš by mě zajímal pravej důvod, kdo si pískl že okolo něho všichni skáčou?

Datum
Vložil
Titulek

MA vs. Sion

Za prvé - díky nouenovi za možnost vyjádřit názor k tomuto článku
Za druhé - vše co napíši je můj osobní pohled jako řadového člena Sionu, tak to tak prosím berte.

Kdybych měl nyní popsat své pocity z vyřazení Sionu z MA (PocMar, Lucky13 atd.), tak bych to asi přirovnal k použité a odkopnuté děvce.
Po vstupu do MA jsme se ihned zapojili do bojů zejména proti € Šmuk, kteří stejně tak obrátili iniciativu hlavně na nás. Dovolím si tvrdit, že jsme byli úspěšní, i když pár šmuků se dostalo za hradby našich měst a pak se zde vyřádilo. Po eliminaci několika významných armád (některé logy jsou i zde) sme byli jako na potvoru vyloučeni z MA z důvodů, které se vejdou na jeden řádek. Jelikož za vaše aliance padlo mnoho našich jednotek, tak by bylo možná otázkou slušnosti uvést nějaké konkrétní důvody než to jen zaobalit do nekonkrétní diplomatického řeči...
Můj pohled na danou situaci je pouze zvnějšku a budu se těšit na reakce a cokoliv, co povede k mému lepšímu pochopení situace.

S pozdravem
starik

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu