Postav bábovku

 

Milí spoluhráči, návštěvnící a nepřátele, naše maminka se rozhodla odstartovat minisoutěž. O BÁBOVKU S BÁBOVKOU. Fantazii se meze nekladou. Máme před sebou pevné tři měsíce dřiny a je čas se trochu odreagovat od travianu. Ale jenom trošičku. Na 9 serveru se zanedlouho bude stavět div světa a nás napadlo zapojit Vás do stavění divů světa trochu jinak. My budeme stavět ve virtuálním světě kreslený div světa a vy budete ručně a pracně stavět div světa z písku doma před baráčkem. Ale co by to bylo za soutěž bez cen, že ? Každý si myslí, že to zase bude o zlatky ale ba ne! My jsme si pro Vás připravili hlavní cenu v podobě sladké bábovky, kterou bude péct naše poustevnice. Zde jsou kategorie kdo jak ma stavět :

 

 

KATEGORIE 1. Naši malí traviaňáčci do 10let. Musí nakreslit alespon 3 patra. (Podmínkou je, že musí tvořit úplně samy děti)

KATEGORIE 2. 10 až 15 let, alespon 2 (z písku) patra bez pomoci rodičů.(Podmínkou je, že musí tvořit úplně samy děti)

KATEGORIE 3. Tady je možnost vyrobit si DIV SVĚTA podle vlastních představ např. špejle, páratka, papír, graficky na pc. Tato kategorie dává možnost zapojit i vaší fantazii.

Vaše výrobky posílejte na email : pejzaz.junior@seznam.cz - Do předmětu : POCMAR - Kategorie 1,2,3. Na fotografii musí být vlajka s nadpisem POCMAR a alespon jeden člen ze stavitelů. 

 

 

Cena se bude předávat na srazu mutlialiance PoCMarauder v Brně po skončení serveru. Přesnější informace budou doplněny

Takže soutěž bude trvat do doby než postavíme DIV SVĚTA. 

 

Fotogalerie: Postav bábovku

/album/fotogalerie-postav-babovku/tubabovkupostavime-copy-jpg1/
/album/fotogalerie-postav-babovku/divsvetadarina-jpg/

Diskusní téma: Postav bábovku

Datum
Vložil
Titulek

:)

první obrázek je tady: ) by síígra

Datum
Vložil
Titulek

:-)

už mám hotovou projektovou dokumentaci, zkusím to postavit načerno... no jestli to spadne, tak vám pošlu alespoň pracovní nákres :-)

Datum
Vložil
Titulek

:)

Moje segry se uz do toho vrhly :)

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu