Souhrn zničených budov

 

Info Budova Městská zeď byla zničená 
Info Budova Velký sklad poškozená z úrovně 20 na úroveň 9
Info Katapult Budova Velká sýpka byla zničená

Info Ohnivý katapult Budova Hlavní budova poškozená z úrovně 20 na úroveň 9 

Info Ohnivý katapult Budova Sklad surovin poškozená z úrovně 20 na úroveň 17

Info Katapult Budova Velký sklad poškozená z úrovně 20 na úroveň 9

Info Katapult Budova Velký sklad byla zničená

S Mesh ve válce!

 

 

Špatné zprávy z boje ! Náš milovaný spojenec MESH nás opětovně podrazil ba přímo ZRADIL. Několik jejich hráčů útočí na náš DIV. Zatím nevíme jak silné útoky jdou. Doslechli jsme se, že má jit o útoky kvůli tomu, že by se k nám se stavbou mělo přidat Bushido. K dnešnímu dni však v naší Natarce není ani JEDINÝ voják bushida a zatím neposlali žádné obilí, takže tvrzení meshe jsou zase jen jejich oblíbené LŽI a POMLUVY. Jestli na náš div dopadne jen jediný i sebeslabší útok tak okamžitě jsme s meshem a potažmo sionem ve válce. BERTE TO TEDY JAKO BEZPEČNOSTNÍ VAROVÁNÍ a jako předehru k případnému válečnému konfliktu. 

Počet útoků na naši ds od aliance mesh se rozrostl na 59!!!
Vzhledem k tomu jsem s tou ali rozvázal spojenectví. V případě ostrého útoku na náš div jsme s meshem ve válce!!!
 

 

Diskusní téma: S Mesh ve válce!

Datum
Vložil
Titulek

hmmm

kokam že mesh udělal stejnou sviňárnu jako vy nám. zase se ukázalo že lucky13 je nejlepší a nejpoctivější aliance na serveru

Datum
Vložil
Titulek

Utok Pocmaru

Tak jsem si jeste jednou prosel toto forum:-(. A jeste jednou jsem si precetl prispevky hracu pocmaru, odsuzujici zradu MESHe. A napadlo me jedine, ti co to psali jsou pokrytci. Rozdil mezi utoky MESH a POc jsou na prvni pohled patrne. MESH utocil a vedel ze odveta je mozna a jista. Nesouhlasim s utokem, ale byl to utok valecny a odhodlany. Poc udelal neco jineho, premluvil spojence, at poslou vsechny bouracky, vzdyt uz budu prece konec:-) a po jejich odeslani poslali i oni ty sve. Ale trosku jinym smerem. Takze Mesh utocil odvazne, ba dokonce silene. Kdezto Poc utocil zbabele a zakerne. Ti co reknou ze je to jen hra, tak at si uvedomi, ze za falesnou hru se jeste pred 100 lety zabijelo. Bez soudu:-) Navic kdo z vas obdivuje viteze kteri dopuju (podvadeji), kdo z vas se diva na filmy a fandi zaporakovi, podvodnikovi, lhari a zbabelci. Ano jsou asi mezi nami takovi. Bohuzel!!!!!!!!! Nebo mozna ani oni to tak nevidi, protoze maji pokrivene hodnoty a pro ne zrada je odplata, zbabelost je hrdinstvim, podvod je sikovnosti. Lez je pravdou. Zaprisahaji se dohodami a pisou o sobe ze hraji cestne, do chvile nez samy zradi a v te chvili nastupuje obracena logika.
Posledni poznamka, k teto veci. Prvni kdo na tomto servru po prichodu nataru zradil, byl prave pocmar. Jeho hraci vedli prvni utok na DS spojencu (v te chvili jeste poc nebyl natolik odvazny nebo spis bouraci armady spojencu nebyli rozbite) oznacili je za renegady:-)
Je to jen hra a tohle se bohuzel stava, v realnem zivote jsou tito lide uslapnuti, ponizovani a mozna i nekteri sikanovani. Proto si ted vybijeji svoje horkosti tady. V realu jim chyby odvaha, tady jsou krasne schovani za prezdivkou a jakakoliv svinarna co zde provedou, je brzy zapomenuta a ono je prece tak jednoduche jit na jiny web a zmenit si nick:-)

Datum
Vložil
Titulek

Poděkování

Děkujeme všem vám, kteří jste nám vyjářili pochopení pro naše antipatie k Bushidu a také těm, kteří jste nabídli i své podpory. Nečekali jsme nic podobného, obojí potěšilo. Nabídnuté podpory možná neodmítneme :-)
Vím, že tenhle server se vymyká chápání, i pro nás je to stále jedna velká neznámá. Dnes už si nikdo z nás netroufá odhadovat vůbec nic :-)
Přeju všem, i těm, kteří nenávidí zas nás, aby jste si tu hru ještě užili a nezapomněli, že existuje ještě jeden, mnohem hratelnější svět :-)
T.G.

Datum
Vložil
Titulek

zdarec

**CENZUROVANO!**

Kurz chovani by ti zarucene pomohl!

Datum
Vložil
Titulek

srpnová básnička

Omlouvám se za pozdní příspěvek do soutěže, ale i tak si ho nechci nechat pro sebe:

Skupina gerojů, chlastala na vršku,
jak že to vyhráli, všem dali na držku,
pod kopcem stojí, rytíři dva,
že jim to nepřejí - zplozenci zla.
Armády gerojů, přepadá splín,
že všichni jsou spojenci, chutná jak blín.
Rytíři stojí, na mečích krev,
z pahorku pokrytců, falešný zpěv:
"Naše divy nepřátelé,
zasypávaj kameny,
najdem jeden nedotčený,
dohrajem tam schoulený!

Datum
Vložil
Titulek

Re: srpnová básnička

Great!

Datum
Vložil
Titulek

Re: srpnová básnička

Tohle je aspoň trochu kreativní :-) Ale já tě chápu, Papo. Dohrál jsem několik serverů jako "notorický nevítěz" a vím že to pak ke konci dost mrzí...:-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: srpnová básnička

Aethius: abych byl upřímný, od startu s3 mám s9 dost na háku, spíš doklikávám.. Pro mě s9 skončil okamžikem, kdy nás PoCmaři s Bushidem odstřihli od MA. Dva měíce mojí velice intezivní práce v čudu a ještě byla naše strana ozančena za špatnou.. Přiznám se - to jsem nekousnul, s9 tím pro mě skončil, nemám smazáno jen ze slušnosti vůči ostatním spoluhráčům. Takže to co se řeší tady a co bude (já jsem navrhoval DS nestavět - Bushido by nemělo kam střílet a to by je, podle mého soudu, prudilo zdaleka nejvíce) následovat, stejně jako kdo vyhraje, je mi děsně jedno.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: srpnová básnička

Proto tady delas pro vitezstvi cokoliv (predevsim srdceryvne projevy,ze sodovky nic,sodovky muzikanti :D ) a v tom se zase ja nedivim tobe :)

Datum
Vložil
Titulek

malý příspěvek

Trochu tady tápu. Je to nepřehledný, dlouhý, nudný a stále se opakující.

Divím se, že vás baví přispívat do tohoto tématu. A myslím tím všechny. Na začátku asi byla nějaká snaha všech stran říct co měli na srdci. To už se stalo. Pokračování mě přijde zbytečný. Ten útok nebyl MOŽNÁ to nešťastnější, co jsme mohli udělat, ale v okamžiku kdy jsme se k tomu rozhodli, to vypadalo jako jasná věc. A to rozhodování netrvalo víc než jeden den. Nehodlám se ani omlouvat, ani litovat, ani to nijak obhajovat. Je to prostě součást válečné hry. A je to asi stejně fér, jako když se několik hráčů rozhodne smazat jednoho nepřátelskýho hráče....

Děláte tady ze sebe viníky a nevinné, ale uplně zbytečně. Je to JEN hra. A je možné tady ze sebe dělat něco, co v reálu prostě nejde. Rytíře i padouchy.... Tak to berte s nadsázkou. Kdo to bere příliš vážně, je zralej na Chocholouška, a měl by vyhledat odbornou pomoc..... Howgh!

P.S. Co kdyby jste se konečně dohodli, uplácali rychle jednu společnou krásnou (MA) bábovku, pochválili se, jaký jste frajeři šikovní, a ukončili tu komedii tady?

Záznamy: 1 - 10 ze 241

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu