Konec S9 ! 

 

Pomalu, ale jistě se nám blíži konec a všem dávam možnost se vyjádřit do diskuze k tomuto věku. Ne, jen o konci serveru ale hlavně všechno co jsme spolu prožili za ten jeden rok hraní . Jak dobré časy, tak i ty méně dobré. Ale pořád je to jenom hra a není třeba o někom tvrdit, že je čur*k apod. Ja jsem na jiných serverech podrazil pár lidi a mě taky, ale vždy jsem si řekl :) JE TO PŘECE JENOM HRA A NENÍ DŮVOD SE ROZČILOVAT. Tak se prostě regnu jinam a hotovo. Pomyslím si své o daném člověku a jdu dál. Tak doufám, že se všichni zachováte normálně a zavzpomináte i na lidi, kteří travianem žili a pořád žijou. Např. hráč Vampies, který nas před pár měsíci opustil. 

 

Diskusní téma: Konec S9 !

Datum
Vložil
Titulek

Diky za hru

Ahojky, protoze jsem se uz davno rozhodla, ze toto je muj posledni server, tak jsem vam chtela podekovat za hru:) taky jsem doufala ve vitezstvi, ale vyhrat muze jen jeden a bohuzel, my jsme to nebyli, ale vitezi to preji a diky tem silenym obratum to aspon ke konci bylo pro me dost napinave a uzila jsem si to:)) pro mou mentalitu bylo dobre, ze jsem si nasla alianci Bushido, ti lide mi sedli a moc..a to je to, co si z cele hry odnesu:) nove pratele a to je asi to nejdulezitejsi:) takze se vykaslete na obvinovani a uzivejte si to, co jste ziskali s pozdravem a pranim mnoheho stesti hlavne v normalnim zivote Petra (Two Beer )

Datum
Vložil
Titulek

Re: Diky za hru

"pro mou mentalitu bylo dobre, ze jsem si nasla alianci Bushido, ti lide mi sedli a moc.."

to je jasne-vrana k vrane....

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Diky za hru

Stejně oni mohou mluvit o tobě a Sionu. Prostě se vaše dvě aliance nemají rády, ale to neznamená, že u vašich "nepřátel" jsou špatní lidé. Mnohdy je právě nepřítel lepší než "přítel". Myslím, že by to potvrdilo víc lidí :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Diky za hru

Jasne... taky nerikam,ze vsichni,ale tahle dama zrovna jo :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Diky za hru

no to bych chtela vedet, co jsem tak sileneho udelala?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Diky za hru

"pro mou mentalitu bylo dobre, ze jsem si nasla alianci Bushido, ti lide mi sedli a moc.."

to je jasne-vrana k vrane....

Z výroku "vrána k vráně sedá" jsem usoudil, že je bereš jako celek.
Sice já neměl rád nikoho, kromě €urospojenců, ale nikdy jsem taky necítil nějakou zášť vůči nikomu z druhé strany :) Moji vojáci pouze chodili pro pomstu za příkoří, které se konalo na mně nebo na mých spolubojovnících. Nikdy to nebylo nic osobního :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Diky za hru

Presne:))) za ta leta, co jsme to hrala:)) jsme poznala spoustu lidicek dobrych a kdo byl na jednom serveru urputny nepritel byl na druhem stejne urputny spojenec:)) je to hra:))

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Diky za hru

je to hra... to pise ta extravasniva zenska co neustale na forech a chatech vedeni brecela jaky je Sion hajzl :)) na ferovku si pritom nikdy netroufla :)

Datum
Vložil
Titulek

.

Tak konec vám nějak nevyšel co?? jste si mysleli že výtězství máte v kapse ale mýlily jste se:)))

Datum
Vložil
Titulek

...

https://www.stream.cz/video/309/362960-travian-cz9-smash

utoky readera,innocent a ukradeni planu skynetem plynule navazuje na moje video. Vysmivat se Vam nehodlam,ale mily Poc Mare-dobre ti tak!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu