Konec S9 ! 

 

Pomalu, ale jistě se nám blíži konec a všem dávam možnost se vyjádřit do diskuze k tomuto věku. Ne, jen o konci serveru ale hlavně všechno co jsme spolu prožili za ten jeden rok hraní . Jak dobré časy, tak i ty méně dobré. Ale pořád je to jenom hra a není třeba o někom tvrdit, že je čur*k apod. Ja jsem na jiných serverech podrazil pár lidi a mě taky, ale vždy jsem si řekl :) JE TO PŘECE JENOM HRA A NENÍ DŮVOD SE ROZČILOVAT. Tak se prostě regnu jinam a hotovo. Pomyslím si své o daném člověku a jdu dál. Tak doufám, že se všichni zachováte normálně a zavzpomináte i na lidi, kteří travianem žili a pořád žijou. Např. hráč Vampies, který nas před pár měsíci opustil. 

 

Diskusní téma: Konec S9 !

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Teda asodáci

Je otázka, jestli to nepošlou na rozjetého Bengose :) Kdo ví :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Teda asodáci

Nenene :D Stale verime v uspech a nemame se za co stydet a za vykon za cely rok uz vubec ne :) A nehodlam se porad hadat o tom ze vy si myslite ze hrajeme neceste a my zase opak.. :))) Zbytecne nemyslis ???

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Teda asodáci

Nouene, když se nemáte zaco stydět, tak proč Deathwalker tak pracně hledá důkazy o naší zradě? :-) Potřebujete autosugescí trochu potlačit špatné svědomí? :-) Tak trochu jako když někoho popravíte a pak hledáte dodatečně důkazy, co vlastně provedl...tohle je od DW poněkud směšná snaha :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Teda asodáci

Ja ti sam nevim, sice na tom neco je, ale moc do toho nemluvim protoze okolo toho moc nevim ...Vedeni nam nic pred utoky na vas nic nepsalo ..

Datum
Vložil
Titulek

Re: Teda asodáci

Šuhaji, chlapče, ty jsi hňup až ke stropu :D. Ty nevíš nic, neudělal si nic a vypouštíš tady z huby také sračky .... fuj. Stydim se, že jsi členem AaSoD.
J a mimochodem, my nikoho nezradili, my jen děláme to co vždy, když si někdo vyšlápne na Lucky 13. Chyba je jenom, že POC dobře ví co udělali a museli čekat, že odveta příde a to dokonce zdaleka né jen z naší strany, protože kdo tady na S9 má otevřené oči, tak každej sám vidí, co jste za ***** (no radši nic ;o) ).
Nedá mi to, abych opět nepoděkoval všem, kteří se podílí na likvidaci POC.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Teda asodáci

Zato Asod a Lucka mají svatozář!

Když nic jiného, tak Pocmar šel vždy přímo. Nikdy jsme nemuseli shánět parťáky, aby s námi někam útočili. Vždycky jsme si vystačili sami. Naše největší chyba byla, že jsme se nechali vtáhnout do velké multialiance a všem svým partnerům důvěřovali.
Odměna za tu důvěru je dost bolavá :-(

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Teda asodáci

no asi by bylo lepší se trochu uklidnit než sem začít psát.. :)
Ano poc mar šel vždy přímo.. ale bohužel přímo za svým vlastním vítězstvím..:(
Vždycky jste si vystačili sami.. HU do kterých jste šli vždy minimálně s luckou jsou toho jasným příkladem..:)
Ale nechápu jak jste se nechali vtáhnout do MA.. Vy jste MA přeci založili :P

závěrem nemohu nesouhlasit.. zrada bolí..:)))

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Teda asodáci

My jsme založili jen Pocmar, z nostalgie přišlo spojko s Meshem a Bushidem. Bohužel každý znich měl záhy spousty sestřiček, k Asodu jsme příšli díky DV, nabízel za to hory doly.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Teda asodáci

a co bylo asi spojko s meshem a bushidem jinýho než začátky MA? :-))
že se za nás Dart zaručil je možný.. ale převážně jste nám nabídli spojko, protože jste si nebyli jistí jestli neposílíme eurozonu tak jako Nal.. :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Teda asodáci

Jistěže nemáme svatozář...a co jste si mysleli? Že po tom co jste nám vykatovali div budeme jen tak koukat jak si stavíte? :-)

Pocmar nešel nikdy přímo a vždy měl za zadkem spojence, vaše vedení bylo architekty MA, tak si teď nestěžuj na MA. Ty sama si mi napsala, že to co jste udělali Lucce a ASOD je váš způsob jak vyhrát tenhle server. Tak jaká odměna za důvěru? Nastolili jste tu atmosféru, kde se nedá věřit nikomu, ani spojenci, tak si nestěžuj! Dostáváte to co jste si zasloužili!

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu