Diskusní téma: POCMAR a SION

Datum
Vložil
Titulek

Vtípek na odlehčení atmosféry

Osobně jsem tenhle podraz na SION ještě nerozdýchal, nicméně pochopil jsem, že nikdo nemá právo chtít po Bushidu aby se chovalo v dobré víře a podle kodexu (ať už toho co mají napsaný na profilu nebo toho co sepsali pro MA). Ale život jde dál.. A protože tady nouen nemá kolonku vtípky, tak jeden co koluje po SIONu z doby, kdy aliance *V* (vyvrhelové) o dvou! členech zatápěli alianci BushidoI (o 54 členech) což zakončili parádní katovačkou hlavní vesnice hráče skynet, který den předtím vyzýval, aby na něj SION zaútočil pokud s ním mají problém. Odpověd zní stále stejně - "skynete, máme Tě na háku! Nejsi zajímavý cíl." evidentně chlapci z Vyvrhelů nesouhlasili a co je nejzábavněší - nikdo ze SIONu nevěděl kam míří.. to jen aby laskavý čtenář znal souvislosti:

Za kopcem se ozve "jeden vyvrhel je lepsi nez 5 icek". Nabehne 5 icek, nikdo se nevrati.
Pote se zpola kopce ozve "jeden vyvrhel je lepsi nez 10 icek". Za kopec bezi 10 icek, velky krik, nikdo se nevrati. Za kopcem se zase ozve "jeden vyvrhel je lepsi nez 20 icek". 20 icek se sebere bezi za kopec, po pulhodine se priplazi skynet, roztrhany triko, upocenej od behu zpet a rekne zbytku:" kecali smejdi, jsou tam 2" =u)

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu