Diskusní téma: S Mesh ve válce!

Datum
Vložil
Titulek

šachová partie

Asi budu opakovat zhruba co napsal Mrakoplash,ale musím taky reagovat(četl jsem tohle forum od rána 8:30 do 11:45což je slušný výkon).věšina dialogů jsou jen kecy stále o tom stejném takové bla bla bla.skutek,že nám mEsh pobořilo DS je realita,která podle mě vychází z Dart Vaderového pobízení mEshe proti našemu DS(jak to psal i lordatreids).pěkně to DV zahrál a dobře poznal pocity všech z velení MA i jejich pocitů beznaděje při řešení problémů mezi Bushidem a mEsh(se kterými se asi vedení Poc nechtělo zaobírat a ani se nedivím).
-prostě využil situaci a pobídl mEsh k akci jak je to v lordatreidsovém příspěvku.jo a to za podpory mEsh stavěli Asod DS(měli to v profilu).mEsh se prostě nechal zneužít jak se řekne:" obětuješ pěšáka a dáš MAT".
-samozřejmě nejvíce to schytali mEsh a Poc.ten kdo byl za tím si mnul ruce.
-s takovou situací se myslím pár lidí nechtělo smířit a udělali nebo udělají to po svém(jako třeba bena444)z čím plně souhlasím a myslím,že se to ukáže až budou DS-ka na lvl kolem 90.
a myslím,že tomu nikdo ze žádného vedení nezabrání protože je to rozhodnutí každého majitele účtu který je fyzickým a psychyckým majitelem toho účtu.
Pro mě je to naprosto pochopitelné z důvodů,že když se někdo celý věk stará a takové MEGAarmády jako třeba bena444(300 000obilí spotřeba/h)je mu líto aby ta snaha vyšla vniveč.zažil jsem to na první s4 kdy nepoužilo vedení ali SA**armádu nejsilnějšího člena ali a ten se pak po skončení věku,který vyhrála konkurence,rozčiloval,že mu chípají hlady.proto všechny MEGAarmy ven!at je radost se dívat na ty logy.bena444 zatím v počtu myslím vede"klobouk dolů"

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu