Diskusní téma: Vítězství všech!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Vitezstvi Asodu

Aby Buffalo nevykladal nesmysly, to by byl skoro zazrak.
Tak mych 30 vesnic: Kdyz jsme prisli do Pocmaru, bylo jiz nekolik hromadnych utoku bez nas historie. pocitalo se zhruba od 10. HU, posledni byl tusim 31. zhruba v polovie HU jsem znicil po jedne vesnici, ve zbytku po dvou. Dal jsem nebojoval proti jednotlivym vesnicim a rozbil jsem u hotera jeden velky sklad v natarce. A ted pocitej. 300 katu na surovinova policka v deviti vlnach, po 20 katech 3 vlny na mlyn, pekarna, slevarna, cihelna, pila. Zbyva 15 stavebnich parcel, to je 8 vln po 80 katech. 300+60+640=1000. A presne tolik katu je potreba na demolici vesnice. Kdo ma min, nez 300 beranidel na jednu vesnici, je trotl, protoze extremne riskuje zbytecne ztraty a neuspech. Jenze nemame jen stroje. Kolem 10k doprovodu je minimum proto, abychom zbytecne neriskovali. Takze ty mi chces rict, ze v Lucce byl nekdo, kdo chodil do HU takovou megaarmadou? Nekdo u vas mel 10 000 katu, 3 000 beranidel a k tomu 100k doprovod? To je vyziva 178 000. A nekdo u vas to jen tak v klidu toci do HU, kam chodi vojaci v prumeru 20-30 hodin? Pak jeste cesta zpatky. Pocitam, ze jeho hlavni vesnice byla velice dobra, takze mohla davat tak kolem 100k obili. v Lucce asi byli sami supermani, kteri dokazali uplne radostne udrzovat -80 000 po dobu 40-60 hodin. :-)))))
Navic si docela dobre pamatuju, ze podle analyzeru utoky Lucky nebyly ani zdalka tak oslnive, jak nam tady tvrdis.
Poradim ti jednu vec, vzdycky nez napises nejake velemoudro, tak se chvilku zamysli, jak moc kecas a co ti tak zhruba muzou lidi uverit. Takhle ze sebe delas jen idiota.

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu