Souhrn zničených budov

 

Info Budova Městská zeď byla zničená 
Info Budova Velký sklad poškozená z úrovně 20 na úroveň 9
Info Katapult Budova Velká sýpka byla zničená

Info Ohnivý katapult Budova Hlavní budova poškozená z úrovně 20 na úroveň 9 

Info Ohnivý katapult Budova Sklad surovin poškozená z úrovně 20 na úroveň 17

Info Katapult Budova Velký sklad poškozená z úrovně 20 na úroveň 9

Info Katapult Budova Velký sklad byla zničená

S Mesh ve válce!

 

 

Špatné zprávy z boje ! Náš milovaný spojenec MESH nás opětovně podrazil ba přímo ZRADIL. Několik jejich hráčů útočí na náš DIV. Zatím nevíme jak silné útoky jdou. Doslechli jsme se, že má jit o útoky kvůli tomu, že by se k nám se stavbou mělo přidat Bushido. K dnešnímu dni však v naší Natarce není ani JEDINÝ voják bushida a zatím neposlali žádné obilí, takže tvrzení meshe jsou zase jen jejich oblíbené LŽI a POMLUVY. Jestli na náš div dopadne jen jediný i sebeslabší útok tak okamžitě jsme s meshem a potažmo sionem ve válce. BERTE TO TEDY JAKO BEZPEČNOSTNÍ VAROVÁNÍ a jako předehru k případnému válečnému konfliktu. 

Počet útoků na naši ds od aliance mesh se rozrostl na 59!!!
Vzhledem k tomu jsem s tou ali rozvázal spojenectví. V případě ostrého útoku na náš div jsme s meshem ve válce!!!
 

 

Diskusní téma: S Mesh ve válce!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perfektna sachova partia :)

Tlumočit budu, ale je to trochu schíza - když se máme šťouchat a zároveň spolupracovat. Takže ty chceš dohrát jako nepřítel, kterému budeme podporovat div :-DDDDDD Tenhle server je celý psycho :-DD
Mmch - podílela jsem se, dokud mi váš hráč neshodil pole a infrastrukturu :-D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perfektna sachova partia :)

Tys mě nepochopila - nabízím přestup pro hráče z mEsh a mEsh T-T k nám.

A jen tak mimochodem, pokud chceš nějaké diplomatické jednání mezi našimi aliancemi, budeš muset nejspíš napsat žlutou našemu nejvyššímu. Tohle je jen drbárna.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perfektna sachova partia :)

"už se o tom nechci bavit - vesnice je dost kaput, veškeré dobré vztahy pošramoceny natolik, že se to nedá zalepit. Dohrajeme server jako nepřátelé."
"Tys mě nepochopila - nabízím přestup pro hráče z mEsh a mEsh T-T k nám."

- nechápu už vůbec nic :-(


"A jen tak mimochodem, pokud chceš nějaké diplomatické jednání mezi našimi aliancemi, budeš muset nejspíš napsat žlutou našemu nejvyššímu."

- pokud chce "nejvyšší" o této krizi jednat - rádi se dostavíme. Určete den a čas. Je to na jeho volbě.

Datum
Vložil
Titulek

:///

My tu resime porad dookola to mlynske kolo kdy se voda toci dookola v mylne .. porad a porad a porad.. dookola.. T-gaba uz tady taky pise dookola to same a omluvil se nam ohledne spojko co vic chtit. my si myslim svoje a mesh zase svoje a sion svoje a oni svoje.. :DxD doooookola hosi :D

Datum
Vložil
Titulek

to už by stačilo

Tak koukám, že se tu mEsh(e) a Sion vzájemně poplácali po ramenou jací jsou borci. Je dost smutné, že se snažíte svůj atak "obhájit" vytahováním věcí z minulosti, které se vám nepodařilo nikdy vyřešit. Z faktu, že jste zaútočili na spojence bez formálního vypovězení spojenctví, se stejně nevykecáte.


PS. Gábo, ty si vážně myslíš, že když hráčům rozbiješ jejich "bábovku", že si to nebudou považat za útok na sebe? Teď už nemůžeš očekávat, že ti nějaký hráč z PocMar řekne: "mEsh je nejlepší a PocMar jsou bídáci".

Datum
Vložil
Titulek

Re: to už by stačilo

"které se vám nepodařilo nikdy vyřešit" -> ano a Vám se řešit nechtěli ačkoliv bylo zřejmé, že je potřeba třetí strany..
"bez formálního vypovězení spojenctví" -> které SION nemělo, pokud vím..

Tak mě napadá - budeš se třeba zajímat o to, kde se vzaly informace vedoucí k útoku? Nebo to není důležité?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: to už by stačilo

Asi to zase nebude důležité házení bobku už do konce vydrží na co měnit taktiku :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: to už by stačilo

" ... vytahováním věcí z minulosti, které se vám nepodařilo nikdy vyřešit."
Teď jsi narazila na podstatu věci. Spojenec by totiž napsal "nám". Tak jste prostě z mého pohledu nikdy nefungovali - a hlavně nemysleli.
Vaší prioritou byl a je vztah s Bushidem - to nebyla minulost, ale žhavá současnost. Je to vaše svobodná volba, na kterou máte právo : ale musíte počítat s jejími důsledky.

Datum
Vložil
Titulek

Re: to už by stačilo

Z nevypovězeného spojka se nejen nevykecáváme, ale už jsme se za něj i třikrát omluvili, kdybys četla...

Minulost je zásadním a určujícím elementem současnosti, ta tvoří historické vazby, - takže o čem chceš diskutovat??? Spíš se těžko vykecáte z toho, že jste vaše velitelování podělali právě v té minulosti... vaše zájmy byly nadřazeny zájmům řadových hráčů. A že většina nechtěla už v počátcích s Bushidama spolupráci je faktem. Kdo to u vás respektoval?

"PS. Gábo, ty si vážně myslíš, že když hráčům rozbiješ jejich "bábovku", že si to nebudou považat za útok na sebe? Teď už nemůžeš očekávat, že ti nějaký hráč z PocMar řekne: "mEsh je nejlepší a PocMar jsou bídáci".

A na tohle už vůbec netuším, co odpovědět, protože nechápu, o čem mluvíš.
My něco čekáme?


Jestli chceš pokračovat, už budu jen na žlutých. Kdo má zájem, má tu dostatek informací k tomu, aby si udělal vlastní názor a není už nic, co by se dalo dodat.
Předložili jsme si vzájemně prakticky vše, zbývá už jen otevřít přístup do rady MA, zveřejnit skype a žluté, ale pro lidi tvého postoje to stejně nikdy stačit nebude. Bábovka je jen špička ledovce.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: to už by stačilo

Vyrazila jsi mi dech ...... zájmy nadřazeny zájmům řadovým hráčům?!! Koukám, že vůbec nevíš, jak to v PocMar chodí a chodilo. Je to přesně obráceně - osobní a herní zájmy vedení jsou podřízeny přáním a potřebám aliance.

Pořád nechápu,proč mEsh čekalo na ukončení spojenectví 11 měsíců, když je od začátku nespokojené.

A taky by mě zajímalo, jak dlouho jste ve svých aliancích projednávali a hlasovali o útoku na DS PocMar. Nebylo to náhodou vyřizování osobní sporů pár jedinců ve vedení?

Záznamy: 51 - 60 ze 241

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Vyhledávání

© 2008 - 09 POCMARAUDER | Všechna práva vyhrazena.Z webu nesmí být nic kopírováno bez souhlasu admina KONTAKT : pejzaz.junior@seznam.cz / ICQ: 406 597 998 Správce webu